Parfem naš svagdašnji

Slice
mr. sc. brijanja

Re: Parfem naš svagdašnji

Post by Slice » 16 Jan 2014, 19:08

naftas wrote:Iako mi ne smeta kad muški vole parfeme, fini AS-ovi za svagdašnji, a neki EdT tipa Givenchy i Chanel Allure za posebnije prilike (i ja ih isto trošim oko 1% godišnje).

Parfemi su brija, ali ne i moja brija!
Osobno volim parfeme, ali sam vremenom razvio neku odbojnost prema intenzivnim mirisima. Kad bih bio veće platežne moći, u svakom bih slučaju redovito upotrebljavao parfem, ali bih se namučio da nađem baš onaj koji mi odgovara. Naime, redovito mi je samopouzdanje veće ukoliko upotrijebim parfem, baš kao što je to slučaj i kad je lice obrijano. Ne znam, možda je to samo placebo s moje strane, ali osjećam se bolje!
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 17 Jan 2014, 08:08

@Slice

Znači, parfem je tvoja brija... :thumbs:
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Dražen
DE

Post by Dražen » 22 Jun 2014, 21:55

Koliko ja znam eau dE toilette je najintenzivnija muska inacica zenskog parfema. Parfumerije rijetko proizvode muske parfeme, ugl je edt u ponudi
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 23 Aug 2014, 05:00

Općenito mi Jil sanders ima prejebene mirise!
Jil sanders Feeling Man - kada mi se oće!
Jil sanders pure - za specijalne prilike
AS za svaki dan!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
jozo

Post by jozo » 07 Mar 2015, 22:44

paco rabanne 1million
joop homme
lacoste crveni
hugo boss element
calvin klein crave

...to je sve što imam trenutno...kako se puno ne prskam,dugo mi traju..
Pwnz.
BIC

Post by Pwnz. » 04 Jun 2015, 18:46

ekipa jel zna neko gdje bih mogao naći ovaj parfem - http://fimgs.net/images/perfume/nd.12997.jpg ?

Dobio sam ga na poklon prije 1-2 godine,stvarno ima predobar miris no nedavno mi se istrošio, a ne znam gdje bih ga mogao naći.
Probao sam ga naći u par lokalnih drogerija,ali ga nisam uspio pronaći. Ne mogu naći ni sastojke pa da bar neki sličan kupim,a ovaj mi je stvarno vrh jer ima baš taj neki muški miris što me dosta podsjeća na mog starog. Dobio sam i CK free Sport na poklon,no ima neki čudan miris,nabacim ga samo kad moram.

Ako netko zna gdje bih ga mogao nabavit,recimo u ZG, ili ako neko moze naci sastojke pa preporuciti sličan bio bih veoma zahvalan. :)
lutherus
Britva

Post by lutherus » 04 Jun 2015, 18:57

CK obsession od modernijih. 1 million kojeg svi hvale mi ima dosta neugodan miris a sa sam dizajn štrcaljke mi ko da me cucak zapišal :? :shock:

U kolekciji ima tabac cologne, 4711, ach brito lavanda, armani black i neki avonov kojeg dobil na poklon.

Za maliziu fakat neznam di bi se mogla naći, nisam je iskreno godinama vidjel na policama. Ni toaletnu vodicu ni body sprej ni as.
Pwnz.
BIC

Post by Pwnz. » 04 Jun 2015, 22:05

Nisam ga nigdje uspio naći,a vjerovatno je i dostupan samo preko internet.
Vuče na šumske note,pa ću probati naći nešto slično,jel ima neko preporuku ?
arguson
Kamisori

Post by arguson » 05 Jun 2015, 08:43

Ja sam vidio AS u Bingu u Bosni. Pogledati ćua ima li i EDT kada budem išao idući put
Švercer sapuna i Ralon entuzijast.
Post Reply

Return to “Kozmetika-ostalo”