Eurostil Barber Cetka

Post Reply
Soprano

Eurostil Barber Cetka

Post by Soprano » 15 Dec 2014, 11:38

Nepunih 37 kuna u Fripo Saan-u

Radi pjenu ko blesava , rucni rad i ugodna za ruku :)

Image
Adept
Steven Hawking brijanja

Re: Eurostil Barber Cetka

Post by Adept » 15 Dec 2014, 13:02

Jel može dimenzije?
Soprano

Post by Soprano » 15 Dec 2014, 13:27

Neznam napamet , al su mi zabunom dali manju . No svejedno je odlicna
King
Naučnik brijač

Post by King » 15 Dec 2014, 14:44

Soprano wrote:Nepunih 37 kuna u Fripo Saan-u

Radi pjenu ko blesava , rucni rad i ugodna za ruku :)

Image
Ručni rad za 37,00 kn....daj molim te ne budi naivan.
Soprano

Post by Soprano » 15 Dec 2014, 16:28

Ako si dovoljno pismeni i sposoban okrenuti cetku i procitati ispod nje "HAND MADE " , sto na engleskom znac rucni rad . Onda i je rucni rad .
King
Naučnik brijač

Post by King » 16 Dec 2014, 14:18

Soprano wrote:Ako si dovoljno pismeni i sposoban okrenuti cetku i procitati ispod nje "HAND MADE " , sto na engleskom znac rucni rad . Onda i je rucni rad .
I na tarabi piše pizda pa se Mujo zajebao :smoke:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 17 Dec 2014, 21:03

King wrote:
Soprano wrote:Ako si dovoljno pismeni i sposoban okrenuti cetku i procitati ispod nje "HAND MADE " , sto na engleskom znac rucni rad . Onda i je rucni rad .
I na tarabi piše pizda pa se Mujo zajebao :smoke:
Ne, ne... oboje ste u krivu... debelo...
Pizda je karakterna osobina, a to na zidu pisalo nije - stoposto :smoke:
duki92
Shaveta

Post by duki92 » 10 Jan 2015, 20:04

To su ustvari "danidom" četkice za brijanje, pravi ih firma "Danidom" iz Španije/Katalonije:

http://www.danidom.com/castellano/catal ... has-ct.htm

Kod nas ih ima i pod imenom "danidom" i "euro-stil".
Ja imam veću, čvor je oko 23-24mm x 55 ili manj, dlaka je jako, jako fina, finija od omege, "backbone" je jako mali za svinju, uvek mi se činilo da radi penu nešto slabije od ostalih svinjica, ali brže...s arkom je najbolja, baš baš profesionalna četkica. Uglavnom su svi koji je imaju jako zadovoljni, što se tiče performansi a naročito osećaja, jako sam zadovoljan, prekrije pola face :)

S druge strane, moja svaku upotrebu ispusti koju dlaku, nekad nula, a nekad i do 10, u sredini se napravila rupa gde nedostaju dlake :x Pisao sam danidomu, imao prilično dugu konverzaciju s njima nadajući da će usvojiti reklamaciju, međutim čovek s kojim sam razgovarao je iako je priznao da su imali lošu seriju kod kojih se to događalo odbio reklamaciju, uz to još pokušao da mi proda veću količinu te na kraju ispao bezobrazan jer ja ne želim da kupim 1000 četkica od njih :mrgreen:

A da, četkice sa crnom dlakom su od neke specijalne vrste prasića, zaboravih, a mrzi me sada da kopam mail, i navodno su slabijeg i lošijeg kvaliteta od belih. Rade se po narudžbini.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 10 Jan 2015, 20:11

Negdje sam citao da je eurostil made in macedonia.. Iako izgleda kao VieLong cetka (spanjolska)
King
Naučnik brijač

Post by King » 10 Jan 2015, 20:17

duki92 wrote: S druge strane, moja svaku upotrebu ispusti koju dlaku, nekad nula, a nekad i do 10, u sredini se napravila rupa gde nedostaju dlake :x Pisao sam danidomu, imao prilično dugu konverzaciju s njima nadajući da će usvojiti reklamaciju, međutim čovek s kojim sam razgovarao je iako je priznao da su imali lošu seriju kod kojih se to događalo odbio reklamaciju, uz to još pokušao da mi proda veću količinu te na kraju ispao bezobrazan jer ja ne želim da kupim 1000 četkica od njih :mrgreen:
Pametnom dosta.
Post Reply

Return to “Četke od svinjske dlake”