RB-NO5 Titanium Limited Edition Safety Razor

Post Reply
007
Student brijanja

RB-NO5 Titanium Limited Edition Safety Razor

Post by 007 » 29 Mar 2017, 09:29

I što reći? Kakvu posluku porati?

https://www.executive-shaving.co.uk/pro ... ct_ID/7945
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
Majest
Britva

Re: RB-NO5 Titanium Limited Edition Safety Razor

Post by Majest » 29 Mar 2017, 09:51

Za te pare se to moglo i moralo ljepše napraviti, valjda će neki ljubitelj Formule 1 iskesirati to :lol:
007
Student brijanja

Post by 007 » 29 Mar 2017, 09:52

Majest wrote:Za te pare se to moglo i moralo ljepše napraviti, valjda će neki ljubitelj Formule 1 iskesirati to :lol:
A možda uz njega dobiješ i jednu od cura iz pitstopa! :ROFL
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
Sven
Britva

Post by Sven » 29 Mar 2017, 10:56

Ajme koja glupost...

Image

Dobra je stvar sto se Feather ASD2 sad više ne čini toliko skup :)
morr
Kamisori

Post by morr » 29 Mar 2017, 12:43

Haha, i ja sam danas vidio to. Odjendnom se Wolfman čini budget opcija :skrbo
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 29 Mar 2017, 13:32

Bilo je samo pitanje vremena kada će se i u ovoj ekološkoj niši pojaviti takvi proizvodi. Upravo stoga me ovo ne čudi. Ni ne ljuti me... pače, ostavlja me ravnodušnim.
Naš je hobi postao zanimljiv određenim industrijama i, posljedično tome, određenim poduzetnicima. Svaki hobi, svaki modus operandi sobom nosi određenu količinu predanih ljudi koja je, u najmanju ruku, vrlo heterogena po svojoj platežnoj moči. Među nama ima ima ljudi koji si mogu priuštiti različite stvari, povoljnije ili manje povoljnije. Ovaj proizvod cilja na samo jedan segment Gausove krivulje, ali taj segment postoji i, baš kao u svim drugim hobijima, taj segment vrlo rado i otvorenih ruku prihvaća ovakve ponude na nekritički i apologetski način, pošto bilo kakvo kritičko razmišljanje o cijeni proizvoda ne vodi nidokakvog smislenog rezultata - ili, budimo zero precizniji, do rezultata koji je smislu bliži nama koji smo u onom dominantnom dijelu krivulje.
Poznavajuči opčenitu problematiku hobija, ovakve me eskapade ne čude. Ima ljudi koji će to kupovati, uvijek ih je bilo i uvijek će ih biti. Sukladno tome ima i ponude za taj tržišni segment.
Ono što mene zanima je pitanje da li navedeni brijač ima uistinu superiornije performanse od mojeg Progressa. Sumnjam. U stvari, poučen iskustvom, znam kako ih nema. Ekskluziva, odabir materijala i veči udio čovjekovog umiječa čine ovaj brijač onim što on jest, ništa više i ništa manje. Na taj način nabildana cijena daje mu jednu auru karizme i to je to...
Da li bih ga kupio, kada bih ga mogao kupiti... ne bih. Zašto, pa zato jel mi je cijeli taj koncept ružan i odbojan. Ovakvi su proizvodi i njihovi kupci neminovnost vremena u kojem živimo...
Osobno sam neizmjerno zahvalan što nekrititičkog snobizma i pokondirene gluposti u ovom našem hobiju ima neizmjerno manje nego li u nekim drugim hobijima.
:cheers2
olly
Student brijanja

Post by olly » 29 Mar 2017, 19:48

E, ja ne mogu ostati ravnodušan. Ovo me ljuti. Morao se je naći neki genijalac, koji je morao upasti u naš hobi, siguran, da će naći jadnika, koji misli, da to mora imati. Mogu povući paralelu su smartphoneom, okićenim dijamantima.

Nema veze koliko to dobro ili loše brije. Stvar je samo u ekskluzivi - "ja imam, 99.99% Zemljana nema". I? Krupnija su mu jaja zbog toga?

Uglavnom, glupost.

Ja i da si mogu to priuštiti, ne bih uzeo iz golog principa. :pamet:
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 29 Mar 2017, 20:19

olly wrote:E, ja ne mogu ostati ravnodušan. Ovo me ljuti. Morao se je naći neki genijalac, koji je morao upasti u naš hobi, siguran, da će naći jadnika, koji misli, da to mora imati. Mogu povući paralelu su smartphoneom, okićenim dijamantima.

Nema veze koliko to dobro ili loše brije. Stvar je samo u ekskluzivi - "ja imam, 99.99% Zemljana nema". I? Krupnija su mu jaja zbog toga?

Uglavnom, glupost.

Ja i da si mogu to priuštiti, ne bih uzeo iz golog principa. :pamet:
+1

Sent from my iPhone using Tapatalk
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 29 Mar 2017, 20:21

Potpuno te kužim Olly!
No, velim, znam kako je u drugim hobijima pa me onda ovo i ne čudi.
Znaš i sam kakvih ljudi ima - ja imam ono što ima 5 ljudi na svijetu. Tih gluposti ima svugdje, vjeruj mi... po raznoraznim cyber-okupljalištima ove ili one vrste...
Velim, ovaj je forum mila majka (nadam se kako to nije samo moje mišljenje) i naš je hobi još uvijek uvelike u otklonu od tih i takvih nonsensa, no toga ima i biti će sve više.
Nemoj se samo puno živcirati :cheers2
olly
Student brijanja

Post by olly » 29 Mar 2017, 20:23

Sada bi trebao vjerovatno zapalit jednu lulu, da se smirim :mrgreen:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 29 Mar 2017, 20:23

olly wrote:Sada bi trebao vjerovatno zapalit jednu lulu, da se smirim :mrgreen:
Brzo učiš ;)
:cheers2
olly
Student brijanja

Post by olly » 29 Mar 2017, 20:26

:smoke: :ROFL :ROFL
charuga
DE

Post by charuga » 29 Mar 2017, 21:21

Ne mogu zamislit kako bi bilo kad bih kupio ovo i da blade gap nije isti sa obje strane .. jednom kad se covjek opece drzi se starih gilletovih brijaca

Poslano sa moga
cybershaver
Kamisori

Post by cybershaver » 29 Mar 2017, 21:33

Sad mi zao sta nisam cuvao ulje sta se minjalo u motorima jahte Milana Lučića...pa da se napravi sapun od toga...jebo loj... castrol de severina no1, ekstra klizavo :D

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Točionik je izvor života.
Post Reply

Return to “DE Brijači”