Iritacija na jazavca

krugoval
DE

Re: Iritacija na jazavca

Post by krugoval » 13 Aug 2011, 23:01

ja sam se brijao dan za dan pa je možda to usrokovalo iritaciju ali opet, na sam pritisak jazavca na lice osjetim ono neugodno bockanje... po meni je najbolje napraviti pjenu u zdjelici i onda kružni pokretima nanjeti pjenu na lice. kako radi geofatboy

http://www.youtube.com/watch?v=Yf_6BIuP ... ideo_title
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 14 Aug 2011, 12:58

svarog wrote:Kao što je rekao Adept, napravljena pjena u posudi nema nikakvog smisla jer je to vrlo blizu pjeni iz spreja a samim blagim nanošenjem ne postiže se ništa bolji učinak od nanošenja prstima pjene iz limenke.
Svaki preparat, bilo sapun ili krema, ima mnoge supstancije, tako da je i dalje riječ o kemiji koju je potrebno staviti na lice. Naravno da je FL ili izrada u posudi osobni izbor, ali ni ne favoriziram izradu u posudi naspram FL-a.
Pjene i gelovi iz limenke imaju drugačiji kemijski sastav, tako da izrada sapuna u posudi, nema veze s prednostima FL-a. Uporaba kvalitetnog sapuna bez obzira na njegovu izradu na licu ili u posudi je već prednost po sebi. Pošto je klasično brijanje područje s mnogim varijablama, potrebno je složiti vlastitu kombinaciju. :thumbs:
krugoval
DE

Post by krugoval » 14 Aug 2011, 15:41

jučer sam oprao obje četkice sa šamponom za suhu i oštećenu kosu i nakon toga stavio regenerator na njih i pričekao kojih 5 min da odstoji, sada su četkice puno mekše i jazavac više nije onoliko pikav, danas sam se obrijao i nanosio sam pjenu sa jazavcem s minimalnim FLom ali tek tolko da se malo "izmasira" lice...
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 14 Aug 2011, 18:22

krugoval wrote:jučer sam oprao obje četkice sa šamponom za suhu i oštećenu kosu i nakon toga stavio regenerator na njih i pričekao kojih 5 min da odstoji, sada su četkice puno mekše i jazavac više nije onoliko pikav
Pazi da ti ne ispucaju vrhovi na jazavcu. Nema goreg nego da ti ispucaju vrhovi na jazavcu.

Šalu na stranu, mislio sam da jazavac il bilo koja druga četkica dolazi s unaprijed predodređenom tvrdoćom. Nešto kao Predrasuda. Ako se to može mijenjati regeneratorom, svaka čast.
King
Naučnik brijač

Post by King » 14 Aug 2011, 18:53

korijen wrote:
krugoval wrote:jučer sam oprao obje četkice sa šamponom za suhu i oštećenu kosu i nakon toga stavio regenerator na njih i pričekao kojih 5 min da odstoji, sada su četkice puno mekše i jazavac više nije onoliko pikav
mislio sam da jazavac il bilo koja druga četkica dolazi s unaprijed predodređenom tvrdoćom. Ako se to može mijenjati regeneratorom, svaka čast.
:jazavac:

Kupiš najjeftiniji (čitaj: upitni) Pure Badger, ostaviš ga par dan u regeneratoru i vani izađe najfiniji Plisson White Mountain Badger.
krugoval
DE

Post by krugoval » 14 Aug 2011, 19:08

konstatacija da su se jako omekšale je ipak prevelika ali da su bolje jesu, to naravno nije trajna stvar i nakon par brijanja će se vratiti na staro...
šteta što svi nemamo doma 1412312 četkica ko neki, i s njima u slobodno vrijeme masiramo jaja jer nam nema tko drugi...
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 14 Aug 2011, 20:36

krugoval wrote:šteta što svi nemamo doma 1412312 četkica ko neki, i s njima u slobodno vrijeme masiramo jaja jer nam nema tko drugi...
?
bez veze...
krugoval
DE

Post by krugoval » 14 Aug 2011, 20:41

a jebiga nista mi drugo nije palo na pamet..
mariv
Britva

Post by mariv » 14 Aug 2011, 21:17

krugoval wrote:konstatacija da su se jako omekšale je ipak prevelika ali da su bolje jesu, to naravno nije trajna stvar i nakon par brijanja će se vratiti na staro...
šteta što svi nemamo doma 1412312 četkica ko neki, i s njima u slobodno vrijeme masiramo jaja jer nam nema tko drugi...
:evil:

krugoval wrote:a jebiga nista mi drugo nije palo na pamet..
:thumbdown:
King
Naučnik brijač

Post by King » 14 Aug 2011, 21:36

krugoval wrote: šteta što svi nemamo doma 1412312 četkica ko neki, i s njima u slobodno vrijeme masiramo jaja jer nam nema tko drugi...
Nakon što ti istekne 7-dnevni ban pročitaj ponovo Pravila foruma.
Beco
Kamisori

Post by Beco » 15 Aug 2011, 14:26

Razbahatili su se ovi članovi s desetak postova.
Valjda misle da je ovo forum.hr
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 16 Aug 2011, 00:17

Evo me oko ponoći,
jao majko ove noći,
već me boli glava

i ako se ne se naspava

molim glavnog...

@ King

Svi smo ovdje osjetljivi i preosjetljivi. Uzeo si si regulaciju područja koje je hiperosjetljivo. Da nije tako brijali bi se s disposables :twisted: i bili sretni s tim. Ovo je "niša" Držiš ujedno i stranicu koja servisira trenutno 5-10 frikova i nemoj ih tjerati jer si preosjetljiv i sam. Preosjetljiv je dobro. :)
Mislim da je čovjek mislio dobro, al se nije znao dobro izraziti jer ga nije imao tko naučiti.

Treba se dizati starijima od sebe u autobusu.

Za to služi ovaj forum i druge odgojne mjere.

Početak brijanja i osnove kulture su područje s jako malim presjekom krugova.
SRETNO!
i puno živaca by korijen

@ ostatak tima

Bravo za brijačku emancipaciju
da nije Vas/vas mislio bih da sam usamljen
King
Naučnik brijač

Post by King » 16 Aug 2011, 09:09

korijen wrote: @ King
Svi smo ovdje osjetljivi i preosjetljivi. Uzeo si si regulaciju područja koje je hiperosjetljivo. Da nije tako brijali bi se s disposables :twisted: i bili sretni s tim. Ovo je "niša" Držiš ujedno i stranicu koja servisira trenutno 5-10 frikova i nemoj ih tjerati jer si preosjetljiv i sam. Preosjetljiv je dobro. :)
Mislim da je čovjek mislio dobro, al se nije znao dobro izraziti jer ga nije imao tko naučiti.
Iskreno, jutros sam se odlično naspavao, ali i uz par čitanja nisam najbolje razumio što je "pjesnik htio reći".
S ovog Foruma nitko nije potjeran osim jednog te istog člana Dark Life-MrRelentless......-Krugoval-jetricakerempuh
Treba li dodatno pojašnjenje?
krugoval
DE

Post by krugoval » 21 Aug 2011, 22:38

Prije svega htio bih se ispričati svim članovima koje sam uvrijedio sa svojim postom, najiskrenije to nije bila moja namjera, makar je tako ispalo.
To sam napisao jer mi je više prekipjelo od dobacivanja, šalica, pošalica i doskočica od kinga i sličnih.
Samo bih htio napomenuti da ja niti sam došao sa nekim bahatim stavom na ovaj forum, niti sam krenuo u ovo sa nekim lošim namjerama. Došao sam ovdje pitati što me zanimalo i ako je forum forum, to što bi i trebao biti, ljudi bi trebali odg na pitanje ili ne, a ne zaj...i biti neugodni na prvu prema ljudima koje u životu nisu vidjeli,niti su imali povod za to.

on topic:Više ne koristim jazavca nego svinjsku 20kn četku, uskoro će se naručiti omega pro 49 vjerojatno ili neki semogue.
mrandersonneo2001
DE

Post by mrandersonneo2001 » 21 Aug 2011, 22:52

krugoval wrote:Prije svega htio bih se ispričati svim članovima koje sam uvrijedio sa svojim postom, najiskrenije to nije bila moja namjera, makar je tako ispalo.
To sam napisao jer mi je više prekipjelo od dobacivanja, šalica, pošalica i doskočica od kinga i sličnih.
Samo bih htio napomenuti da ja niti sam došao sa nekim bahatim stavom na ovaj forum, niti sam krenuo u ovo sa nekim lošim namjerama. Došao sam ovdje pitati što me zanimalo i ako je forum forum, to što bi i trebao biti, ljudi bi trebali odg na pitanje ili ne, a ne zaj...i biti neugodni na prvu prema ljudima koje u životu nisu vidjeli,niti su imali povod za to.

on topic:Više ne koristim jazavca nego svinjsku 20kn četku, uskoro će se naručiti omega pro 49 vjerojatno ili neki semogue.
prekipjelo ti je! pa od cega pobogu, tek si tu 15 dana, i vec imas i ban! hm, ne razumijem... King nikada nije rekao nesto sto nije stajalo, bilo tocno! barem koliko ja znam, covjek nevjerojatno koliko zeli pomoci i ne znam kud si bas njega spomenul! King odgovori kad je nesto i vec 100 puta odgovoreno!

a ova informacija koju ces si ti cetku kupiti, jednu ili drugi, hm, si ti siguran, jer uvijek kad tako nesto 'najavis' redovito kupis 'trece' ;) po meni ne moras nam reci bas svaki svoj sljedeci korak, bilo bi, po mome, puno bolje da to nesto kupis, istestiras tjedan-dva, pa onda napises svoj dojam... ali eto to je samo moje misljenje...
Post Reply

Return to “Četke od jazavca”