Cuba AS

Post Reply
Domsy
DE

Cuba AS

Post by Domsy » 01 Oct 2017, 17:57

Ovaj aftershave nije nikakva egzotika, ali eto da napišem koju i o njemu, baš zbog njegove lake dostupnosti
i cijene, a smatram da nije nekakav škart od proizvoda.

Najuočljivija stvar kod ovog AS-a je to što ima pumpicu, a to sam smatrao velikom prednošću nad velikom većinom drugih AS-ova koji
je nemaju. Zbog niske cijene sam mislio da će pumpica biti loša, te loše raspršivati proizvod- ipak pumpica se pokazala odličnom,
međutim baš ono što sam smatrao najvećom prednošću ovog AS-a pokazalo se ujedno kao i mana...
Gotovo svaki put kad nanosim ovaj proizvod, zbog pumpice koja super raspršuje se poprskam u oči, naravno da je pun alkohola,
pa bi tako često brijanje završavalo u neku ruku sa pepper sprayom- neznam možda sam samo ja smotan, tako da uzmite ovo sa rezervom :D

Što se tiče mirisa on je po meni nekakav čudan hibrid između težeg zimskog mirisa, a opet ima i neku mladenačku lakšu notu- uopće
mi ne baca na nikakav duhan. Svejedno nije baš pogodan za vruće dane što zbog mirisa, što zbog prilično osjetne
količine glicerina koji kožu ostavlja masnijom.

Sve u svemu je ok performer, iako zna peckati više od većine, korektno obavi svoju funkciju, pa ako još niste - probajte....
Zagorac
DE

Re: Cuba AS

Post by Zagorac » 02 Oct 2017, 00:46

Recimo meni je odličan (za te novce). Nikad mi se nije desilo da se pošpricam u oko ili slično! Ne bih ga preporučio za ljetne vrućine, nego bas za ovo vrijeme kakvo jest sad (u kontinentalnoj RH) te bih preporučio svakome tko nije probao da ulozi par kuna i ima super AS. Na svakodnevnoj bazi s par kapljica Nivea balzama funkcionira odlično!
(Koristim kremu za lice ili balzam uvijek pa..)

Sent from my iPhone using Tapatalk
pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 02 Oct 2017, 08:49

Meni ovaj Cuba nije bio dobar kao AS, a to s pumpicom mi je uzas kad nesto zelim utrljat u kozu. Vise volim splash da se ''umijem'' u ASu.
Ugl miris mi je bio ok, ali efekt vise kao EDT/Cologne nego AS.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 02 Oct 2017, 08:57

Cuba je, koliko vidim, vrlo popularan kod nas. Ja sam ga probao dva puta. Kao performer mi nije bio loš; jedino mi je bio malo "slatkast" miris pošto osobno više preferiram zeru lakše note.
Post Reply

Return to “Proizvodi za poslije brijanja”