Bavite li se sportom?

Post Reply
nemar
DE

Bavite li se sportom?

Post by nemar » 26 Jan 2012, 19:31

Bavite li se sportom?
nemar
DE

Re: Bavite li se sportom?

Post by nemar » 26 Jan 2012, 19:38

zadnjih par godina bavim se trčanjem...a ove prošle , 2011, godine sam se odlučio istrčati prvi maraton. kako kod mene ništa nije lagano izbor je pao na Plitvički maraton...kažu da je pakleno trčati Plitvički maraton ali nisu bili u pravu...puno je gore od toga....puno uzbrdica i nizbrdica koje ti razbiju ritam a pogotovo ovako neiskusnom trkaču koji je prvi put na maratonu.
na kraju uspio sam istrčati za 4:06:45, a ja prezadovoljan jer sam ostavio prijatelja koji je s menom skupa trenirao za 25 minuta.
osim trčanja, normalnog, tu je i moje najdraže, brdsko trčanje, a uz to i mountainbike i planinarenje.
Sven
Britva

Post by Sven » 26 Jan 2012, 21:05

Također trčanje, ali više amaterski, ne idem po natjecanjima. Otrčim tjedno 30-40 km i to je to.
nemar
DE

Post by nemar » 26 Jan 2012, 21:41

trenutno sam i ja na toj kilometraži...a pocinjem uskoro pripreme za splitski polumaraton, nadam se da ću popraviti prošlogodišnji rezultat
p.s. povremeno kupujem sa www.wiggle.com stranice, imaju dobrih stvari, a mogu ih toplo preporučiti. kupio sam NB tenisice kod njih i nakon 6 mjeseci lijeva mi se odlijepila na prstima, kontaktiram ih i oni mi pošalju novi par o njihovom trošku!!!!
Jere
Kamisori

Post by Jere » 27 Jan 2012, 14:04

Nekoć bija vrlo aktivan u biciklizmu, sada Krav Maga i povremeno BJJ. Na žalost, ne stignem trenirat koliko bi tija ali nekakva konstanta se drži tako da napredak ipak postoji. :D

Trčanje izbjegavam u širokom luku!! :D
nemar
DE

Post by nemar » 27 Jan 2012, 14:27

nije na kraju ni bitno ni koji sport (samo da nije pikado!!! hehehe) a ni koliko sporta dok god se možeš nečim bavit...
ove moje prijatelje i poznanike redovno zovem na planinarenje ali njima je draži fejs i/ili kafić....nezgodno...
Sven
Britva

Post by Sven » 27 Jan 2012, 21:46

nemar wrote:trenutno sam i ja na toj kilometraži...a pocinjem uskoro pripreme za splitski polumaraton, nadam se da ću popraviti prošlogodišnji rezultat
p.s. povremeno kupujem sa http://www.wiggle.com stranice, imaju dobrih stvari, a mogu ih toplo preporučiti. kupio sam NB tenisice kod njih i nakon 6 mjeseci lijeva mi se odlijepila na prstima, kontaktiram ih i oni mi pošalju novi par o njihovom trošku!!!!
Znam, vidio sam tu stranicu, al izbjegavam kupovat tenisice preko interneta jer jednostavno ne mogu kupit tenisice a da ih prethodno nisam isprobao na nogama. Sad trčim u Mizuno wave endeavor, prije sam imao nexus i odlične su mi i jedne i druge.
nemar
DE

Post by nemar » 28 Jan 2012, 10:22

Sven wrote:
nemar wrote:trenutno sam i ja na toj kilometraži...a pocinjem uskoro pripreme za splitski polumaraton, nadam se da ću popraviti prošlogodišnji rezultat
p.s. povremeno kupujem sa http://www.wiggle.com stranice, imaju dobrih stvari, a mogu ih toplo preporučiti. kupio sam NB tenisice kod njih i nakon 6 mjeseci lijeva mi se odlijepila na prstima, kontaktiram ih i oni mi pošalju novi par o njihovom trošku!!!!
Znam, vidio sam tu stranicu, al izbjegavam kupovat tenisice preko interneta jer jednostavno ne mogu kupit tenisice a da ih prethodno nisam isprobao na nogama. Sad trčim u Mizuno wave endeavor, prije sam imao nexus i odlične su mi i jedne i druge.
Sve mizunice koje sam imao pokazale su se odličnim, sad imam jedan par Ronin 3, lagane i udobne. A što se tiče kupnje preko neta i nije neki bauk, odem po našim dučanima, probam tenisice i onda naručim preko neta broj i model koji mi odgovara :lol:
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 10 May 2012, 17:43

Naručio na wiggle.com tenisice. Javim kak je prošlo.
Inače jel probao neko neke od Mizuno supporting modela (Nirvana, Inspire)? Naime radi se o tenama za ljude sa spuštenim stopalima (ja), ali nekima su super, a nekima izrazito neudobne zbog tog tvrđeg dijela koji "podupire" sredinu stopala.
Sven
Britva

Post by Sven » 10 May 2012, 19:32

marn wrote:Naručio na wiggle.com tenisice. Javim kak je prošlo.
Inače jel probao neko neke od Mizuno supporting modela (Nirvana, Inspire)? Naime radi se o tenama za ljude sa spuštenim stopalima (ja), ali nekima su super, a nekima izrazito neudobne zbog tog tvrđeg dijela koji "podupire" sredinu stopala.

Nisam probao. Ali ako nisi siguran koje bi ti mogle odgovarati, ima na mizuno stranicama http://www.myprecisionfit.com/test/welcome test nakon kojeg ti oni preporuče koji bi ti modeli mogli odgovarati. Tako sam i ja obavio tih par testova, nakon toga predloženo mi je par modela među kojima endeavor, otišo u dućan, probao i kupio. I evo dosad nemam nikakvih problema, udobne su i kvalitetne i što je najvažnije ništa me ne boli za vrijeme niti nakon trčanja :thumbs:
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 12 May 2012, 09:53

Bio sam na stranici i preporucili su mi te podupiruce modele, inspire, nirvana i jos neki treci. Problem je sto u nasim ducanima imaju samo ove regularne modele, pa ne mogu probati.
Nema veze, sad sam vec s wiggla narucio nike free run+
Inace imao sam vec nekoliko modela Mizuno kupljenih u Hervisu i bile su mi OK. Inace me nista ne boli zbog spustenih stopala, al za koju godinu ko zna..
A od sportova: boks, teretana, trcanje, plivanje 1 put u 2 tjedna- preporucam svima koji se bave bilo kojim sportom (osim plivanjem i vaterpolom)
@nemar jel te opaucila carina za tene s wiggla?
nemar
DE

Post by nemar » 12 May 2012, 10:24

marn wrote:@nemar jel te opaucila carina za tene s wiggla?
redovno narucujem preko Wiggle-a, a carina i PDV me uhvate povremeno, prije mjesec dana sam kupio Inov8 tenisice, oko 530kn s dostavom i carinili su me nekih 200kn. Ukupna cijena od 730kn mi je opet prihvatljiva jer su tenisice u tom razredu daleko skuplje kod nas.
Mizuno je odlicna tenisica ali ne znam zašto je kod nas toliko bezobrazno skup, vani je cijena najskuplje oko 140$ kod nas preko 1200kn :cekic:
Preko Wiggle-a sam kupio NB tenisice, nakon par mjeseci đon se odlijepio na jednoj, to sam im reklamirao i poslali su mi novi par tenisica o njihovom trošku a nisam ni morao vratiti stari par. Wiggle rulz!!!!! :headband:
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 12 May 2012, 11:19

Ma ovi svi nasi trgovci ce propast kad ljudi steknu jos malo vise povjerenja u internet kao sigurno mjesto za sopping, a da ne govorim kad udemo u EU i kad nece bit carine. A ovak nek :sex: kog mogu i dok mogu!
Beco
Kamisori

Post by Beco » 14 May 2012, 08:45

Već dugo kupujem preko wiggle.uk
Imam samo pozitivna iskustva-posebno se isplatilo dok je funta bila na 8 kuna.
Imam jedne tene za prodati Nike Lunareclipse br 44,5 US 10,5
Pretrčano 30 km u njima-dva puta su bile vani-mint stanje
600 kn
bade1976
DE

Post by bade1976 » 18 Nov 2012, 00:06

Teretana i streličarstvo.
Post Reply

Return to “Sport i zdravlje”