Problem Semogue 1305

Takeri
DE

Problem Semogue 1305

Post by Takeri » 27 Jan 2013, 10:54

Dakle, nakon manje od 10 brijanja dogodi se na slici prikazano. Sad vas pitam, da li sam ja nešto skrivio?

Rukovao sam četkicom najnormalnije, otresao, sušio na zraku, čak i kad sam ju namakao, nisam ostavljao da cijela pluta, kao neki, već samo da dlake budu umočene.

I nakon manje od 10 brijanja ovaj lak, što li je, otpadne. I krenut će to i dalje, vide se pukotine.

3 tjedna stara četka. Kupljena na shaving.ie

Da li se mogu žaliti nekom? Da li sam sam kriv? Da li sam popušio?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
''A real man isn't as soft as a baby's behind.'' Jason Statham :)
King
Naučnik brijač

Re: Problem Semogue 1305

Post by King » 27 Jan 2013, 12:01

Vjerujem da nisi popušio, jer su to poznati problemi sa Semogue 1305 četkicama.
Bilo je o tome puno govora na stranim forumima prije jedno 3 godine kad su se takve stvari korisnicima učestalo događale i to je bila jedina mana 1305 serije. U međuvremenu je Semogue stvar popravio i više se nije događalo, no očito je da se greška ponovo potkrala ili si imao nesreću da dobiješ četkicu iz "stare" serije četkica s greškom.
U svakom slučaju kontaktiraj prodavatelja i vjerujem da će on pristati na zamjenu četkice baš iz gore spomenutih razloga, jer nisi sam kome se to dogodilo.
Siguran sam da bi ti na http://www.vintagescent.com četkicu zamijenili (spominjem ih jer su oni bili prvi i do sada najveći distributeri Semogue četkica), a s obzirom na cijenu vjerujem da ćak ne bi tražili ni povrat stare četkice - no kako će shaving.ie reagirati ne znam, ali poprilično sam siguran da neće riskirati svoju reputaciju zbog četkice koja košta 15-ak EUR.
Takeri
DE

Post by Takeri » 27 Jan 2013, 12:02

Hvala King. Poslao sam mail sa slikom i opisao problem. Vidjet ćemo.
Shinobi
DE

Post by Shinobi » 27 Jan 2013, 12:02

Već je bilo članova koji su se žalili na lak baš na tom modelu...Kontaktiraj ih na shaving.ie, pošalji fotke i vjerujem da ćete već nešto smislit..(novu četku)
King
Naučnik brijač

Post by King » 27 Jan 2013, 12:08

Inače, ovaj problem se može riješiti bez većih problema - ukoliko ne budu tražili povrat ove četkice natrag možeš sve fino pobrusiti do drva i onda ili prefarbati ili pak zaštititi drvo nekom od poznatih metoda.
Čvor ovih četkica je toliko kvalitetan da bi bilo šteta odbaciti ovu četkicu.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 27 Jan 2013, 12:10

Vjerujem da će ti zamijeniti četku, pogotovo zbog toga što je to uobičajeni problem.
Sve što s obzirom na svoje skromno iskustvo s četkama mogu reći je--hvala ti Providnosti na Njemcima! :D
Takeri
DE

Post by Takeri » 27 Jan 2013, 15:40

Hvala dečki, brzi ste ;)
Takeri
DE

Post by Takeri » 30 Jan 2013, 15:19

Poslao sam 2 maila. Ista. već 3 dana nitko da ni zucne.

Da kaže, sorry, nije naš problem..ili bilo što. Sumnjam da nisu pročitali.
korijen
Student brijanja

Post by korijen » 30 Jan 2013, 21:10

Takeri wrote:Poslao sam 2 maila. Ista. već 3 dana nitko da ni zucne.

Da kaže, sorry, nije naš problem..ili bilo što. Sumnjam da nisu pročitali.
Vjerojatno računaju na to da ćeš prespavati i odrasti u međuvremenu. :D

Četkica ti izgleda super! Zadržala je funkcionalnost Semogue-a, a dobila džombastičan izgled = neprocjenjivo.

Moj savjet, pusti...
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 30 Jan 2013, 21:16

@Takeri
Ima korijen pravo, to ti se zove character! Sad imaš personaliziranu četku! :D
Takeri
DE

Post by Takeri » 30 Jan 2013, 23:01

:lol:

Ma izdržao bi ja i s ovom, al baš me zanima... da bar kažu gle, tak je to, ko te šiša.. oni niš.

Jbg. četka džombastična, bombastična, al ja sigurno ne bi opet tamo lovu ostavio.

Pa makar neodrastao i brada mi nesazrijela :azdaja:
Radiano
Kamisori

Post by Radiano » 31 Jan 2013, 14:37

Nađi shaving.ie na facebooku i tamo pred svima napiši svoj problem, stavi sliku i pitaj ih zašto ne odgovaraju na email. :-)
Whenever I go to shave, I assume there's someone else on the planet shaving, so I say, "I'm gonna go shave, too."
Ne auderis delere orbem rigidum meum!
Takeri
DE

Post by Takeri » 02 Feb 2013, 12:56

Ma nisam htio tamo neke dramice raditi, jednostavno sam pitao na fb u inbox zašto ne odgovaraju na mail.

Čovjek pristojno reko da je možda pod spam otišao, napisao sam mu mail adresu, dobio je mail.

I reče nema frke, refund. Pristojno se napričali, ispozdravili, i lova je sjela preko noći, doslovno.

Eto, za shaving.ie :hail:

Toplo preporučam. I da, naručio sam pribor preko božićno novogodišnjih praznika. Stigao je u roku nekih 5 radnih dana, kroz tu šumu neradnih.
King
Naučnik brijač

Post by King » 02 Feb 2013, 13:34

Takeri wrote:Ma nisam htio tamo neke dramice raditi, jednostavno sam pitao na fb u inbox zašto ne odgovaraju na mail.

Čovjek pristojno reko da je možda pod spam otišao, napisao sam mu mail adresu, dobio je mail.

I reče nema frke, refund. Pristojno se napričali, ispozdravili, i lova je sjela preko noći, doslovno.

Eto, za shaving.ie :hail:

Toplo preporučam. I da, naručio sam pribor preko božićno novogodišnjih praznika. Stigao je u roku nekih 5 radnih dana, kroz tu šumu neradnih.
Odličan kraj.
Btw. taj problem sa odlaženjem e-mail pošte pod spam je strašan...pogotovo se to događa ukoliko se koristi gmail....ja sam na taj način do sada izgubio sigurno 200-njak USD, ali sam naučio lekciju pa svaki put kad provjerim Inbox obavezno provjerim i Spam/Neželjenu poštu (kako je prevodi gmail) i svako toliko mi tu bude neka poruka koja nije "Neželjena".....
monkeylord
Shaveta

Post by monkeylord » 02 Feb 2013, 15:20

Ja sam se kod njih bio raspitivao kad sam kupovao Semogue 2000, na mail mi nisu odgovorili nkeih tjedan dana, do onda sam već naručio na vintagescent-u. Vjerojatno bace pogled na mailove tu i tamo ili im se jednostavno ne da odgovarati.
Post Reply

Return to “Četke-ostalo”