Fatip Piccolo i 9 lamica - usporedni test

Likvor
Shaveta

Re: Fatip Piccolo i 9 lamica - usporedni test

Post by Likvor » 26 Jun 2017, 19:44

Prije nego postavim svoje pitanje jedna računica.
100 komada Astri je 80 kuna. Svaku koristim 3-4 brijanja.
Brijem se svaka 2-3 dana.
Zašto se zajebavati i riskirati neugodno brijanje?
Jep može se i par desetaka puta obrijati s istom lamicom ali zašto?Možeš se i sjekirom pa opet to nije baš ideja za Nobelovu nagradu.

Moje pitanje glasi:
Da li je itko probao stropati lamice? Da li to ima kakve uopće svrhe?
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 26 Jun 2017, 21:34

Ljudi, kao i uvijek, vole pretjerivati i laprdati gluposti - toliko o tom brijanju 20-30 puta jednom lamicom. Uvijek se ponovo frapiram količinom notornih maloumnosti koje lurkaju po raznoraznim poznatim&priznatim stranjskim forumima. Šta je Fatip Piccolo neki generator kozmičke energije koja permanentno održava rezni rub lamice?
Netko tko na licu ima tri dlake konzistencije dlake netom okoćehih mačića možda i može koristiti jednu lamicu 30 puta, za ostale je to... ne baš najvjerojatnija opcija.
Zanima me samo da li se našao itko tko je tim i takvim "expertima" u facu rekao da s..u?
nemesis
Shaveta

Post by nemesis » 26 Jun 2017, 21:41

Imam doma ASP lamice i Fatip Piccolo mi je u dolasku. Pa mogu testirat :mrgreen:
Ali na moju bradu sumnjam da budu nakon 3. puta valjale
mirko
Kamisori

Post by mirko » 27 Jun 2017, 12:54

Ti sto se briju 20-30 puta istom lamicom najbolje nek uloze novce u pincetu i to kad naraste jednostavno pocupaju :ROFL

salim se naravno da nebi netko slucajno zamjerio :belj

s mojom bradom Feather,Gilette itd nakon 3 brijanja ne brije nego cupa i grebe.

Feather profesional super u SE brijacu izdrzala 12 brijanja cisto usporedne radi dajem primjer.
007
Student brijanja

Post by 007 » 27 Jun 2017, 13:04

Iskreno, mislim da se može postići toliko brijanja. Samo je pitanje koja je kvaliteta brijanja. Ako nekom ne smeta čupanje, grebenje i slično...
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 27 Jun 2017, 13:32

007 wrote:Iskreno, mislim da se može postići toliko brijanja. Samo je pitanje koja je kvaliteta brijanja. Ako nekom ne smeta čupanje, grebenje i slično...
Pa, mislim, o tome se i govori... zar ne...
Ljudi se mogu jednom lamicom obrijati i 100 puta - SIGURNO - ako ne i više, ali na što će to ličiti, to je nešto drugo...
Ja i dalje mislim da debelo seru oni koji kažu da se jednaku dobro, kvalitetno i ugodno obriju prvi i trideseti put sa istom lamicom!
007
Student brijanja

Re: RE: Re: Fatip Piccolo i 9 lamica - usporedni test

Post by 007 » 27 Jun 2017, 17:08

Adept wrote:
007 wrote:Iskreno, mislim da se može postići toliko brijanja. Samo je pitanje koja je kvaliteta brijanja. Ako nekom ne smeta čupanje, grebenje i slično...
Pa, mislim, o tome se i govori... zar ne...
Ljudi se mogu jednom lamicom obrijati i 100 puta - SIGURNO - ako ne i više, ali na što će to ličiti, to je nešto drugo...
Ja i dalje mislim da debelo seru oni koji kažu da se jednaku dobro, kvalitetno i ugodno obriju prvi i trideseti put sa istom lamicom!
Amen!

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 28 Jun 2017, 08:11

Moglo bi se možda da se brijes svaki dan s Feather ASD2 i Polsilver lamicom izvuc 20ak relativno ugodnih brijanja, ali čemu?! Bio je i jedan tip prije par godina koji se brijao istom britvom 100-200 puta, vise ne pamtim do kojeg brijanja je stigo bez da je refresha na kamenu. Britva je inače bila Thiers Issard Spartakus

Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply

Return to “DE Brijači”