Feather Japan

ljermontov
DE

Re: Feather Japan

Post by ljermontov » 27 Oct 2017, 12:22

Treće brijanje fenomenalno :thumbs: , nema iritacije,pad oštrine jedva primjetan.
Četvrto brijanje pad oštrine toliko da je oštar više nego novi Derby,Bic ili Super Max Platnium,iritacije nema.
Peto brijanje nije odrađeno jer sam morao isprobati novu lamicu.
Sve u svemu,vrhunska lamica,ali ja ipak nekako volim Voskhod,najbolje mi je legao.
tom12
Mach III

Post by tom12 » 27 Oct 2017, 22:57

Ja u merkuru uspijem odraditi pet brijanja bez problema.
ljermontov
DE

Post by ljermontov » 27 Oct 2017, 23:27

Ma moglo bi i u Fatipu,bez problema i sigurno bi bilo
odlično, ali mene ti kolega puca promiskuitet, 8)
moram svako malo isprobati drugu lamicu.
Isto kao i sa ženama,imaš onu siguru kod kuće kojoj se stalno vraćaš ( Voskhod) i imaš i mnoge druge bolje od bolje i gore od gore :lol:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 28 Oct 2017, 23:44

Pa da bi čovjek riječ rekao!
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 29 Oct 2017, 08:32

Na sljedećoj čestitci za godišnjicu braka: “Ti si moj Voskhod!”

Sent from my iPhone using Tapatalk
Domsy
DE

Post by Domsy » 02 Nov 2017, 19:41

Hahaha, kolega Ljermontov je kao što je već rekao stvarno lud za ovim smajlićima :D .

Iako Feather slovi kao jedna od najboljih ako ne i najbolja lamica, što vrlo vjerojatno stvarno i jest,
smatram kako ekipa koja se do sada susretala samo sa lamicama dostupnim u našim trgovinama, pogotovo početnici,
ne bi trebali odmah u prvim narudžbama preko neta naručivati recimo 100 kom feathera, ne zbog naglašene oštrine i mogućnosti puštanja krvi,
već zato što je moje skromno mišljenje da Feather svoj puni potencijal pruža ljudima sa izuzetno tvrdom i gustom bradom kojima su
brijanja sa nekim drugim lamicama bila problematična.
Ne mislim pritom da Feather nije za svakoga, već da treba krenuti postepeno, pa prije Feathera isprobati recimo Astru, Polsilver
ili Gillette Silver blue.
ljermontov
DE

Post by ljermontov » 03 Nov 2017, 16:46

Kolega Domsy apsolutno se slažem sa svime napisanim :thumbs:
ljermontov
DE

Post by ljermontov » 03 Nov 2017, 16:51

marn wrote:Na sljedećoj čestitci za godišnjicu braka: “Ti si moj Voskhod!”

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kolega ti si vidovit ,godišnjica prošla ima par dana,a žena me zeza odnedavno, izjavama tipa: Voskhode,što ćeš sutra za ručak ?
fudof
DE

Post by fudof » 22 Aug 2018, 18:50

Domsy wrote:
02 Nov 2017, 19:41
Hahaha, kolega Ljermontov je kao što je već rekao stvarno lud za ovim smajlićima :D .

Iako Feather slovi kao jedna od najboljih ako ne i najbolja lamica, što vrlo vjerojatno stvarno i jest,
smatram kako ekipa koja se do sada susretala samo sa lamicama dostupnim u našim trgovinama, pogotovo početnici,
ne bi trebali odmah u prvim narudžbama preko neta naručivati recimo 100 kom feathera, ne zbog naglašene oštrine i mogućnosti puštanja krvi,
već zato što je moje skromno mišljenje da Feather svoj puni potencijal pruža ljudima sa izuzetno tvrdom i gustom bradom kojima su
brijanja sa nekim drugim lamicama bila problematična.
Ne mislim pritom da Feather nije za svakoga, već da treba krenuti postepeno, pa prije Feathera isprobati recimo Astru, Polsilver
ili Gillette Silver blue.
Potpisujem 100%.
Evo ja donedavno bio početnik i isprobao Polsilver SI, Astra SP, Personna Red, Gilletle Platinum, Silver Blue, BIC i ne znam što još sve ne prije no što sam odlučio probati Feather jer su me priče o oštrini priznajem malo preplašile.
No, nakon stečenog iskustva sa svim tim lamicama, nakon što sam savladao tehniku wetshaving odvažio sam se na isprobavanje Feathera jer mi je brada stvarno tvrda. Sve ostale lamice su mi trajale max 3 brijanja po 2 passa sa popravcima, Feather traje 7 brijanje i još ne pokazuje znakove posustajanja. A naručio 30 lamica, godinu dana sam bez ikakvih brige oko lamica.
Domsy
DE

Post by Domsy » 22 Aug 2018, 20:19

Eto vidiš kolega, a većina plače kako im Feather nakon prvog brijanja drastično gubi na oštrini - naravno da gubi oštrinu, ali ne tako naglo i drastično
ne kažem da ta skupina izmišlja, jednostavo tko zna koji sve faktori igraju da se stvori tako mišljenje - glavno da si ti sebi našao lamicu koja ti
odgovara :) .
Post Reply

Return to “Lamice”