Proizvodi prije brijanja

naftas
Student brijanja

Re: Proizvodi prije brijanja

Post by naftas » 21 May 2014, 10:35

papagioro wrote:Nisam primjetio niti isprobao s regeneratorom. Uglavnom , preporuka mrvicu ulja s vodom jer najmanje čupa i bolje kliže sa brijačem.
Ovo štima, ali kod DE brijača. Britve su tu malo zeznute, jer nije baš fora da ti se kliže u ruci.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 21 May 2014, 11:26

naftas wrote:
papagioro wrote:Nisam primjetio niti isprobao s regeneratorom. Uglavnom , preporuka mrvicu ulja s vodom jer najmanje čupa i bolje kliže sa brijačem.
Ovo štima, ali kod DE brijača. Britve su tu malo zeznute, jer nije baš fora da ti se kliže u ruci.
:thumbs:
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
papagioro
Shaveta

Post by papagioro » 21 May 2014, 11:48

Istina, nakon nanošenja po licu, odmah isperem ruke sapunom od lavande i dobro obrisati ruke ručnikom. Dosada nije isklizao iz ruke , moguće da DE brijači imaju dobar grip ( pod time mislim na Muhle i EJ Barley drške).
Za britvu nisam isprobao ali jednog dana ću imati barem jednu shavettu. :)
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 21 May 2014, 11:56

papagioro wrote:Istina, nakon nanošenja po licu, odmah isperem ruke sapunom od lavande i dobro obrisati ruke ručnikom. Dosada nije isklizao iz ruke , moguće da DE brijači imaju dobar grip ( pod time mislim na Muhle i EJ Barley drške).
Za britvu nisam isprobao ali jednog dana ću imati barem jednu shavettu. :)
Ako imaš želju za isprobavanjem posudim ti one dvije koje si imao priliku vidjeti.

Naravno, kad se vratim domeka... Ufff, kako mi se vuče to vrijeme... :(
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
markjo
DE

Post by markjo » 18 Oct 2016, 12:54

Ozivljavam...

Kao preshave znam koristiti lushov dirty, ali jutros sam vidio dno casice pa se treba pobrinuti za zamjenu. Isti ne bi nikad kupio zbog skupoce.
Okrenuo bih se na diy pa ako netko ima kakva iskustva sa nekim konkretnim uljem dobro bi dosao savjet.
007
Student brijanja

Post by 007 » 18 Oct 2016, 12:56

Napravi se bedast. Otiđi u Lush, glumi zainteresiranog kupca i užicaj da ti daju sample.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
markjo
DE

Post by markjo » 18 Oct 2016, 13:10

007 wrote:Napravi se bedast. Otiđi u Lush, glumi zainteresiranog kupca i užicaj da ti daju sample. Image

Sample je samo 10 ml, brzo se istroši, a ne mogu sad jedamput tjedno otić po sample :D .
Ovog sam dobio kao poklon, čašicu od cca 1 dcl, mislim da je 200g, a cijena koliko sam vidio je 120 kn
007
Student brijanja

Post by 007 » 18 Oct 2016, 13:21

Ja sam uzeo 3-4 puta tako sampleove, ali nisam stalno koristio. Samo tu i tamo pa mi je više nego dovoljno

I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 18 Oct 2016, 14:04

Imas odlicnu liniju ulja od Kemiga u ljekarnama, domaci proizvod i nije skup. Znam familiju koja drzi, svi su farmaceuti i inace rade s reagensima, imaju jos par zastupstava.. uglavnom ozbiljna firma

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
Pepitto
DE

Post by Pepitto » 19 Nov 2016, 19:12

Razmišljao sam o kupovini nekakvog pre-shave losiona sve dok jedan dan nisam vidio i kasnije probao savjet od geofatboya.

Dobro (kao i uvijek) namočiti lice i onda u posudu gdje je sapun malo na vrh spauna staviti vode i sa prstima u krug protljati i tu ''vodicu'' utrljat u bradu i nakon toga naravno nanos pjene po licu. Mislio sam si ''gle budale'' a zapravo je vrlo jednostavno i jeftino rješenje :jazavac:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 19 Nov 2016, 19:53

Sancta simplicitas :cheers2
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”