Kineski brijac sheng long

Post Reply
Duvnivetre
Početnik

Kineski brijac sheng long

Post by Duvnivetre » 08 May 2019, 19:12

Zdravo svima na forumu.Da se pofalim najprvo u goste u Makedoniji nam je dosao rimski Papa I imao sam mogucnost da ga vidim iz bliza I prisustvujem misi.Ostavimo sad religiju iako sam pravoslavac I bio mi je cast .Pre neki dan posle 5 dana doslo je i brijanje.Prethodno je bilo sa gillete slim I permaharp zilet I bilo je vrlo dobro.Ovaj put sam resio da upotrebim kineski brijac Sheng long posle duzeg perioda.To je jeftin brijac sa leptir otvaranjem I dosta lagan .Najprvo dobro umivanje brade sapunom I toplom vodom pa zatim dobro sapunjanje arko sapunom I ballea cetkom.Ostavim da odstoji 2-3minuta I pocnem sa brijanjem.Zilet permasharp I odozgo nadole prvi prelaz drugi od dole nagore malo zatezanje lica I poprecno brijanje I gle baby smooth brijanje.Brijac je malo agresivan ali ima dobru zakrivljenost ostrice .Posjedujem nekoliko brijaca ej 89,gillete slim parker 91r ,wilkinson sword ,star,yumu ali I jeftim kinez moze da nadmasi puno skuplje I precenjene marke brijaca naravno uz dobru pripremu tehniku I permasharp zilett.
pimple8
Naučnik brijač

Re: Kineski brijac sheng long

Post by pimple8 » 08 May 2019, 20:53

Kolega nabaci koju sliku tog kineza.
Koliko kosta i di se moze nabaviti?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Duvnivetre
Početnik

Re: Kineski brijac sheng long

Post by Duvnivetre » 08 May 2019, 21:00

Kod nas na pijaci kosta oko 1 euro a za sliku mozes potraziti na google posto nemam originalnu kutijicu ,a I ne znam prikaciti slike
Post Reply

Return to “DE Brijači”