Signature Woodcraft i Muji nalivpero

Post Reply
TomBar
Shaveta

Signature Woodcraft i Muji nalivpero

Post by TomBar » 10 Sep 2017, 12:33

Legenda kaze da je moja bolja polovica zagubila/izgubila/ukrali joj (vatevr) svoje drago nalivpero te joj losija polovica aka ja, odlucila kupiti novo (po naski, jos bolje i starije) nalivpero. Tragajuc bespucima internetskog prostranstva a nemajuc dovoljno financijskih sredstava (ili pogodit dobar tajming za dobru ponudu) ubost nesto poput kolege Praskatona, odlucio sam se za firmicu u Sj.Irskoj koja njeznim rukama i kvalitetnim alatima izradjuje handmade nalivpera. Naravno sve u svrhu iznenadjenja glede u svezi rodjendana. Obzirom da sam imao dovoljno vremena da se nalivpero napravi a u panici da se bolja polovica sama ne odluci na nabavku novog, nasao sam i japansko lowcost nalivpero da se prebrodi vrijeme do rodjendana i predaje prave nalivperske zvijeri.
Daklem:
MUJI japansko aluminijsko nalivpero, jednostavnog dizajna, vrlo lagano za smijesnu cifru. Bolja polovica a bome i dosta ljudi u firmi se nalozilo na isto.
SIGNATUR WOODCRAFT Cocobolo with GunMetal finish fantasticno nalivpero. Bolja polovica odusevljena...uz zamjerku da joj je lakse pisati s MUJIem jer je laksi i tanji...jebat ga, nikad zadovoljne.
ImageImageImageImageImage

Poslano Tapatalkom
007
Student brijanja

Re: Signature Woodcraft i Muji nalivpero

Post by 007 » 10 Sep 2017, 12:42

Jako, jako lijepo!

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
olly
Student brijanja

Re: Signature Woodcraft i Muji nalivpero

Post by olly » 10 Sep 2017, 12:57

Ovaj cocobolo mi je strašan! Prelijepo!
Post Reply

Return to “Nalivpera”