Forumska nit zadnjih utisaka

Post Reply
korijen
Student brijanja

Forumska nit zadnjih utisaka

Post by korijen »

Image

Teška su vremena. U nedostatku bolje ideje, ovdje, pod ostalo, otvaram temu vezanu uz posljednji osvrt na iskorištene predmete, pretpostavljam većinom software, koje je teško razvrstati jer su bili različite namjene. Zajedničko im je to što su na putu da postanu ambalažni otpad.

Pa tko osjeća potrebu, nek se smatra pozvanim da se niže očituje o svojoj ambalaži.
korijen
Student brijanja

Re: Forumska nit zadnjih utisaka

Post by korijen »

NIVEA for MEN After Shave pazi FLUID

Image

Fluid dobro opisuje ovo štio je bio u bočici jer je izgledao nešto kao tekući gel za kosu. Viskozno kao ulje otprilike, ali ne i masno. Nisu mi se baš sviđali ni miris ni osjećaj da štiti ili hrani kožu i stoga ovo više neću nabavljati.
korijen
Student brijanja

Post by korijen »

Parfums de Nicolai Haute Provence EDC

Image

Lagan, nenametljiv i nenaporan miris za toplije dane. Trajan koliko otprilike traje prosječna EDT. Kako sam većinom doma ovih dana, koristio sam ga malo učestalije. Nije bio loš, al nije bio ni neko ludilo. Pored dobre doze lavande, imao je u iris-mošus kombinaciju koja me je podsjećala na mirise iz davnina. Iako 500mL za 80€ zvuči jako primamljivo, neću ovo više nabavljati.
korijen
Student brijanja

Post by korijen »

XPEC unscented krema za brijanje

Image

Dosta dobra krema. Dobro i to da je bila bez mirisa. Al dosadi brate. Kupio sam ju zabunom umjesto mirisne verzije. Neću joj se više vraćati. Prva i zadnja. Posuda mi je zato fora. Trenutno je dupkom puna Proraso Cypress & Vetyver kremom.

XPEC Original EDT je zato jedan od najboljih mirisa koje sam imao priliku probati i svakom bih preporučio da bar proba.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept »

Ovu Niveu sam probao i sam. Jednom prije podosta vremena. I to je to. Unscented stvari - ne znam - ja bi ih zamirisao... Lavanda - da, uvijek. Sve više me povlači dobar software, nekako mi je to poluga koja stvari povlači na svoju stranu.
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”