Pravljenje pjene u posudi

Post Reply
Ragnar123
Kamisori

Pravljenje pjene u posudi

Post by Ragnar123 » 03 Oct 2017, 21:59

Ako netko ima kakav savjet za pravljenje pjene u posudi bio bi zahvalan kako koristiti posudu da li je prvo ugrijati toplom vodom koliko vode staviti u nju kad se pravi pjena itd. Veliko hvala svima na odgovoru
Stay sharp my friend :shaving:
pimple8
Student brijanja

Re: Pravljenje pjene u posudi

Post by pimple8 » 03 Oct 2017, 22:11

Ja je ne grijem. Skupim dovoljno sapuna u cetku dodam par kapi vode iz ruke u posudu i krenem lupat. Dodajem vodu po potrebi. Bolje manje pa dodat nego previse. Recept ti detaljnije ne mogu rec, to ti je ko smjesa za palacinke. Kad vidis da je suho dodas vode :)
Ako imas sample mozes i direkt u njega da dno zaljepit i udaraj. Imas odlicnu posudu ako se ne varam, sto te muci s tim?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
mamikulcic
DE

Post by mamikulcic » 04 Oct 2017, 16:31

Ja u svoju posudicu (vulgaris Konzum za pahuljice) ulijem vruću vodu i močim četku za vrijeme dok se istuširam. Također i na sapun kapnem nekoliko kapi vruće vode prije tuširanja. Nakon tuširanja izlijem vodu, otresem četku i jedno 10-15 sekundi mlatarim četkom po sapunu. Nakon toga četkom mlatarim po posudici i po potrebi dodam nekoliko puta po nekoliko kapi vruće vode.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
mirko
Kamisori

Post by mirko » 04 Oct 2017, 19:54

Ja je zagrijem toplom vodom ocijedim cetku podosta te je napunim kremom il sapunom.

Posudu koristim bez vode jer je dodajem lagano rukom koliko me pita.

Ako joj pak fali malo vode na kraju znam to zavrsit na vlaznom licu nema tu neke velike filozofije :)
Zagorac
DE

Post by Zagorac » 04 Oct 2017, 22:49

mamikulcic wrote:Ja u svoju posudicu (vulgaris Konzum za pahuljice) ulijem vruću vodu i močim četku za vrijeme dok se istuširam. Također i na sapun kapnem nekoliko kapi vruće vode prije tuširanja. Nakon tuširanja izlijem vodu, otresem četku i jedno 10-15 sekundi mlatarim četkom po sapunu. Nakon toga četkom mlatarim po posudici i po potrebi dodam nekoliko puta po nekoliko kapi vruće vode.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Potpisujem!
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”