Solid Cologne

pimple8
Kamisori

Solid Cologne

Postby pimple8 » 07 Aug 2017, 15:46

Nisam prije we shavinga čuo za Solid Cologne, a sad kako gledao sapune naišao na Spitfire od Phoenix and Beau.
Skroz mi se sviđa mogućnost stalnog osvježenja mirisa na sebi.
Vidim po netu u člancima da se dosta to u zadnje vrijeme populariziralo. Ima već dosta proizvođača, neki su skupi k'o parfemi.
Općenito nemam iskustva s Cologneom, a kamoli ovim ''krutim'' a kako se trenutni Eau De Toillete blizi kraju mogao bi probati ovo kao svakodnevni miris.

Ima li kakvih iskustava po forumu?
Ako ne, može info od kolega koje su probale Spitfire sapun - bi li voljeli imati taj miris na sebi cijeli dan?

TomBar
Shaveta

Re: Solid Cologne

Postby TomBar » 08 Aug 2017, 08:57

Ako dobro shvatih po jednom upisu, ti si dugogodisnji konobar. Nekako mi se cini neprakticno da svaka 2 sata otvaras malu kutijicu mackas prstima po pcelinjem vosku pa sebi po licu i vratu...barem se meni tako cini. Laksa je stvar ili nabaviti male testere EDT ili EDP ili jednostavno dekantirati vecu/standardnu bocu EDT/EDP na male, koje ti stanu u dzep i tu i tamo se spricnuti.
Vjerujem da je Solid Cologne zanimljiv i "zdraviji" proizvod ali mi se cini nekako problematicniji za nanosenje ...moguca potreba za pranjem ruku nakon nanosenja ako je masan/ljepljiv a ti moras odmah krenuti raditi bez cekanja koju minutu da se upije...

Poslano Tapatalkom

pimple8
Kamisori

Postby pimple8 » 08 Aug 2017, 09:24

Bio konobar nekad, ostavio se toga. Tad nije bilo vremena ni za špric a kamoli za mazanje.
Sad sam fini gospodin u kosulji i klimatiziranom uredu :mrgreen:

Nekako ne bi volio nositi bočicu sa sobom. Može puknut i razliti se a i ne izgleda cool ko limenka.
Npr sad u sakou uvijek nosim mali Kent 20T češalj, baš bi išla limenkica uz njega :ROFL

Getriba94
DE

Postby Getriba94 » 09 Aug 2017, 00:05

Ima i onih kao labelo stickova, samo kako ih pomirisat prije kupnje preko interneta :D

Sent from my D6603 using Tapatalk

Return to “Kozmetika-ostalo”