Koprivni šampon Ilirija (Narta)

Post Reply
zzitop
Shaveta

Koprivni šampon Ilirija (Narta)

Post by zzitop » 17 Dec 2015, 19:32

Nekada se ovdje govorilo, da je najnježniji šampon onaj za djeco. Nekako je prvi izbor bio Johnson.

Ali pre nekoliko vremena sam govorio sa prijateljem, koji je moderni frizer. Jako prati trendove. I naneslo je, da ga pitam za savjet, koji je najbolji šampon. Odgovor, da on u salonu koristi neke engleske (zaboravio sam ime), ali samo ono zbog fancy imena kod mušterija.
ALI da za sebe koristi koprivni šampon, kojeg cijena ovde u SLO iznosi od 1€ do 1,2€. :o Naravno ja ostao iznenađen. Ipak je to onaj stari socijalistički šampon. Nastavljam pitanjima zašto, zbog čega...
Kaže, da ovih dana ljudi previše često pereju kosu pa treba zbog toga što nježniji šampon sa što manje nekih kvazi dodataka. A to je zapravo taj koprivni...
Naravno mi duša nije dala mira, pa pitam: Ali stari, pa što onda ne koristiš koprivni u salonu? Odgovor: Jer bi onda ljudi govorili, da na njima upotrebljavam cheap kozmetiku. Inače garantira, da bi postigao dobre rezultate ovim šamponom.

Kupio sam i ja taj šampon prvi put u životu. Nekako sam imao mišljenje, da je to za one, koje neznaju tržište. Recimo moja baka ga isto ima od uvijek. :fp :D
Sada već neko vrijeme ekskluzivno koristim samo taj šampon i stvarno je dobar osjećaj. ;)
Ne znam, dali kod vas postoji, ali ako da, onda preporučam test... ;)

Image

EDIT: Ako mislite, da bi trebao pisati u drugoj temi, onda molim admine, da regiraju... Hvala :cheers2
Praskaton
Naučnik brijač

Re: Koprivni šampon Ilirija (Narta)

Post by Praskaton » 17 Dec 2015, 20:00

Ovo me vraća u djetinjstvo....
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 17 Dec 2015, 21:00

Praskaton wrote:Ovo me vraća u djetinjstvo....
U doba zadnjeg bombardiranja iz cepelina...
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 18 Dec 2015, 09:43

Adept wrote:
Otprilike u to vrijeme. Sjećam se da sam tada razgovarao sa Brojem 1 i rekao mu "... Broju jedan, ti si još mlad, ali shvatiti ćeš kada dođeš u moje godine da je kopriva najbolji šampon. Naravno Broj jedan je već tada bio problematičan pa nije htio poslušati....
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 18 Dec 2015, 13:08

Praskaton wrote:
Adept wrote:
Otprilike u to vrijeme. Sjećam se da sam tada razgovarao sa Brojem 1 i rekao mu "... Broju jedan, ti si još mlad, ali shvatiti ćeš kada dođeš u moje godine da je kopriva najbolji šampon. Naravno Broj jedan je već tada bio problematičan pa nije htio poslušati....
Jašta :cheers2
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”