Tabac Gentle Men's Care

Post Reply
Slice
mr. sc. brijanja

Tabac Gentle Men's Care

Post by Slice » 29 Aug 2015, 11:42

Tabac ima novu liniju proizvoda Tabac Gentle Men's Care od kojih bi nama (možda) mogli biti zanimljivi losion i balzam poslije brijanja:

Image
MRKI
Student brijanja

Re: Tabac Gentle Men's Care

Post by MRKI » 29 Aug 2015, 12:07

Kakav je miris? Samo da ne ukinu staru liniju! Praske bi se ritualno samozapalio ispred središnjice Tabaca. :sunglass:
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 29 Aug 2015, 12:10

MRKI wrote:Kakav je miris? Samo da ne ukinu staru liniju! Praske bi se ritualno samozapalio ispred središnjice Tabaca. :sunglass:
:lol: :lol: :lol:
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 29 Aug 2015, 13:13

MRKI wrote:Kakav je miris? Samo da ne ukinu staru liniju! Praske bi se ritualno samozapalio ispred središnjice Tabaca. :sunglass:
Probao sam samo tester EDT-a i on je "moderno-sintetički." Uglavnom, meni ne odgovara! Vjerujem da je miris ostatka linije usporediv s mirisom EDT-a.
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 29 Aug 2015, 13:35

Ta gentle linija je za pičkice. Pravi AS mora tjerati suze na oči prilikom aplikacije. Tabac koji ja koristim tjera suze na oči i svima koji su samnom u istoj prostoriji....

Oko ovog ritualnog samoubojstva ste relativno blizu....
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 29 Aug 2015, 14:15

Praskaton wrote:Pravi AS mora tjerati suze na oči prilikom aplikacije.
A na što ga ti to apliciraš, a?
lutherus
Britva

Post by lutherus » 29 Aug 2015, 19:11

Samo je jedan Tabac.
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 29 Aug 2015, 20:33

meni dobro miriši!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
purdashian
Početnik

Post by purdashian » 30 Aug 2015, 21:29

Izgleda da su se zbog mjesta na polici rijesili drugih tabacovih proizvoda... pa je tako sapun za brijanje u keramickoj posudici dobio oznaku (plava tockica kraj cijene) da izlazi iz njihove ponude.
markjo
DE

Post by markjo » 31 Aug 2015, 09:30

purdashian wrote:Izgleda da su se zbog mjesta na polici rijesili drugih tabacovih proizvoda... pa je tako sapun za brijanje u keramickoj posudici dobio oznaku (plava tockica kraj cijene) da izlazi iz njihove ponude.
Samo onaj s posudom ili i refil za posudu?
lutherus
Britva

Post by lutherus » 31 Aug 2015, 18:34

Skoknul danas do Muller da pošnjofam to novo čudo. Nije loš miris ali nije mi to Tabac. Zato uzel par refila dok još ima, 6 komada uzel, nek se nađe.
purdashian
Početnik

Post by purdashian » 31 Aug 2015, 20:40

markjo wrote:
purdashian wrote:Izgleda da su se zbog mjesta na polici rijesili drugih tabacovih proizvoda... pa je tako sapun za brijanje u keramickoj posudici dobio oznaku (plava tockica kraj cijene) da izlazi iz njihove ponude.
Samo onaj s posudom ili i refil za posudu?
Pitao sam tetu koja tamo radi i rekla mi je da sapuncek u keramickoj posudi izlazi iz asortimana.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 31 Aug 2015, 20:55

Evo i mene s jednom digresijom potaknutom raspravom o refilima i, kako bi babac (a.k.a. babarog) rekao, "kištrici." :D
Možda bi primjereno bilo ove dijelove o "klasičnoj" Tabacovoj liniji prebaciti u novu ili već neku postojeću temu! Ono što sam htio napisati, jest to da je uz ponudu refila, uključujući i one stare formulacije, pomalo neuobičajeno ukloniti sapun s posudom. Možda idu logikom, da tko je htio je do sada kupio posudu, a nadalje će kupovati isključivo refile. Opet, oni koji će ubuduće htjeti kupiti Tabac u posudi, to onda više neće moći kod nas, nego će trebati naručivati preko weba: čitaj, osjetno veća cijena!
Sada bi dakle trebalo "nagovoriti" one koji su već neko vrijeme planirali kupiti Tabac u posudi (novoj) da to i učine! To je u svakom slučaju jako dobar poklon, pogotovo za početnike koji rade tranziciju!
markjo
DE

Post by markjo » 31 Aug 2015, 22:11

Kao da nemam vec pun ormaric refilova za slucaj rata... Sramota moja je da nemam posudu pa cu sad morat je kupit i uz to jos koji refill "za svaki slucaj".
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 01 Sep 2015, 13:14

Probao sam danas miris ove nove kolekcije (ona tester bočica od 169 kuna sa Sliceove fotke) i osobno se u potpunosti slažem sa Sliceom. To nije loš miris, ali je meni vlo "umjetan" i to me odbilo iste sekunde.
Ne kažem kako je to loša kozmetika - nikako, ali miris tog losiona ili što li je već koji sam probao mi jednostavno, prvenstveno poradi te svoje "artifišl" olfaktorne kompozicije, nije pasao...
No, to je samo moje mišljenje...
I, da... o temi klasičnog Tabaca, u temama o klasičnom Tabacu - molim :wink:
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”