Merkur Futur klon

Post Reply
opat
DE

Re: Merkur Futur klon

Post by opat » 27 May 2017, 18:36

007 wrote:Malo sam gledao po stranim forumima. Uglavnom slična/ista priča sa kupnjom Klona preko ebaya.

Nekoliko ljudi je i prije nego što su dobili brijač, a čim su vidjeli da su izmjenili slike, odmah poslalo mail, oštar, u kojem kažu da su vidjeli promjenu slika i odmah su priprijetili lošim reviewom i podnošenjem prijave ebayu i paypalu. Brzo su dobili odgovor sa isprikama i povrat novca. Vraćanje brijača nisu spominjali.

Dakle, hitro pišite, budite oštri i trebali bi dobiti nofce natrag!

Baš mi je glupo da sam ja podijelio ebay link... A još je gluplje (zapravo sada ispada pametno) što ga nisam naručio. Sva sreća pa me sada više zanimaju SE brijači... :roll: :roll:
Ja sam svog kupio od americkog prodavaca, ne volim se natezat sa Kinezima ako ima problema -- yes kostao me $10 ali je tip imao "I stand by my product" na stranici, poslao mi osobnu poruku kad ce ga poslati, itd. Profesionalno i brzo, kako treba -- moj klon je besprijekoran.
morr
Kamisori

Post by morr » 07 Jun 2017, 14:26

Evo probao napokon Qshave Futur klon i uopće nisam oduševljen. Vrlo neugodno brijanje, na granici izdržljivog.
Prvi prolaz na 1, drugi i treći na 2, nije baš učinkovito, što je i za očekivati, ali vrlo, vrlo neugodno. Rockwell je na 6 glađi nego ovo na 2. Efikasnost da ne govorim.
Probat ću ga još na drugim postavkama, iako me, iskreno, malo strah.
Mislim da brijač svakako vrijedi tih 5€, ali ne puno više.
pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 17 Jul 2017, 10:22

Stigao je i moj primjerak od kolege nemesisa. Hvala mu još jednom. :headband:
Brijač izgleda baš dobro, moderno i uglađeno. Tko bi reko da je on kineza :lol
Nakon prvog brijanja mogu reći da sam imao osjećaj da se brijem sa sjekirom. Ogroman je i težak.
Treba vremena da se navikeš, pogotov nakon Gilletea Slim Twista sa plasticnom drskom.
Samo brijanje je prošlo ok, krajnji rezultat je sasvim zadovoljavajuć.
Što se tiče postavki - najbolje sam se snašao na 5-5.5. Ispod 4 nisam ni osjetio da brije.
Vidit ćemo kako ide dalje.

Meni je neiskusnom svakako zanimljivo isprobat nešto novo i drugačije, tek sad mogu formirat stavove od različitim brijačima :thumbs:

Ovo pišem ako nekad netko novi bude čitao ovu temu (ili netko stari a da bi htio probati): Kako je meni ovaj brijač nesebično proslijeđen, tako ću ga i ja dati dalje kolegi ako treba. Slobodno se javite na pm. P.S. Nemojte pitat sad odma odma, dajte mi malo da se izgustam :ROFL
morr
Kamisori

Post by morr » 17 Jul 2017, 11:10

To je odličan brijač za te novce, nema diskusije.
Stvar je samo da, kao i u hrpi ostalih stvari, 10% bolje plaćaš 10 puta više (karikiram).

Ja sam sebi svog ostavio kao putni dok ga ne poklonim nekome tko će tek početi.
pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 03 Sep 2017, 12:13

Vidim da su neke kolege rastavljale ovaj DE. Naime, htjedoh ga dubinski ocistiti ali nisam bio siguran kako razdvojiti drsku od glave. Vidio sam da se Futur rastavlja ali me kineza bilo strah siliti da ne pukne. Moze info kako to izvest?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Getriba94
Shaveta

Post by Getriba94 » 03 Sep 2017, 13:41

Stavis kaziprst i srednjak ispod glave a palcem stisnes odozgo glavu , tako ces osloboditi pin koji se nalazi na dršci , i samo odsarafis dalje.
pimple8
Student brijanja

Re: RE: Re: Merkur Futur klon

Post by pimple8 » 03 Sep 2017, 15:02

Getriba94 wrote:Stavis kaziprst i srednjak ispod glave a palcem stisnes odozgo glavu , tako ces osloboditi pin koji se nalazi na dršci , i samo odsarafis dalje.
Super jednostavno. Hvala ti ;)

Getriba94
Shaveta

Re: RE: Re: RE: Re: Merkur Futur klon

Post by Getriba94 » 03 Sep 2017, 15:22

pimple8 wrote:
Getriba94 wrote:Stavis kaziprst i srednjak ispod glave a palcem stisnes odozgo glavu , tako ces osloboditi pin koji se nalazi na dršci , i samo odsarafis dalje.
Super jednostavno. Hvala ti ;)

No problem :D

Sent from my D6603 using Tapatalk
zdravo
DE

Post by zdravo » 03 Sep 2017, 21:49

Moj je u putu iz kine.
Qshave klon + stalak

Kad stigne napisati cu koju pametnu :)

Poslano sa mog LG-H840 koristeći Tapatalk
zdravo
DE

Post by zdravo » 19 Sep 2017, 11:02

Testiranje veceras ;)ImageImage

zdravo
DE

Post by zdravo » 20 Sep 2017, 00:31

Mogu reci da je brijac za moje potrebe OK.
Malo mi je trebalo da se naviknem na veeeliku razliku u tezini ali nakon par minuta ide fino. Najbolje mi odgorava na 3.5-4
Imam dojam da je jedna strana agresivnija a druga manje agresivna, npr 4 i 2.5

Post Reply

Return to “DE Brijači”