Merkur 34 C HD i 14 lamica - usporedni test

Beco
Kamisori

Re: Merkur 34 C HD i 14 lamica - usporedni test

Post by Beco » 28 Nov 2016, 19:19

Adept wrote:
MRKI wrote:Na kioscima u Zg sam vidio Dark Platinume po 12-13 kn dok White Platinume ima Billa po 10kn.
Kad si ono u Puli?
:cheers2
Imaš DP u svakoj bivšoj Dioni(Gavrilović)-sad se zovu Istarski supermarketi-u Prvomajskoj i Zagrebačkoj
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 28 Nov 2016, 19:39

Hvala!
To je stvarno zadnje mjesto gdje bih tražio lamice, ali ovo mi je super informacija.
Pepitto
DE

Post by Pepitto » 03 Dec 2016, 13:55

Adept slažem se u potpunosti i potpisujem sve vezano za Feather. Kao stvoren za Merkur :headband: :headband: Imao sam problema sa wilkinsonom jer bi mi uvijek znao nadražiti područje oko vrata-čeljusti mada ne znam zašto? Pretpostavljam valjda da je u pitanju završni sloj.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 03 Dec 2016, 15:56

Pepitto wrote:Adept slažem se u potpunosti i potpisujem sve vezano za Feather. Kao stvoren za Merkur :headband: :headband: Imao sam problema sa wilkinsonom jer bi mi uvijek znao nadražiti područje oko vrata-čeljusti mada ne znam zašto? Pretpostavljam valjda da je u pitanju završni sloj.
Može biti, a može biti i to da je Feather uistinu puno oštrija lamica koja u kombinaciji sa dobrim starim Merkurom čini stvarno teško nadmašivu kombinaciju.
Tomo
DE

Post by Tomo » 21 Feb 2017, 19:31

Adept, ovo ti je jako dobar post.
Posto sam tek prije par dana poceo brijanje s 34c probao sam samo ovaj zilet koji je dosao s merkurom. Kaj se samog brijaca tice, zadovoljan sam s njim. Drska je kratka ali nemam problema s tim jer sam i poceo brijanje s takvim tipom brijaca. Dosta je tezak za tako sitan brijac kaj je dobro jer olaksava brijanje. Stavljanje zileta je lagano jer se glava ne dira. Sve u svemu brijac jako dobar.
Kaj se tice zileta koji je s njim stigao, odnosno solingena, mislim da i nije neki. Recimo bijeli gilette mi je osjetno bolji tak da mislim da cu njega i nastavit koristit u merkuru.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 21 Feb 2017, 19:33

:thumbs: :cheers2
Samo ti uživaj - to je zasigurno jedan od najboljih brijača na tržištu!
Pepitto
DE

Post by Pepitto » 21 Feb 2017, 22:23

Tomo wrote: Kaj se tice zileta koji je s njim stigao, odnosno solingena, mislim da i nije neki. Recimo bijeli gilette mi je osjetno bolji tak da mislim da cu njega i nastavit koristit u merkuru.
Naruči si sample pack. To bi ti bio najbolji potez. Ne bi vjerovao kakve rezultate možeš dobiti sa drugim lamicama. Mislio sam kada sam koristio bic da sam dosegao plafon. Kada sam u nju ubacio feather to je bila druga pjesma.

Kada odabereš best of the best lamicu, onda si naručiš velika pakiranja za dulji period. Neces vjerovati koliko ćeš uštedjeti love. Tu istu lovu koju si trošio na usrane patrone ili britivce za aparat :cheerlead
Tomo
DE

Post by Tomo » 22 Feb 2017, 07:11

@Pepitto - a gdi ima za kupit te sample pack-ove, dal na nekom web shopu i kojem.
isto tako - ako su ti feather žileti najbolji - onda ću rađe uzet odmah par paketa takvih umjesto da se petljam sa uzorcima. Jel znaš kak se točno ti zovu i gdi ih naručit?

EDIT: našao sam ove na webshopu koji je provjeren. Pretpostavljam da su to ti koji su kao najbolji?
https://www.theenglishshavingcompany.co ... -pack.html
007
Student brijanja

Post by 007 » 22 Feb 2017, 08:22

Sample packove imaš posvuda - od različitih web shopova koji nude sve za brijanje do onih koji ti prodaju samo samplove pa mozeš složiti svoju kombinaciju. Pogledaj tryablade.com ili shavedash.com. Kod njih imaš i samplove,različitih sapuna i krema pa si možeš složiti dobru kombinaciju. Onako po svom guštu.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
Pepitto
DE

Post by Pepitto » 22 Feb 2017, 10:05

Tomo wrote:@Pepitto - a gdi ima za kupit te sample pack-ove, dal na nekom web shopu i kojem.
isto tako - ako su ti feather žileti najbolji - onda ću rađe uzet odmah par paketa takvih umjesto da se petljam sa uzorcima. Jel znaš kak se točno ti zovu i gdi ih naručit?

EDIT: našao sam ove na webshopu koji je provjeren. Pretpostavljam da su to ti koji su kao najbolji?
https://www.theenglishshavingcompany.co ... -pack.html
Nemoj narucivat sa shaving siteova. Imaš na ebayju ljudi koji prodaju sample packove sa besplatnom dostavom. Ja sam naručio od jednog Bugara. Budem ti poslao link.

Što se tiče feathera, to je relativan pojam. Svi imamo različito lice i neke stvari recimo tebi odgovaraju a meni recimo ne. Zato ti i govorim za sample packove. Ovako odmah naručiš 100 komada i kasnije skužiš da ti uopće ne odgovaraju i da si se zeznuo.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 22 Feb 2017, 19:00

Fenomenalan mix!
Pepitto
DE

Post by Pepitto » 23 Feb 2017, 09:09

Adept wrote:.....
Potvrđujem tvoje testove, Feather je šampion no danas sam odlučio (zato jer mi je ostala iz sample packa) staviti Astru. Ima slične performanse kao i Feather. Jedino ne znam koliko ce brijanja izdržati. Slijedeću ću probati PSSI zbog svih hvalospjeva vezanih uz te lamice :headband:
Likvor
Shaveta

Post by Likvor » 23 Feb 2017, 09:28

Pepitto wrote:
Potvrđujem tvoje testove, Feather je šampion no danas sam odlučio (zato jer mi je ostala iz sample packa) staviti Astru. Ima slične performanse kao i Feather. Jedino ne znam koliko ce brijanja izdržati. Slijedeću ću probati PSSI zbog svih hvalospjeva vezanih uz te lamice :headband:
Astra je meni izdržala 10 brijanja u 34. Doduše ne bih više od 5 inače radio. Deseto je bilo koma.
morr
Kamisori

Post by morr » 23 Feb 2017, 09:57

Pepitto wrote:
Uzmi PSSI na veliko. Ako ti se ne svide, uzmem ih ja :mrgreen:
Post Reply

Return to “DE Brijači”