Karl Gogarten Solingen

Dario3
Mach III

Re: Karl Gogarten Solingen

Postby Dario3 » 09 Oct 2017, 19:06

Norton tako je. I gledao sam one shapton. Moram sve to dobro prouciti sada sve mi je ovo novo

Dario3
Mach III

Postby Dario3 » 19 Oct 2017, 10:52

Znaci stigle britve. Cudna je to bolest. Odjednom sam kupio 4 britve. A kao kupujem samo jednu. Hm. I jos gledam njih par da uzmem. Nece valjati to. Uglavnom ova karl gogarten je isto kao na ebay na slikama. I ova druga felix. Nemam sad slika da uslikam ali to je to. Stanje je odlicno malo ispolirati jos i malo doostriti. To ce mozda ici jednom od vas majstora sa foruma. Narucio sam strop tu na forumu ubrzo ce biti gotov. A ove druge dvije britve su isto solingen ali u losijem stanju nego prve dvije. Ove dvije ce biti za ucenje drzanja same britve. I na njima cu usavrsavati ostrenje i poliranje i te gluposti. Imam i shavettu pa se s njom brijem da uhvatim malo taj grip. Taj osjecaj drzanja britve. Desna ruka je ok ali lijeva ruka jos pred ogledalom malo je zeznuto. I podrucje ispod brade oko adamove jabucice tu je zeznuto ali ucim se. I imam jednu no name britvu bezveznu neku jako je lose stanje. I nju sam naostrio amaterski. To mi je prva britva i iz fore idem se obrijati s njom i zacudo brije fino i uopce ne cuoa. Za jednog amatera kao sto sam ja ja sam super zadovoljan. To je bilo prvo moje ostrenje britve i prvo brijanje uopce sa britvom tako da super. Ali morao sam dovrsiti brijanje sa de brijacem.jer mi je ostalo po vrati i ispod brade. A obrazi i brkovi sam super sa britvom obrijao. A brijac je Gillete 1968 n1 u savrsenom stanju.

https://www.ebay.com/i/202071071912

https://www.ebay.com/i/202071071868

Zarazio sam se sa ovim britvama i svim tim

marn
Naučnik brijač

Postby marn » 19 Oct 2017, 12:29

Ma svi smo mi amateri osim Davora, tako da samo hrabro!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dario3
Mach III

Postby Dario3 » 19 Oct 2017, 13:10

Kod majstora Davora je narucen strop :thumbs:

Return to “Britve-osvrti i slike”