Šta ću s tim?

Post Reply
Radiano
Kamisori

Šta ću s tim?

Post by Radiano » 22 Jul 2012, 17:23

Imate proizvod(e) koji ne volite, dosadio vam je, rok trajanja je blizu, tj. imate previše toga.
Kako se rješavate neželjenih stvari? Poklonite, zamijenite, bacite?
Za početak ja, nemam kome dati, ne bacam u smeće pa trošim na druge načine.
Žilet- ako mi ne odgovara upotrijebim ga samo jednom, istrpim taj put.
Krema za brijanje- treba mi stići karton svega od Prorasa(ne znam još što, ni koliko), možda dovoljno za se Dalaj Lama reinkarnira 3 puta i da svaki dan bude gladak ko jaje. Imam još pola tube od starije verzije kreme pa je koristim po ovim vrućinama za oprati lice i ruke. Odlično!
Balzami koji me peku- njih s guštom iskoristim za masažu, žene uvijek vole te kreme, da im je koža meka.
Kolonjska- imam J.M.Farina koji mi se jako sviđa po ljeti, pa poslije brijanja pomiješam s vodom (da ne peče) i kapljom glicerina te koristim kao AS(možda bi trebalo još šta dodati, Aloe vera?)
Alum-sve više mislim da to nije za mene kad se brijem, ali koristim kao dezodorans svaki dan.
Whenever I go to shave, I assume there's someone else on the planet shaving, so I say, "I'm gonna go shave, too."
Ne auderis delere orbem rigidum meum!
napoleon
Student brijanja

Re: Šta ću s tim?

Post by napoleon » 22 Jul 2012, 20:32

Jednostavno sve koristim bez ustručavanja. Npr. aftershave namažem po licu i po tijelu poslije tuširanja (naravno, ako nema jak miris da ne pogušim ljude)
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 22 Jul 2012, 21:46

Neki sam dan nekoliko krema i jedan sapun poklonio prijatelju. Pošto redovito upotrebljavam neke druge kreme, jednostavno znam da ne ću sve stići potrošiti i da će proći rok. Zbog toga napravim selekciju i poklonim one za koje znam da ne ću stići potrošiti. Uglavnom nemam poteškoća što se tiče viška stvari za brijanje, jer sam student, pa vrlo pažljivo ulažem u svaki novi proizvod. I da radim, mislim da ne bih kupovao više od ovoga što trenutačno imam jer mi to dostaje. :)
mizuz
BIC

Post by mizuz » 17 Sep 2012, 13:21

reko da i ja otvorim dusu, a vjerujem da ima ovakvih fantoma jos dosta na forumu ovdje :)

kupujuci i fol "da probam" kupujuci svakakve stvari za brijanje neki dan sam trazeci nesto u kupatilu nasao slijedece u svom ormaricu (doslovno bez pretjerivanja):

12 palmira sapuna
8 arko sapuna
3 wilkinson stick sapuna
2 wilkinson shave soap u pljosnatoj kutijici
16 raznih krema za brijanje
150 raznih pakovanja po pet britvica
5 cetkica za brijanje
6 brijaca classic
67 plasticnih brijaca
4 gillete i 3 wilkinson nekakvi fusion i elektricni brijaci na britvice
4 kreme
i za kraj: 25 raznih vrsta after shave vodica i kolonjskih voda!

e sad, imal ko derby kremu za brijanje od limuna da mi posalje, fali mi u kolekciji! :)

sve je kupljeno iz potrebe, dosade, njuskanja, kao pokloni ili cisto iz one glupe radoznalosti "samo da probam"!
ne hvalim se nego iznosim svoju bol :)
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 17 Sep 2012, 17:00

mizuz wrote: ne hvalim se nego iznosim svoju bol :)
ljubav je bol :D
Kukuzovac
Shaveta

Post by Kukuzovac » 18 Oct 2012, 15:50

ima li netko neku kremu koju ne koristi za prodat, mijenjat ili poslat sample? :D
Shave like you mean it!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 24 May 2015, 19:27

Kukuzovac wrote:ima li netko neku kremu koju ne koristi za prodat, mijenjat ili poslat sample? :D
Mislim kako nam je ovo vrlo nepravedno zapostavljena tema...
Lako je nama koji živimo u istom gradu pa onda nešto malo zamijeniti ili nekome nešto pokloniti, no nebi bilo loše to raditi i na "međugradskoj" relaciji tu i tamo. Recimo, netko nešto ima, pa mu je to dosadilo ili bi htio mijenjati ili jednostavno pokloniti.
Eto, ja sam ostao skoro bez kreme od lavande (TOBS) i dok si ne naručim novu, koristiti ću brdo drugih stvari koje mi nisu toliko drage kao lavanda (dobro, ja sam malkice navudren na tu lavandu...). Na taj način trošim druge stvari, koje uopće nisu loše - pače, ali ih jednostavno manje volim od lavande.
U stvari, sve me nekako više zanimaju te cvjetne kreme/sapuni kao što su lavanda, ruža, ljubičica, grejp, Speick...
Sve mi ostalo polako pada u drugi plan i sve čekam kada će mi puknut film pa ću se morati riješiti svega ostaloga (što je dobro, ali me jednostavno manje zanima).
Kako vi stojite sa tim?
Je li se i vama nagomilalo svega i svačega?
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 24 May 2015, 21:43

Ja se uspješno suzdržavam od kupnje kozmetike :D ....
Sa suzdržavanjem od kupnje britvi je sasvim druga priča :oops:...
Nekako mi situacija izmakla kontroli...
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 24 May 2015, 22:15

Suzdržavam se maksimalno od svih testera i kozmetike i trošim redom ono čega najmanje imam da imam što manji broj artikala na policama!

Ali da imam jedno kilu sapuna i krema sigurno!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”