Sapun VS krema

marn
mr. sc. brijanja

Re: Sapun VS krema

Post by marn » 19 Dec 2013, 11:16

Slice wrote:
Adept wrote:
marn wrote:Osobno sam vise od sapuna, iz nekog iracionalnog razloga- jednostavno mi se vise svidjaju. Kreme imaju jednu veliku prednost- krace traju, sapun ti dopizdi 5 puta dok ga potrosis tako da ih ili gomilas ili koristis 2,3 do iznemoglosti..
Upravo tako - zato sam se i šaltao na stick sapune - ipak ga je manje u sticku...
I ne samo to, nego sapuni u stiku obično nisu trostruko mljeveni, pa je potrošnja uz taj dodatni čimbenik, osjetno brža negoli u slučaju 100 i više gramskih trostruko mljevenih sapuna.
Da, stickovi su odlicna stvar! Jedino Tabac ostaje u posudi i to ne mogu vjerovat da sam ga opet kupio, valjda ne mogu bez njega.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 19 Dec 2013, 12:19

marn wrote:Jedino Tabac ostaje u posudi i to ne mogu vjerovat da sam ga opet kupio, valjda ne mogu bez njega.
Tabac je odličan sapun! Samo ne znam što čekaju s vegetarijanskom formulacijom. Trebali bi u ponudi imati i takav sapun!
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 19 Dec 2013, 12:23

Slice wrote:
marn wrote:Jedino Tabac ostaje u posudi i to ne mogu vjerovat da sam ga opet kupio, valjda ne mogu bez njega.
Tabac je odličan sapun! Samo ne znam što čekaju s vegetarijanskom formulacijom. Trebali bi u ponudi imati i takav sapun!
Cine mi se dosta inertni, imaju tih par proizvoda i to vrte zadnjih 30 i vise godina.. Mislim da se najvise bave kemijskom industrijom, pa farmaceutikom, a tek onako sporadicno i kozmetikom.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 19 Dec 2013, 12:48

Mislim da im se ne isplati eksperimentirati previše na tom području jer je ono ipak i dalje rezervirano za skroman broj ljudi, a izaći s poluproizvodom koji nitko neće upotrebljavati zbog loših performansi, u svakom slučaju nije najsretnije rješenje.
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 19 Dec 2013, 13:04

Slice wrote:Mislim da im se ne isplati eksperimentirati previše na tom području jer je ono ipak i dalje rezervirano za skroman broj ljudi, a izaći s poluproizvodom koji nitko neće upotrebljavati zbog loših performansi, u svakom slučaju nije najsretnije rješenje.
To je istina, svejedno mogli se bar malo s mirisima poigrat..
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 19 Dec 2013, 13:54

Ma mogli bi barem napraviti cake od Irisch Moosa kojeg više nema u stiku, ako ništa drugo!
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”