Feather razlike

Post Reply
babarog
Student brijanja

Feather razlike

Post by babarog » 04 Jan 2015, 14:12

Jel itko zna koja je razlika u crvenom i žutom featheru ako ih ima? jesu li samo za različito tržište ili ima i u performansama?
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
naftas
Student brijanja

Re: Feather razlike

Post by naftas » 04 Jan 2015, 15:02

Šta je i tebi lijeno čitati forum? Isti kurac, koje god boje bili. Samo je razlika da li su pojedinačni paketići od 5 ili od 10 komada.

Ionako ima boljih žileta poput Personna Lab Blue i PSSI. Baš sam se jučer obrijao s Featherom u Ikonu i potvrdila se ona priča sa istim žiletom u R41. Nije uopće ugodan i dobar je samo za jedno brijanje.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
babarog
Student brijanja

Post by babarog » 04 Jan 2015, 15:29

naftas wrote:Šta je i tebi lijeno čitati forum? Isti kurac, koje god boje bili. Samo je razlika da li su pojedinačni paketići od 5 ili od 10 komada.

Ionako ima boljih žileta poput Personna Lab Blue i PSSI. Baš sam se jučer obrijao s Featherom u Ikonu i potvrdila se ona priča sa istim žiletom u R41. Nije uopće ugodan i dobar je samo za jedno brijanje.
Probao sam i labove i PSSI i ne pašu mi! I da moram priznati da sam negdje nešto pročitao ali sam zaboravio gdje, tako da jebiga!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 04 Jan 2015, 15:45

Prije gotovo sedam godina je na SMF-u Squire napravio odličnu usporedbu Featherovih žileta i to u temi Feather Blades, a Comparison.
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 04 Jan 2015, 16:42

Ma meni je Feather iza PSSI, čak i iza Gillette WP, koji me iznova oduševljava. Jebeš ti oštrinu bez uglađenosti. Ameri popušili foru. A cijeli svijet za njima. Nije prvi put, složit ćete se. :P Dobre su to lamice,
da se razumijemo, ali daleko od najboljih. IMHO
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
DFay
Kamisori

Post by DFay » 12 Jan 2015, 21:05

Nema razlike, prošlu god. sam dobio žuto pakiranje a ovu god. crno. pakiranje i jednih i drugih je 5 kom. potpuno isti žileti... jedino što me smeta je previše ljepila na žiletu....

Image
Post Reply

Return to “Lamice”