Pino Silvestre

Likvor
Shaveta

Re: Pino Silvestre

Post by Likvor » 03 Sep 2015, 15:42

Vidim da ću poseban budžet morati imati za opremu za brijanje :D
Hvala na cijenama.
zzitop
Shaveta

Post by zzitop » 03 Sep 2015, 15:47

Svejedno ti ne preporučam, da kupiš Proraso sapune ili kreme, jer im performanse po mom mišljenju nisu dobre. Ako nemaš Celle, nemoj propustiti priliku. Floid Blue isto ako ga nađeš.
Po mom mišljenju je i Omega 10275 jako dobra a i dovoljno velika četka.

Zaboravio sam i na Proraso AS - 4 - 5€. Za razliku od krema i sapuna jako je dobar. :D
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 03 Sep 2015, 20:05

Proraso zeleni sapun ti ja uletim. Zasitio se. Javi na pm.
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
pinolove
Početnik

Post by pinolove » 25 Aug 2016, 13:32

Pozdrav svim ljubiteljima ovog aftershavea!

Da ja krenem...znači aftershave mi se urezao u sjećanje još u djetinjstvu, tata ga je koristio. Bio mi je simbol muškarca, baš me podsjećao na tatu.
I sad prije nekih pola godina ja vidim tu bočicu u ormariću, i pitam ja tatu kako se taj aftershave zove?? On mi kaže sve to, i reko je da to tu stoji 30 godina. :D Ajd dobro. Ja onda sav Google i sve trgovine na njemu preokrenuo. Želim imat i ja takav. Fora je što u toj bočici nema više aftershavea a kad se otvori osjeeeti seeee taaaj miriisss ufff :mrgreen: !! I ja si naručim ovaj (parfem, baš ne aftershave): http://www.perfume.com/images/products/ ... 21700P.jpg

E saaad. Iščekujem ja to i dođe mi, ja otvorim i ono nisam baš bio zadovoljan. Baš se osjeti intenzivan miris borraaa, dok ta tatina prazna bočica miriši dosta drugačije. Ja ih uspoređivao. Na tatinoj ne piše sastav, već samo LOSION PRIJE BRIJANJA! Nit tko je proizvodio, nit ništa. Dobar je i ovaj moj, baš po borovini, ali ćaletov je puno bolji. I ne bih ni rekao da se osjeti po boru, kao da ima dosta limuna.

I dalje ja vrndam po netu, i mislio sam da je razlika što je ovo parfem (na špricanje) a tatin se sipa u ruku (aftershave). Našao sam u Kozmu prije nekoliko mjeseci. Ovaj sam uzeo, baš baš taj. Shave master. http://www.mavive.com/public/img/gestio ... 584750.jpg

Piše aftershave a šprica se, što meni nikako nikako nije bilo jasno. Al nije ni taj isti miris. Rekao bi da je isti kao ovaj parfem. Dakleee, što saad? Ako mi ikako neko može pomoći. Pročitao sam ovdje da ima različitih mirisa, parfema, sprejeva, aftershavea Pino Silvestre. Jel bi mogao netko prepoznati koji je, i gdje bi ga mogao nabaviti? Baš sam izuzetno zapeo za to! I jedva sam i ova dva našao.

Ili takvih više nema, kad kaže stari da je tamo stoji 30 godina haha, možda se ne prave više takvi kao u Yugi...
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 25 Aug 2016, 13:36

Dobro nam došao!
Prošlo je 30 godina i ti i takvi pino silvestre ASovi se više ne proizvode, tako da ćeš se morati zadovoljiti sa ovim što imaš.
pinolove
Početnik

Post by pinolove » 25 Aug 2016, 13:47

Hvala... ;)

A daj baš si pozitivan... :ROFL :mrgreen:

Možda ipak od svih vrsta, tome pripada. Baš bi volio da se jave ovi forumaši koji imaju ove druge vrste, drugih boja... :D
markjo
DE

Post by markjo » 25 Aug 2016, 15:06

Ne znam za pino silvestre iz yuge, ali po svoj refill redovito idem u Trst (nešto oko 15€).
Ne šprica se već ima obično grlo od boce. Također ima onaj karakteristični miris staroće, 90-tih i borove šume.
Ne smijem ga koristiti kad mi je "gazda" doma, inače kaže da smrdim i da se maknem :cekic:
Ima već 7 dana nje nema, a ja samo pino koristim :ROFL

Inače to je jedini alkoholni AS koji koristim.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 25 Aug 2016, 15:23

markjo wrote: Ima već 7 dana nje nema
E, a kako si to uspio :mrgreen:
pinolove
Početnik

Post by pinolove » 25 Aug 2016, 15:31

markjo wrote:Ne znam za pino silvestre iz yuge, ali po svoj refill redovito idem u Trst (nešto oko 15€).
Ne šprica se već ima obično grlo od boce. Također ima onaj karakteristični miris staroće, 90-tih i borove šume.
Ne smijem ga koristiti kad mi je "gazda" doma, inače kaže da smrdim i da se maknem :cekic:

Eh, da ja znam da je to to...

A jel se ne može naručit preko neta iz Trsta?
markjo
DE

Post by markjo » 25 Aug 2016, 15:58

pinolove wrote:
markjo wrote:Ne znam za pino silvestre iz yuge, ali po svoj refill redovito idem u Trst (nešto oko 15€).

Eh, da ja znam da je to to...

A jel se ne može naručit preko neta iz Trsta?
Ne znam može li se naručiti, Trst ili svaki talijanski grad je svejedno. Probaj preko nekog amazona.

@adept, nema je jer nema trenutno obaveza u zg. Bolje da se kupa i odmara u Istru, manje gnjavaža kad se vrati ;)
A u međuvremenu ja nabaljam gluposti koje bi inače teže prolazile :ROFL
Pepitto
DE

Post by Pepitto » 19 Nov 2016, 19:15

Taj pino je jedan od najvecih predmeta sprdnje Pervana :ROFL . Obrađivao je temu pripreme muškarca prije seksa i rekao je da ''prije nego što se ženi uvučeš u krevet fino stavit Pino u lavor i umiješ se u njega :ROFL :ROFL :ROFL ''
ljermontov
DE

Post by ljermontov » 27 Sep 2017, 20:09

Ljudi jedna usluga ako može.
Pokušavam kolegu vratiti na wet shaving,ali teško,tvrd je orah :badboy
Kaže da će razmisliti o četki i kremi,ali zasada mu treba samo Pino Silvestre AS,koji ga podsjeća na sretno djetinjstvo i pok .oca.
Gdje ga može najpovoljnije kupiti,na ebay je shipping velik koliko vidim.
Ima li ga u Hrvatskoj?
zdravo
DE

Post by zdravo » 27 Sep 2017, 22:51

Ima ga na piku (olx.ba) neka radnja u Banja Luci 55KM/125ml

Poslano sa mog LG-H840 koristeći Tapatalk
ljermontov
DE

Post by ljermontov » 28 Sep 2017, 16:03

Kolega šikni mi link na pm pa mu proslijedim .
Hvala ,lp.
cybershaver
Britva

Post by cybershaver » 28 Sep 2017, 19:24

Ja ga kupovao u Livnu u DM-a za 12 maraka....

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Točionik je izvor života.
Post Reply

Return to “Proizvodi za poslije brijanja”