Larry Andro's Whipped Dog

korijen
Student brijanja

Re: Larry Andro's Whipped Dog

Post by korijen » 30 Sep 2013, 16:23

Aj em sori. :twisted:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 30 Sep 2013, 18:17

Bat for vot?
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 01 Oct 2013, 14:31

Sori for da itirejšn.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 01 Oct 2013, 16:43

Ju gajz spik big faking ingliš indid :lol:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 01 Oct 2013, 17:52

ebsolutli... ju ken džojn as if ju vont...

ven vi tok abaut det, go tu jutub end luk for "Blaž Slišković" spik ingliš after meč Zrinski vs. Petah tikva... it bigins vit "Aj tinks, aaaa, rezultat real, ju nou... Vot ju vont..."
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 01 Oct 2013, 18:16

Je, aj so det.
Bat, tu bi kuajt onest vid ju - noting ken bit det bličt blond "von-tu-bi" juropian parlament reprezentativ vid hr "PIPL MAST TRAST AS" bulšit.
Dis uan is faking imortal :lol:
Bat - dont let mi interfir - ju tu đost gou on uidin d topik sabđekt...
Čirs mejts!
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 01 Oct 2013, 18:47

vi ar ava... vi ar ava of det...
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 06 Oct 2013, 13:30

Kontaktirao sam Larrya i evo recepta za omekšavanje crnog jaze.
  • Put shampoo in a cereal bowl and add about 1/2 cup water and mix. This is your shampoo bowl.
  • In a pan, wire the brush above the water. The hair should be in the water, and the handle above the water.
  • Boil it for a few minutes.
  • Remove brush from boiling pan and swirl the brush in your shampoo bowl for a couple minutes.
  • Boil again.
  • Shampoo again.
  • Pour shampoo water out of bowl.
  • Put hair conditioner in shampoo bowl.
  • Swirl the brush in the conditioner and let it sit overnight.
  • Wash thoroughly in the morning with water.
Sad samo da se vratim doma i pokušam navedeno.

Inače, ovaj tip je legenda. Odmah mi je ponudio da mu je vratim uz refundaciju ili kredit za drugu četku po osobnom izboru. Ali, ja nisam tip koji kupuje stvari da bi ih vraćao. U slučaju da ovaj recept ne upali ili se pokaže kao privremeno rješenje, bolja polovica će biti sretna.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 06 Oct 2013, 13:59

naftas wrote:Kontaktirao sam Larrya i evo recepta za omekšavanje crnog jaze.
  • Put shampoo in a cereal bowl and add about 1/2 cup water and mix. This is your shampoo bowl.
  • In a pan, wire the brush above the water. The hair should be in the water, and the handle above the water.
  • Boil it for a few minutes.
  • Remove brush from boiling pan and swirl the brush in your shampoo bowl for a couple minutes.
  • Boil again.
  • Shampoo again.
  • Pour shampoo water out of bowl.
  • Put hair conditioner in shampoo bowl.
  • Swirl the brush in the conditioner and let it sit overnight.
  • Wash thoroughly in the morning with water.
Javi kako je prošlo! Nadam se da će nakon tog temeljitog postupka ostati nešto od četke!
Kukuzovac
Shaveta

Post by Kukuzovac » 06 Oct 2013, 14:06

Ma Larry je zlatni standard usluznosti, strpljivosti i profesionalnosti! Nisam upoznao kvalitetnijeg prodavaca u zivotu. Obavezno javi kako je prosao postupak!
Shave like you mean it!
duki92
Shaveta

Post by duki92 » 06 Oct 2013, 14:51

Javi kako si prošao! Ako ti se bude dobro pokazalo probaću i ja na svojoj četkici, mada mi je iskreno cimka zbog prokuvavanja.
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 22 Nov 2013, 10:27

Evo, da se ponovno javim. Nisam izmaltretirao crnog jazu prema Larryevim uputama, jer najdražoj savršeno odgovara pa je tako priča završila.

Kao što sam rekao, naručio sam LAWD 30mm silvertip sa 20mm rupom za čvor (standard je 10mm) u marble resin dršci. Četkica je fenomenalna. Backbone je upola jači nego kod Semogue 2000, a osjećaj na licu je u najmanju ruku baršunast. Slike ću staviti kasnije

Ovo je takav žderonja softwarea da to nije normalno. Mislim da je to prevagnulo jer se konačno sila od krema koje posjedujem krenula trošiti kako sam htio.

Kukuzovac i ostali koji imate iste odnosno slične grdosije, molim za pomoć. Ovo čudo mi pojede svu pjenu! Trenutno je još u fazi uhodavanja i već se poprilično dobro razradila, te je glad manje izražena, ali svejedno je apetit još tu. Kako pripremate pjenu sa monstrumima?

Unaprijed hvala na odgovorima.
Kukuzovac
Shaveta

Post by Kukuzovac » 22 Nov 2013, 12:05

Cetka stvarno pojede trecinu pjene. Moje riješenje je malo više proizvoda i na kraju istisnem što je ostalo. Također, moj ti je savjet ne pritisci puno cetku jer tako ti većina pjene ostane pri vrhu pa ne ode preduboko u čvor. Koristi što više ravne poteze, ne toliko kruzne jer ravni izvlače pjenu iz cetke. S malo prakse u kratko vrijeme postat ćete najbolji prijatelji :)
Shave like you mean it!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 22 Nov 2013, 12:10

Izvrstan je način i držanje četke za korijen čvora (sam si podešavaš visinu gripa) umjesto držanja za dršku :wink:
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 23 Jan 2014, 12:53

Nakon učestalog korištenja 30mm Silvertipa (20mm dubina čvora), o ovoj četkici mogu reći samo najbolje. Ne znam da li je bolja za FL ili posudu, ali ljudi, toliko je ugodna da mazanje rijetko kad traje kraće od 5-6 minuta. Tako lijepo masira lice. Vodu zadržava savršeno i lijepo je dozira. Problem gladi se nekim čudom riješio sam od sebe. Što se tiče količina softwarea, već je otprije poznato da nisam štedljiv tip i da mi gladne četkice odgovaraju, međutua, nisam primjetio neko ekstra doziranje.

Sapun, krema, FL, posuda... Ma s ovim čovjek stvarno može što hoće. Istina da je došla 50$ sa shippingom, ali dosad je izgubila valjda 10 dlaka i to samo na početku 4-5 komada i nakon što sam je isfenirao još toliko. Nakon par puta feniranja sam zaključio da to baš nije najbolji tretman za ovaj tip četke. Održavanje se svodi da je se dobro ispere mlakom vodom i objesi u stalak sa dlakama prema dolje.

Zbog velikog i duboko postavljenog čvora zna se dogoditi da nije suha nakon 24 sata, ali mislim da se o tome već pisalo. Bilo kako bilo, ovo je proizvod koji bih svakome preporučio.

S druge strane, 24mm Black Badger istog proizvođača mi izaziva iritaciju. Postupak omekšavanja sam odlučio izbjeći, jer nema smisla uništavati tako dobru četkicu. Poklonio sam je supruzi, ali ona se nekako navikla na onu mini svinju od Baleje pa sam je odlučio staviti na bubanj. I sad ona dobra stara Svaki Cigo svoga konja hvali - 24mm Black Badger je najjači performer među četkicama za sve vrste softwarea. Svima koji nemaju problema sa osjetljivošću na jazavca, moje najtoplije preporuke i za četkicu i za proizvođača.
Post Reply

Return to “Četke od jazavca”