Pitralon Classic

pimple8
Student brijanja

Re: Pitralon Classic

Post by pimple8 » 05 Dec 2017, 01:36

Meni se miris ne sviđa, ali ne mogu reći da je to neukus. Činjenica je da on postoji već dugi niz godina na tržištu, dakle prodaje se. Možda sam ja (ili ti) taj koji nema ukusa kad mu se Pitralon ne sviđa. :/
Također, u njegovom opisu nikad ne bi upotrijebio ''bezličan'' , jer je imho sve samo ne to :dunno
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 05 Dec 2017, 07:07

Ja sam ga rel. kratko imao i riješio ga se. Miris na stranu, samo još Speick AS tako dobro zategne kožu. Koza bude “puderasta”

Sent from my iPhone using Tapatalk
arguson
Kamisori

Post by arguson » 05 Dec 2017, 14:41

Meni je miris odličan, kompleksan i nostalgičan, nakon aplikacije i udara kampfora on se smiruje u lagani voćno cvjetni aranžman, a sintetika je dio njegove čari i povijesti. Definitvno ga ne bih nazvao neukus, no digustibus non est disputandum (meni je neukus Old Spice i razni Axevi). Facefeel ne treba diskutirati jer je vrhunski.
Jedini AS koji ga je uspio nadmašiti u svim područjima je Clubman Special Reserve (koji je također polarizira brijačku populaciju)

Usotalom, tko misli da je Ralon loš nije probao Clubman Lilac Vegetal! :jazavac:
Švercer sapuna i Ralon entuzijast.
Domsy
DE

Post by Domsy » 05 Dec 2017, 21:19

Političku korektnost na stranu, riječ neukus sam upotrijebio čisto radi slikovitijeg izražavanja, nikako s namjerom da nekog uvrijedim, ali to i
nije toliko strašno s obzirom da sam jednom nazvao kolege Adepta i Praskatona starima. :D
E, sad, čitajući post kolege Argusona nisam više siguran mislimo li na isti proizvod jer i ja obožavam onaj Pitralon u smeđoj bočici sa crvenim krugom koji je mirisom jako sličan našem Ralonu i također mi je super taj udar kamfora, vraća me u prošlost i definitifno je kompleksan,
međutim ja sam govorio o onom u prozirnoj duguljastoj bočici sa zelenom etiketom, ja u njemu nimalo ne osjetim kamfor,
jedino miris kao nekakvog deterdženta,
arguson
Kamisori

Post by arguson » 06 Dec 2017, 09:05

Domsy wrote:Političku korektnost na stranu, riječ neukus sam upotrijebio čisto radi slikovitijeg izražavanja, nikako s namjerom da nekog uvrijedim, ali to i
nije toliko strašno s obzirom da sam jednom nazvao kolege Adepta i Praskatona starima. :D
E, sad, čitajući post kolege Argusona nisam više siguran mislimo li na isti proizvod jer i ja obožavam onaj Pitralon u smeđoj bočici sa crvenim krugom koji je mirisom jako sličan našem Ralonu i također mi je super taj udar kamfora, vraća me u prošlost i definitifno je kompleksan,
međutim ja sam govorio o onom u prozirnoj duguljastoj bočici sa zelenom etiketom, ja u njemu nimalo ne osjetim kamfor,
jedino miris kao nekakvog deterdženta,
Eh, mene budale... Mislio sam na drugi Pitralon... Ali istina je da Classic u početku totalno podsjeća na deterdžent iz 90ih, ali ja volim taj miris čistoće i cedar povrh toga koji ostaje
Švercer sapuna i Ralon entuzijast.
Domsy
DE

Post by Domsy » 21 Jun 2018, 18:24

Evo prvi put kada sam pisao o njemu, govorio sam samo o mirisu jer me on odbio od kupnje, u međuvremenu sam ga ipak kupio, i mogu
reći da je najbolji performer koji sam probao do sada, miris na stranu i super je za ove dane bar što se laganog hlađenja tiče iako još nisam probao
Speick koji je sljedeći na redu.
Post Reply

Return to “Proizvodi za poslije brijanja”