Nivea krema za brijanje (tamno plava ambalaža)

naftas
Student brijanja

Re: Nivea krema za brijanje (tamno plava ambalaža)

Post by naftas » 22 May 2014, 18:19

gyges wrote:Miris kreme ili sapuna za brijanje ionako ubijem AS, tako da miris ne bi tebao imati presudnu ulogu.
E, ovo se zove racionalno razmišljanje... :thumbs:
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 22 May 2014, 18:50

gyges wrote:
Praskaton wrote:
naftas wrote:U mom slučaju Wilkinson krema šiša i Niveu i Speick... YMMV...!

Speick je broj jedan (zbog mirisa)....
Wilkinson ne zaostaje, a i Nivea je tu negdje.
....

Vjerovatno bi se složio s tobom prije koji mjesec, ali Spieck je jedino mirisom bolji od Wilkinsona (barem meni).
Po performasama Wilkinson bolji, duplo jeftiniji, definitivno best buy.
Miris kreme ili sapuna za brijanje ionako ubijem AS, tako da miris ne bi tebao imati presudnu ulogu.
Slažem se ali zbilja obožavam miris Speicka jer mi cijelom brijanju daje jednu novu dimenziju. ..
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 22 May 2014, 19:40

Praskaton wrote:http://connaughtshaving.com/niveascde.html
Ovako nešto. Obratite pozornost na cijenu. Kako sam napisao u DM-u je trenutno 10,50 kn :D
To ti je staro pakiranje! Probao sam i ovu u novom pakiranju i nisam primijetio razliku. Samo su promijenili pakiranje i to je sve!
Tomo
DE

Post by Tomo » 28 Mar 2017, 19:01

Evo da i ja napisem dojmove nakon nekog vremena o ovoj kremi.

Znaci, prije kojih mjesec,dva sam nakon dugo vremena sam opet poceo s klasicnom pripravom pjene i kupio sam ovu kremu. Isprva nisam bio zadovoljan jer mi je bila prezracna, bez gustoce. Jedino mi je miris bio ok.
Ali nakon nekog vremena sam skuzio da nije krema losa nego je ja nisam dobro mijesao i nisam dodavao vode kako je trebalo.
Nakon tih pocetnickih gresaka, sad mogu reci da je nivea cit ok krema, ugodnog mirisa i gustoce. Dobro, gustoca i izdasnost nije na razini proraso crveen kreme ali za cijenu od 20ak kn iliti 3 eur , ovo je sasvim pristojna krema.
Kaj se tice cetke, imam onu omegu sintetiku i ona dosta dobro radi pjenu tak da mi bolja cetka zasad nije potrebna.
Eto tolko zasad :wavey
Post Reply

Return to “Kreme za brijanje”