Brut AS

Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Brut AS

Post by Adept » 26 Sep 2013, 10:30

Ancre wrote:Ja sam svoj kupio prošle godine i još imam pola bočice. Ima solidan Brut kick i podosta glicerina. Nadam se da nisu radili reformulaciju.

Izgleda da postoje razne verzije Bruta.
http://badgerandblade.com/vb/showthread ... light=brut
Da, postoje, ali se kod nas trenutno (i u zadnjih podosta godina) prodaje samo onaj zeleni u širokoj staklenoj bočici sa ogromnim otvorom - onakav kao što je u sredini na prvoj fotki ovog tvog linka...
Nažalost, ali meni se JAKO čini da su ga promijenili - nos i lice me ne varaju nakon više od godinu i pol (prije mi je UVIJEK bio isti - do sada).
I još jedna stvar - brut je bio poznat po tome da je dugo držao svoj, nekima jak, miris - sa ovim niti to nije slučaj.
Dakle, da rezimiram:
1 - Slabiji početni intenzitet mirisa - po čemu je Brut bio poznat,
2 - Slabija trajnost mirisa - po čemu je Brut bio poznat,
3 - Slabili osjećaj glatkoće lica koji može pružiti samo glicerin - po čemu je Brut bio poznat...
Štedi se, koliko vidim :twisted:
Sumnjam kako je stvar u izbacivanju nečega iz formulacije, već mislim kako se ovdje radi o "razblaživanju" ili "cutting corners" učinku "štednje" - iako mu je cijena ostala ista.
Ovo je definitivno nekakva "dječačka"/wimpy verzija nekadašnjeg istinskog, brutalno jakog muškog klasika.

@Slice
Ma ja ne dvojim kako si ti zadovoljan sa ovim Brutom - sve 5...
Ja govorim kako je ovo sjena onoga što je Brut nekada bio - o tome govorim!
Radim usporedbu prijašnjeg Bruta i ovog razblaženog sranja koje sam nedavno kupio!
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 26 Sep 2013, 11:00

Adept wrote:@Slice
Ma ja ne dvojim kako si ti zadovoljan sa ovim Brutom - sve 5...
Ja govorim kako je ovo sjena onoga što je Brut nekada bio - o tome govorim!
Radim usporedbu prijašnjeg Bruta i ovog razblaženog sranja koje sam nedavno kupio!
Koliko se sjećam, meni se miris Old Spice Originala vucarao po cijeli dan, a to nije i slučaj s Brutom. Kad bih sada kupovao neki alkoholni AS, radije bih kupio Soleau (koje mi je još i ostalo) negoli Brut. Premda je miris Soleae malo i više nego artifišl, traje jako dugo za razliku od Bruta. Sada bih više eksperimentirao s novim Old Spiceovima negoli ponovno kupovao Brut!
Dražen
DE

Post by Dražen » 10 May 2014, 23:41

Pogledavši prvi post sa cijenom Bruta od 100ml za 45kn neugodno sam se iznenadio jer je u bejha konzumu cijena viša od 60 kn što je nečuveno!
http://www.konzumshop.ba/konzum/faces/p ... p?id=91844
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 11 May 2014, 11:42

Kod nas je oko 50 kuna.
jozo

Post by jozo » 27 Feb 2015, 13:30

...šta reći o brutu,meni oduvijek prva asocijacija na brijanje,danas nešto blažeg ali još uvijek intenzivnog mirisa,te ga je potrebno nanositi u manjim količinama na lice,kako ne biste zagušili i sebe i okolinu,sam miris AS-a vrlo prihvatljiv većini muškaraca i žena,vrlo ugodan za kožu,u ovom cjenovnom rangu vjerojatno najbolji AS, te sa njim sigurno nećete pogriješiti u svim prigodama.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 27 Feb 2015, 14:26

jozo wrote:...šta reći o brutu,meni oduvijek prva asocijacija na brijanje,danas nešto blažeg ali još uvijek intenzivnog mirisa,te ga je potrebno nanositi u manjim količinama na lice,kako ne biste zagušili i sebe i okolinu,sam miris AS-a vrlo prihvatljiv većini muškaraca i žena,vrlo ugodan za kožu,u ovom cjenovnom rangu vjerojatno najbolji AS, te sa njim sigurno nećete pogriješiti u svim prigodama.
Pogotovo ako ne želite :sex:
jozo

Post by jozo » 27 Feb 2015, 15:20

...neki mahnito kupuju brijačku opremu kao i AS- ove pa se zalijevaju s tim,osim zagušljivog mirisa za okolinu rade i veliku štetu svojoj koži,pogotovo ako se briju svaki dan..
Mišljenja sam da naš RALON ima ugodan miris ukoliko ga se stavlja umjereno kao više manje svi ostali AS-ovi.
Inače dok nisam prešao na de brijanje,dakle donedavno nisam koristio nikakav AS,niti mi je trebao,sada nakon korištenja cijelo lice mi je zategnuto tako da mislim reducirati stavljanje AS samo na osjetljiva područja na vratu i to povremeno prema potrebi...Rijetko kad imam neke iritacije i crvenilo poslije brijanja te mom tipu kože i nije potreban AS,naravno neka odgovarujuća krema ili ulje,ali to stavljam i kad se ne brijem,eventualno lagani balsam bez alkohola...
sve_znalica
DE

Post by sve_znalica » 27 Feb 2015, 18:51

Ja si nabavih i "EAU TOILETTE BRUT"... love it :cekic:
jozo

Post by jozo » 01 Mar 2015, 22:33

..i ja mislim da brut nije nekog snažnog mirisa iako je ugodan, a nije nešto ni dugotrajan...više mi se sviđa old spice original i kao miris i pogotovo dugotrajnost tog mirisa,tako da mislim da brut živi na staroj slavi...
:cekic: :azdaja:
jozo

Post by jozo » 02 Mar 2015, 04:43

sve_znalica wrote:Ja si nabavih i "EAU TOILETTE BRUT"... love it :cekic:
..i kakav je u usporedbi s AS brutom...
jozo

Post by jozo » 02 Mar 2015, 17:31

...danas sam malo u mullera testirao AS-ove pa evo mojih impresija...
..pitralon polar može stat,odmah mi se dopao i ništa mi nije smetalo...njega bih kupio...
Sad ove ne bih kupio jer su zagušljivci,i spadaju u šumske mirise,sa grmljem i bez njega...cvijeća nema a i zima je pa je to razumljivo,preporučam za strastvene pušače i ljude koji imaju neugodan miris tijela.tzv...AS ili anti- smrad losioni...
..irisch moos..ne znam na šta ovo miriše u šumi ali ima svega previše...preporučam za uklanjanje neugodnih mirisa u većim prostorima...
..tabac...ovdje svega toga u manjim količinama,preporučam za osvježivač za auto,ako pušite u njemu...ili vozite kiseli kupus...
..pitralon classic...miris nekog grmlja..idealan osvježivač za posteljinu...nije toliko zagušljiv ali miriše ko sredstvo za nešto ili protiv nečega ko i navedena dvojka...
Vidim da sam sretniji nego pametniji jer sam već kupio old spice original koji miriše na neke kolačiće i brut koji miriše kao neki parfem i jedino od njega bih kupio toaletnu vodicu
olly
Student brijanja

Post by olly » 02 Mar 2015, 17:34

E, @jozo, ti bi bio savršeni kandidat za senzoriku, nos ti radi k'o skupa aparatura :)
sve_znalica
DE

Post by sve_znalica » 02 Mar 2015, 17:54

Jozo kralju............................ :mrgreen: :mrgreen:

Meni je takoder Irisch Moos nekako prejak. Vise mi je dijelovao kao parfem nego AS :lol: Too much mirisa unutra!
jozo wrote:
Super za onog tko voli njegov miris. Ovo je toaletna vodica, tako da je to puno jace naravno. (Ne koristim ga kao AS da se razumijemo :lol: ) Spricnem u nekim prilikama kad odem van :thumbs:

Cak se i sestra voli spricnuti tu i tamo da snjofa :mrgreen:
jozo

Post by jozo » 02 Mar 2015, 18:15

sve_znalica wrote:Jozo kralju............................ :mrgreen: :mrgreen:

Meni je takoder Irisch Moos nekako prejak. Vise mi je dijelovao kao parfem nego AS :lol: Too much mirisa unutra!
jozo wrote:
Super za onog tko voli njegov miris. Ovo je toaletna vodica, tako da je to puno jace naravno. (Ne koristim ga kao AS da se razumijemo :lol: ) Spricnem u nekim prilikama kad odem van :thumbs:

Cak se i sestra voli spricnuti tu i tamo da snjofa :mrgreen:
Naravno da mi se sviđa jedino što sam našao na ebay dakle eau de toilette brut 100 ml oko 15 dolara,dakle 100 kn što je vrlo povoljno za tu količinu..
sve_znalica
DE

Post by sve_znalica » 02 Mar 2015, 18:22

Ja sam platio niti 9€ + free shipping. Sve provjereno. Saljem ti link na PM, pa ako budes htio uzmi :thumbs:
Post Reply

Return to “Proizvodi za poslije brijanja”