Putujuća kutija iliti Posvuduša

Post Reply
marn
Naučnik brijač

Re: Putujuća kutija iliti Posvuduša

Post by marn » 27 Dec 2017, 14:52

Ima recimo i četkice Omega i HJM čini mi se, ne znam koliko je to nekome interesantno za probavat. Mislim da dosta toga može u neki newbie set ili vise njih i onda neka nagradna igra ili nešto. Naravno, to bih prepustio vlasnicima navedenih stvarčica.
Ja ću ubaciti sample Floid AS, cijeli Mala od lavande sapun i cijeli AS balzam, možda još pokoju sitnicu

Sent from my iPhone using Tapatalk
007
Student brijanja

Re: RE: Re: Putujuća kutija iliti Posvuduša

Post by 007 » 27 Dec 2017, 15:18

marn wrote:Posvudusa je od danas kod mene.. dakle tu ima svega! Po meni to treba dobro isfiltrirat i nešto poklonit nekim novijim članovima, a ostalo slat dalje. Previše je tu nekih mini samplova po par ml ili g.. BTW nisam vidio unutra brijač tipa 1912?!
Može mi se odmah javit sljedeći član na PM, ne mislim dugo držat kod sebe

Trebao bi unutra biti moj Star 1912 i nekoliko GEM lamica. Nije ih bilo previše ali do tebe je trebala ostati koja...

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 27 Dec 2017, 15:19

Pogledat ću još jednom, pa javim.. ako se iz Zg niko ne javi ide tebi?

007
Student brijanja

Post by 007 » 27 Dec 2017, 15:21

marn wrote:Pogledat ću još jednom, pa javim.. ako se iz Zg niko ne javi ide tebi?

Što se mene tiče može. Ali ako ima još tko tko bi htio... Meni se ne žuri. Image

I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 27 Dec 2017, 15:23

Ajmo Purgeri, javite se dok sam na godišnjem

morr
Kamisori

Post by morr » 27 Dec 2017, 15:39

Dečki, isprike, 1912 je ostao kod mene. Hebiga, još nekidan sam kutiju zapakirao, a danas nisam provjeravao je li sve tu (sam sam s malim cijeli dan pa je nategnuto - tek sad je zaspao).
Mogu dostaviti 1912 Marnu ili sljedećem koji dobiva kutiju ukoliko Marn ne želi.

Inače, plan je bio staviti i novi Gospodan sapun od gđe. Lejle u posvudušu, no uhvatile nas ove blagdanske obveze te jednostavno nismo stigli. Ukoliko posvuduša bude u ZG do iza Nove godine, pokušat ćemo i to ubaciti.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 27 Dec 2017, 16:04

Meni ne treba jer imam Damaskeen, čekamo da se neko javi, idealno bi bilo iz Zg pa možemo ubacit još tih par stvari prije nego krene za neki drugi grad

fudof
DE

Post by fudof » 27 Dec 2017, 17:00

Ja isto imam spremljeno nekoliko stvarčica za ubaciti (sapun, stipse, kremicu...)
No, tek toliko da se zna da ću možda i popaliti nekoliko uzoraka kremica ili sapuna.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 27 Dec 2017, 17:08

Mene najviše zanimao el jefe, 1912 i clubman AS. U međuvremenu sam kupio generala i GEM brijace, pa mi to vise nije napeto. Clubman vrlo sličan Floidu, bar meni..
Primijetio sam isto da vreto sapun čarobna suma skroz drugačije izgleda i mirise od onog kojeg imam doma (moj je iz prve serije). Ima nekih interesantnih uzoraka krema za brijanje (lijepo mirisu), sviđa mi se i 444 krema, tj gel.

pimple8
Student brijanja

Post by pimple8 » 27 Dec 2017, 17:26

Sto se mene tice samplove koji su premali slobodno mogu zavrsiti u smecu. Takodjer svak ih moze zadrzati za sebe, zato i kutija i sluzi. Nemoguce je da svi isprobaju jedan sample... Poanta i je da se sadrzaj te kutije mjenja, a to je moguce samo ako se stvari iz nje trose i nestaju.
Sto se hardwarea tice, ne znam jesam to vec rekao na pocetku ove price, po meni se treba javiti onome tko ga je stavio unutra moze li se zadrzati, npr te cetkice ako netko zeli nek se javi vlasniku.

Sto se Zagreba tice na popisu je bio newbie @Tomislav koji se predstavio i vise ne posta. Ne znam zasto se @pocetnik223322 nije javio u temu, a trazio je neke stvari za isprobat.... Svakako bi njima dao primat prije nego ode starom macku @007 :)

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
007
Student brijanja

Post by 007 » 27 Dec 2017, 17:43

marn wrote:Meni ne treba jer imam Damaskeen, čekamo da se neko javi, idealno bi bilo iz Zg pa možemo ubacit još tih par stvari prije nego krene za neki drugi grad

Možda bi se iznenadio da probaš 1912. Iako su isti, svi su oni ipak različiti. Npr. ER Made in England su nešto agresivniji od američkih rođaka, postoji i razlika između različitih verzija... Image

007
Student brijanja

Post by 007 » 27 Dec 2017, 17:44

pimple8 wrote:Sto se mene tice samplove koji su premali slobodno mogu zavrsiti u smecu. Takodjer svak ih moze zadrzati za sebe, zato i kutija i sluzi. Nemoguce je da svi isprobaju jedan sample... Poanta i je da se sadrzaj te kutije mjenja, a to je moguce samo ako se stvari iz nje trose i nestaju.
Sto se hardwarea tice, ne znam jesam to vec rekao na pocetku ove price, po meni se treba javiti onome tko ga je stavio unutra moze li se zadrzati, npr te cetkice ako netko zeli nek se javi vlasniku.

Sto se Zagreba tice na popisu je bio newbie @Tomislav koji se predstavio i vise ne posta. Ne znam zasto se @pocetnik223322 nije javio u temu, a trazio je neke stvari za isprobat.... Svakako bi njima dao primat prije nego ode starom macku @007 :)

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Slobodno ga još sherajte po Zg.

marn
Naučnik brijač

Post by marn » 03 Jan 2018, 18:05

Image

Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 03 Jan 2018, 18:56

To treba nemilice trošiti!
007
Student brijanja

Post by 007 » 03 Jan 2018, 18:59

Bome trebat će to potrošiti!

Daklem kolege drage - prijavljujte se!

Post Reply

Return to “Dajmo da briju - "Brijačnica" poklanja”