Ćudoredan software i onaj koji to nije (software za IP)

babarog
Student brijanja

Re: Ćudoredan software i onaj koji to nije (software za IP)

Post by babarog » 03 Apr 2014, 18:06

naftas wrote:
Adept wrote:Nije nikakva štanga.
Tema je NAMJERNO osmišljena da se u njoj piše o svemu i svačemu što INAČE završava kao OFF u nekim temama u kojima tome nije mjesto.
Dakle, bolje je imati jedno mjesto na kojem bez ikakve grižnje savjesti i/ili intervencije od strane moderatora možete napisati SVE O SVEMU glede software-a (a što i sam naziv teme vrlo direktno, rekao bih - nedvojbeno, implicira), nego li provlačiti tu problematiku "od nemila do netraga" po, za takva raspredanja, potpuno neadekvatnim temama.
Dakle, što se mene tiče - u ovoj temi možete uspoređivati najprofinjeniji puritansko-wet shaving-classic-software najboljih karakteristika i nenadmašivih performansi sa sapunom za pranje veša u hladnoj vodi, a koji košta 75 lipa - ukoliko vam je to sredstvo izbora za brijanje.
Ovo je mjesto na kojem ljudi možda - ukoliko bude dobrih postova - mogu dobiti ideju i probati nešto novoga, nešto što balansira po rubu puritanskog odabira klasičnog software-a za kojeg, ja prvi, niti u kojem slučaju ne inzistiram kao na jedinom izboru, mjesto na kojem ljudi mogu proširiti svoje vidike i za manje novaca, po mogućnosti, otkriti i neke druge preparate koji nipočemu ne zaostaju za onim "konvencionalno prihvaćenim" brijačim software-om - pače!
Može i tako... Ajmo momcovi... Nemojte se sramiti već nam napišite svoja iskustva. Evo, za početak bi Slice mogao podijeliti svoje iskustvo s poklonom od babaroga. Ne pitajte kako znam, jer odgovor je slučajno...
potpisujem :thumbs:

@slice svi smo se pretvorili u uši :D
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 03 Apr 2014, 21:59

Evo stoji mi tu u lijepoj vrećici u desnom kutu radnog stola. Ako pokleknem i odmetnem se od svojih dogmatskih uvjerenja, tko zna... No, tu je stalno kraj mene i stalno me podsjeća na pravi put i sjeća na stare dane kad sam isprobavao sve žive pjene i gelove u kanticama i sva moguća sječiva iz dm-a... Dječje bolesti to su bile! :mrgreen:
duki92
Shaveta

Post by duki92 » 03 Apr 2014, 22:30

Adept wrote: i nenadmašivih performansi sa sapunom za pranje veša u hladnoj vodi!

A šta ti to imaš protiv Arka? :mrgreen:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 03 Apr 2014, 23:13

duki92 wrote:
Adept wrote: i nenadmašivih performansi sa sapunom za pranje veša u hladnoj vodi!

A šta ti to imaš protiv Arka? :mrgreen:
:lol: :thumbs:
Ali ama baš ništa :D
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 04 Apr 2014, 07:26

ARKO rules!!! Bez obzira na miris, to je sapun s najboljim performansama od sviju koje sam koristio.

Sinoć sam se opet brijao sa Irritation Defence Gelom i ponovno ostao oduševljen kakvoćom pjene, teksturom i performansama. Semogue 2000 i pjenjivi gelovi se baš vole.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 04 Apr 2014, 07:28

Slice wrote:Evo stoji mi tu u lijepoj vrećici u desnom kutu radnog stola. Ako pokleknem i odmetnem se od svojih dogmatskih uvjerenja, tko zna... No, tu je stalno kraj mene i stalno me podsjeća na pravi put i sjeća na stare dane kad sam isprobavao sve žive pjene i gelove u kanticama i sva moguća sječiva iz dm-a... Dječje bolesti to su bile! :mrgreen:
Jel taj tvoj pjeni? Ako pjeni daj ga isprobaj uz onu Zečićevu - "Pokidat ću lance sve..." :headband:
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 04 Apr 2014, 07:32

naftas wrote:ARKO rules!!! Bez obzira na miris, to je sapun s najboljim performansama od sviju koje sam koristio.

Sinoć sam se opet brijao sa Irritation Defence Gelom i ponovno ostao oduševljen kakvoćom pjene, teksturom i performansama. Semogue 2000 i pjenjivi gelovi se baš vole.
Ma Arko je stvarno dobar, ali, meni barem, suši kožu... tj. ja ga nanesem, kao recimo danas zorom ranom, i nakon prvog pasa meni je lice suvo ko barut...
Pa drugi prijelaz...
Mislim, ne šteti on meni, al mi suho lice... do umivanja... i nekog AS-a... poslije - sve normalno...
Čudan sapun, al mi paše - eto, velim, i danas se njime brijao.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 04 Apr 2014, 14:44

naftas wrote:
Slice wrote:Evo stoji mi tu u lijepoj vrećici u desnom kutu radnog stola. Ako pokleknem i odmetnem se od svojih dogmatskih uvjerenja, tko zna... No, tu je stalno kraj mene i stalno me podsjeća na pravi put i sjeća na stare dane kad sam isprobavao sve žive pjene i gelove u kanticama i sva moguća sječiva iz dm-a... Dječje bolesti to su bile! :mrgreen:
Jel taj tvoj pjeni? Ako pjeni daj ga isprobaj uz onu Zečićevu - "Pokidat ću lance sve..." :headband:
Riječ je o brijaču Gillette Fusion Power Stealth i alkoholnom AS-u! :D
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 04 Apr 2014, 16:33

BMK za hardver... Ovo je topic o softveru... Prestani se izmotavati i uporabi gel (naravno ako je riječ o pjenjivom).
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 04 Apr 2014, 16:38

naftas wrote:BMK za hardver... Ovo je topic o softveru... Prestani se izmotavati i uporabi gel (naravno ako je riječ o pjenjivom).
Ma nemam (još) nikakav gel! :mrgreen:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 04 Apr 2014, 16:49

Slice wrote:
naftas wrote:BMK za hardver... Ovo je topic o softveru... Prestani se izmotavati i uporabi gel (naravno ako je riječ o pjenjivom).
Ma nemam (još) nikakav gel! :mrgreen:
To ćemo riješiti, budi bez brige... :smoke:
mrandersonneo2001
DE

Post by mrandersonneo2001 » 04 Apr 2014, 19:32

Adept wrote:...Ma Arko je stvarno dobar, ali, meni barem, suši kožu... tj. ja ga nanesem, kao recimo danas zorom ranom, i nakon prvog pasa meni je lice suvo ko barut...
Pa drugi prijelaz...
Mislim, ne šteti on meni, al mi suho lice... do umivanja... i nekog AS-a... poslije - sve normalno...
Čudan sapun, al mi paše - eto, velim, i danas se njime brijao.
potpisujem skroz! ja sam mislio, da ja kak 'jurim' ovih dana, da nešto radim krivo, ali kad takav gospodin kakav je Adept takđer ima istih problema, e onda se ja mogu u miru 'povući' i reći, super, nisam još za staro smeće :lol:
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 22 Jul 2014, 21:52

Balea wake up wash and shave gel!

Nije za neku veliku preporuku ali stvar funkcionira relativno dobro i to zahvaljujući svojoj klizavosti. Pjenu je gotovo nemoguće napraviti, malo se zabijeli i za minutu već nestane, da nema te klizavosti brijanje bi bilo nemoguće..
Mislim da će biti OK kao preshave.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 22 Jul 2014, 22:34

marn wrote:Balea wake up wash and shave gel!

Nije za neku veliku preporuku ali stvar funkcionira relativno dobro i to zahvaljujući svojoj klizavosti. Pjenu je gotovo nemoguće napraviti, malo se zabijeli i za minutu već nestane, da nema te klizavosti brijanje bi bilo nemoguće..
Mislim da će biti OK kao preshave.
Mislio sam da ćeš stati nakon što si još i napisao da si kupio tu zelenu izlučevinu, ali ne, ti nastavljaš dalje sa svojim heretičkim provokacijama, kvariš mladež (kao i Sokrat) i potičeš na herezu. Ovo je nečuveno! Kao Judge Dredd, ni Veliki Inkvizitor ne oprašta! :mrgreen: (viewtopic.php?f=16&t=2097&p=27308#p27308)

marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 22 Jul 2014, 22:44

Ma ne valja nista, djeco bjeste od toga, fuuj!!
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”