Tvbshaving.com

Beco
Kamisori

Re: Tvbshaving.com

Postby Beco » 10 Apr 2015, 10:46

Evo, napisao sam novi mail na engleskom i dobio odgovor za sat vremena :thumbs:

olly
Student brijanja

Postby olly » 10 Apr 2015, 10:55

:thumbs:

zzitop
Shaveta

Postby zzitop » 10 Apr 2015, 14:10

olly wrote:Hrvatski 100% ne razumiju.

Piši slovenski ili engleski.

Zaboravio si, da najbolje pisati talijanski, ako znaš... :D

Beco
Kamisori

Postby Beco » 22 Apr 2015, 16:56

Molim zainteresirane za podjelu poštarine da se jave.
Kupio bih dvije, tri stvari ali mi se neda plaćati 9 eura poštarine jer mi skoro toliko koštaju i proizvodi

boun
Shaveta

Postby boun » 10 Jun 2015, 08:34

Jucer probo uzet nesto sa frendom preko ove stranice isli kupit kao gosti sve popunili upisali master card broj itd...i veli nam da ne valja kartica....probali drugu maestro i za nju veli da ne valja...e sad jel smo mi nesto krivo ili bi se trebali registrirat na njihovu stranicu......ili da probamo preko pay pala??

babarog
Student brijanja

Postby babarog » 10 Jun 2015, 09:04

Idi preko paypala. Vjeruj mi!
LP, Matija :mrgreen:

Galerija

shaveonyou!
DE

Postby shaveonyou! » 10 Jun 2015, 09:48

boun wrote:Jucer probo uzet nesto sa frendom preko ove stranice isli kupit kao gosti sve popunili upisali master card broj itd...i veli nam da ne valja kartica....probali drugu maestro i za nju veli da ne valja...e sad jel smo mi nesto krivo ili bi se trebali registrirat na njihovu stranicu......ili da probamo preko pay pala??

svakako se registriraj ako ćeš kupovat jer jedino tako prihvaća kupon za popust

DFay
Britva

Postby DFay » 10 Jun 2015, 09:51

boun wrote:Jucer probo uzet nesto sa frendom preko ove stranice isli kupit kao gosti sve popunili upisali master card broj itd...i veli nam da ne valja kartica....probali drugu maestro i za nju veli da ne valja...e sad jel smo mi nesto krivo ili bi se trebali registrirat na njihovu stranicu......ili da probamo preko pay pala??

Prvo se registrirati pa napraviti naruđbu pa iskoristiti 12% popusta za forumaše "hrvatska12" i naravno odabrati plaćanje putem paypala....i to je to...... :cekic:

boun
Shaveta

Postby boun » 10 Jun 2015, 10:28

Hvala puno dečki na pomoci....... :thumbs:

Beco
Kamisori

Postby Beco » 01 Sep 2017, 16:06

Imam problem s trgovinom tvb shaving.
Ocu sam kupio Fatip Grande.
Stigao je oštećen.
Prije tri dana sam poslao poruku preko formulara na stranici-nikakav odgovor nisam dobio
Jučer sam poslao mail-nema odgovora

Da li da pokrenem paypal dispute ili da ipak čekam.
Iznerviran sam koliko su neprofesionalni da nisu bili u stanju provjeriti brijač prije nego su ga poslali

morr
Kamisori

Postby morr » 01 Sep 2017, 16:28

Beco wrote:Imam problem s trgovinom tvb shaving.
Ocu sam kupio Fatip Grande.
Stigao je oštećen.
Prije tri dana sam poslao poruku preko formulara na stranici-nikakav odgovor nisam dobio
Jučer sam poslao mail-nema odgovora

Da li da pokrenem paypal dispute ili da ipak čekam.
Iznerviran sam koliko su neprofesionalni da nisu bili u stanju provjeriti brijač prije nego su ga poslali

Pošalji im mail na store@tvbshaving.com
Objasni problem na što jednostavnijem engleskom jer ne pričaju/razumiju najbolje.
Iskreno, sumnjam u neku drskost ili sl., meni na sve upite dosad vrlo brzo odgovorili.

Beco
Kamisori

Postby Beco » 01 Sep 2017, 16:55

Na taj sam mail već poslao poruku i nema odgovora.
Danas sam našao direktno mail od Paola koji bi trebao biti vlasnik trgovine i poslao mu mail.
Adresu sam našao na b&b forumu jer je dosta njih imalo probleme s tom trgovinom i bahatim pristupom.
Vidjet ćemo kako će se situacija razviti

ljermontov
DE

Postby ljermontov » 03 Sep 2017, 13:10

Zanima me čime Tvb Shaving šalje ,poštom ili DHL ?
Pretpostavljam da TVB Shaving šalje poštom? danas sam dobio mail navodno od DHL da njihov kurir nije bio u mogućnosti dostaviti nekakav paket zbog nepotpunih podataka o adresi?!?
Adresa je i pretočna (čak je i kat naveden),a u mailu ima attachment kojeg kad otvorim ima na sebi link na neku čudnu adresu koju moj prastari mob srećom ne može otvoriti.
Vjerujem da je riječ o spywareu ili virusu ,a ne DHL obavijesti
Naručio sam 18.09.2017.

pimple8
Kamisori

Postby pimple8 » 03 Sep 2017, 13:18

Dosad sto god sam dobivao DHLom imao bi tracking. I nikad mi nije dosao email o nemogucnosti dostave. Njihov dostavljac uvijek zove (bar kod mene) i cak ako sam na poslu doveze mi tamo samo da ne nosi nazad u skladiste. Sve sto ne dolazi HPom je zakon!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Beco
Kamisori

Postby Beco » 03 Sep 2017, 18:11

ljermontov wrote:Zanima me čime Tvb Shaving šalje ,poštom ili DHL ?
Pretpostavljam da TVB Shaving šalje poštom? danas sam dobio mail navodno od DHL da njihov kurir nije bio u mogućnosti dostaviti nekakav paket zbog nepotpunih podataka o adresi?!?
Adresa je i pretočna (čak je i kat naveden),a u mailu ima attachment kojeg kad otvorim ima na sebi link na neku čudnu adresu koju moj prastari mob srećom ne može otvoriti.
Vjerujem da je riječ o spywareu ili virusu ,a ne DHL obavijesti
Naručio sam 18.09.2017.

Ja sam Fatip Grande koji je došao oštećen kupio 19.8. a stigao je 25.8 običnom poštom jer sam odabrao najjeftiniji shipping.
Poslao sam sliku vlasniku trgovine i lik sad tvrdi da sam ga umočio u neku kiselinu.Javio se tek jučer, dakle nakon 5 dana od kad sam poslao mail. Evo slike oštećenja
Image

Žalosno je da je uopće poslao ovakav brijač bez da otvori kutiju i vidi je li sve u redu znajući kakvi su Fatip brijači i da ima dosta fuša.
Rekao sam da hoću zamjenu ili povrat novca a nek se on jebe s tim spikama o kiselini i ostalim sranjima. Ako novi ne stigne ovaj tjedan šaljem dispute paypalu

Return to “Grupna kupovina”