Ever-Ready 1912 SE

opat
DE

Re: Ever-Ready 1912 SE

Post by opat » 04 Mar 2017, 01:12

Adept wrote:
opat wrote: Imam ih nekoliko i obozavam ih.
Može koja fotka...
Evo --

Ovaj najdesniji, EveryReady Commodore nije nikad bio koristen.

Image
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 04 Mar 2017, 09:06

NOS EveryReady Commodore - jako lijepo!
007
Student brijanja

Post by 007 » 06 Mar 2017, 11:01

Ah... nešto što me svrbi već neko vrijeme, ali...
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
the_bulk
DE

Post by the_bulk » 24 Apr 2017, 15:39

Vam se ovo čini kao ok ponuda?

http://www.ebay.de/itm/A-very-nice-vint ... SwtZJY9hQa

Ne vidim točan model na oglasu ,ali dobro mi izgleda. Mišljenja? :D
007
Student brijanja

Re: RE: Re: Ever-Ready 1912 SE

Post by 007 » 24 Apr 2017, 18:04

the_bulk wrote:Vam se ovo čini kao ok ponuda?

Model je 1912. I čini mi se jako dobar. Cijena ti sigurno neće ostati takva.

Odi na francuski e-bay. Upiši rasoir ever ready ili gem ili star i naći ćeš odličnu ponudu modela 1912. Sve tri marke su zapravo - iste. A model 1912 je stvarno vrhunski! Toliko da ja znam da ću nabaviti još koji. Image

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
the_bulk
DE

Re: RE: Re: Ever-Ready 1912 SE

Post by the_bulk » 24 Apr 2017, 20:54

007 wrote:

Odi na francuski e-bay. Upiši rasoir ever ready ili gem ili star i naći ćeš odličnu ponudu modela 1912. Sve tri marke su zapravo - iste. A model 1912 je stvarno vrhunski! Toliko da ja znam da ću nabaviti još koji. Image

Mislim da cu pred kraj aukcije bidati do nekih 20-25 eura ako cu biti blizu pca pa cemo vidjeti. Je to ok cijena,tj. da li cu ga moci prodati za toliko ako Single edge ispadne razocaranje? :D
007
Student brijanja

Re: RE: Re: RE: Re: Ever-Ready 1912 SE

Post by 007 » 24 Apr 2017, 23:12

the_bulk wrote:
007 wrote:

Mislim da cu pred kraj aukcije bidati do nekih 20-25 eura ako cu biti blizu pca pa cemo vidjeti. Je to ok cijena,tj. da li cu ga moci prodati za toliko ako Single edge ispadne razocaranje? :D
Ja bi na tvom mjestu gledao neku jeftiniju varijantu onda. Samo brijač bez kutije može se naći povoljnije od tih 20-25 ojrića. Slične primjerke sam vidio da su odlazili i za manje i za više. Nema pravila.

the_bulk
DE

Post by the_bulk » 09 Jun 2017, 18:44

Mali osvrt od mene nakon nekoliko korištenja.

Probao sam samo s jednim lamicama one s coatingom s connaughta. Stvarno je nježan brijač .
Ne znam dal je do moje tehnike ili čega ,ali nikako da se obrijem tako glatko kao s DE-om ,ali kod DE-a volim koristiti jedino oštrije lamice.
To na stranu ,nakon već 2 prelaza je rezultat na pogled zadovoljavajuć ,ako odem u malo više prelaza već polako imam osjećaj da si grebem kožu ,osjetim točno kad stavim AS da ima iritacije.

Prvih par puta je malo zeznuto ispod nosa ,ali kad ga se skuži malo nije više problem stvarno. Volio bi eventualno još isprobati neke oštrije lamice , one od carbona koliko vidim bi trebale biti oštrije ili možda čak neki malo agresivniji brijač u ovom stilu.

Još bi samo spomenuo, ne znam dal je do mene ili je to općenito tako ,ali mi se čini da tek tokom drugog brijanja lamica počne raditi "kako treba".

Sve u svemu zanimljiv brijač i mislim da je odličan dok se treba na brzinu obrijati uz malo prelaza, a sami izgled tj. dizajn mi je miljama ispred nekih modernijih rješenja, što u SE , što u DE svijetu...
Post Reply

Return to “SE Brijači”