Piling

Post Reply
pimple8
Student brijanja

Piling

Post by pimple8 » 28 Jun 2017, 12:56

Pozdrav

Pitanje - neki dan bio u DM-u i pored proizvoda za brijanje bilo je dosta proizvoda za umivanje, piling, tonici/maske za lice od Balea-e, Loreal-a itd.
Dosad nisam koristio ništa slično, osim dok se još nisam brijao, kao sredstva protiv prištića i slično.

Koja su vaša iskustva, korisite li što za umivanje, piling itd?
Majest
Britva

Re: Piling

Post by Majest » 28 Jun 2017, 13:12

Probao svašta i skužio da manje je više kaj se tiče tih proizvoda za lice. Brijanje svaki drugi/treći mi je optimalno da napravi piling kože. Ako prođe više onda su problemi i vjerovatno bi morao nešto koristit, ali ljepše se obrijati :)
hrwii
DE

Post by hrwii » 28 Jun 2017, 15:01

+1 Brijanje sasvim dovoljno a od gelova moja preporuka za lice/umivanje je BullDog gel ima ga kupiti u Bipi.
morr
Kamisori

Post by morr » 29 Jun 2017, 12:03

Majest wrote:Probao svašta i skužio da manje je više kaj se tiče tih proizvoda za lice. Brijanje svaki drugi/treći mi je optimalno da napravi piling kože. Ako prođe više onda su problemi i vjerovatno bi morao nešto koristit, ali ljepše se obrijati :)
Meni isto je redovito brijanje praktički riješilo probleme s licem.
Inače, koristim ozloglašeni biobazin sapun za brijanje 2-3 puta tjedno za umivanje i nekakv tonik od loreala koji je bio na debelom sniženju kad sam ga kupio. Nemam pojma jel to ima ikakvog utjecaja, iako mi je gušt umivanje s biobazom.
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”