Bulldog nešto za brijanje

naftas
Student brijanja

Bulldog nešto za brijanje

Postby naftas » 25 Aug 2016, 09:04

Bijah u Bipi i snimih tubu na kojoj piše Bulldog. I rekoh da vidim i to čudo. I gle čuda, stvar valja!
Radi se o nekom polu-bez-četke preparatu, koji se lako nanosi, dobro štiti i oštrica lijepo klizi po licu.
Iako se pretjerano ne pjeni, zahvalan je i za nanošenje četkom, što bih preporučio u slučaju dulje brade.
Preparat nije ljepljiv, lako se ispire i zbog nevelikog pjenjenja olakšava vizualnu kontrolu brijanja.
Mala mogućnost pjene nadalje nije problem, jer preparat u nijednom trenutku nije suh na koži, a nije ni vodnjikav. Onako, baš je taman. Zadnje sam s njim odvalio 10-dnevnu bradu sa Ninjom i priznajem da već dugo nisam naletio na ovakvu sinergiju kreme i šavete.

U svakom slučaju, preporuka. Cijena je oko 50 kn, ali tuba je velika.
Enjoy Outdoor...
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!

Praskaton
Naučnik brijač

Re: Bulldog nešto za brijanje

Postby Praskaton » 25 Aug 2016, 10:03

Pa dobro koji ti je ....? Nema te godinama, onda se vratiš sa ovako provokativnim postom :x . Kakvi su to sad preparati koji se ne pjene i ne treba im četka??? Još ćeš reći da je pakiranje u tubi pod tlakom... :evil: Da znaš da bi te sada prijavio Adeptu, ali sam se neki dan obrijao sa Gillette gelom koji se nanosi sa četkom kojeg si prije par godina dao Babarogu, a on ga uvalio meni (već si tada dilao sumnjive proizvode)... Da toga nije bilo, sada bi imao posla sa Adeptom :skrbo, a vjeruj mi, nije dobro sa njim imati posla... :belj

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 25 Aug 2016, 10:07

Mučki provokator...
:belj

Praskaton
Naučnik brijač

Postby Praskaton » 25 Aug 2016, 11:00

Adept wrote:Mučki provokator...
:belj

Ma nemoj tako. Možda nije mučki provokator, možda je samo sa nama htio podijeliti informaciju. Pa ipak je on jako cijenjen član ove zajebnice... :skrbo

naftas
Student brijanja

Postby naftas » 25 Aug 2016, 11:21

Na sve pristajem i priznajem, ako Adept obeća da mi neće stat na nogu. Samo to ne!
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!

Adept
Steven Hawking brijanja

Postby Adept » 25 Aug 2016, 11:27

:ROFL

Return to “Kreme za brijanje”