Bavite li se sportom?

naftas
Student brijanja

Re: Bavite li se sportom?

Postby naftas » 01 Aug 2013, 08:09

nemar wrote:nije na kraju ni bitno ni koji sport (samo da nije pikado!!! hehehe) a ni koliko sporta dok god se možeš nečim bavit...
ove moje prijatelje i poznanike redovno zovem na planinarenje ali njima je draži fejs i/ili kafić....nezgodno...

Mene ova situacija izluđuje. Da stvar bude gora, neće više ni u pravi već virtualni kafić. Većina se otromboljila i fućka im se za to. Ja sam nakon faksa sveo kafiće na najmanju moguću mjeru, a kad se dogodila svjetska infekcija društvenim mrežama počeo sam shvaćati koliko su ljudi, zapravo, ograničeni, inertni i naivni. Mi smo jedna izuzetno razmažena nacija.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!

lantan
DE

Postby lantan » 01 Aug 2013, 10:29

Mi smo jedna izuzetno razmažena nacija.[/quote]

+1

naftas
Student brijanja

Postby naftas » 08 Aug 2013, 09:32

Ekipa, molim za pomoć... Imam thermos Zefalov biciklistički ruksak i mijeh u njemu je stvarno dobar, ali dok pijem smrdi po gumi za poludit. Mislim da je stvar u gumenom zatvaraču crijeva, ali nisam siguran. Jel postoji način da se to riješi, jer je ovako u najmanju ruku neupotrebljiv?

Hvala na odgovorima.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!

Slice
mr. sc. brijanja

Postby Slice » 08 Aug 2013, 09:46

Ne znam što bi mogao napraviti, no moj ti je savjet da u svakom slučaju prestaneš s uporabom. Mnoštvo materijala od kojih se rade takve stvari su kancerogene, tako da pripaziš!

nemar
DE

Postby nemar » 08 Aug 2013, 11:57

Imao sam i ja jedan zefalov mijeh i stalno je davao po gumi, nije se okus/miris gume nikako izgubio. Pa sam prešao na Source-ov mijeh.....prave ga Izraelci i odličan je, nekih 200kn (bar je toliko bio prije) u Iglu sporta!

marn
Naučnik brijač

Postby marn » 09 Mar 2014, 09:24

Da ne otvaram novu temu, s obzirom da za koji dan nece vise bit aktualno...
Jel 'ko gledao Mirkeca protiv Bonjaskog, sta vam se cini? Po meni su ga pokrali suci, al ipak je to samo revijalni mec i to oprostajni za Remia.. Da je bio regularni mec dali bi pobjedu Mirkecu ili pustili jos 4. rundu.
Enivej, navlakusa borba da Arena ne zjapi prazna

Slice
mr. sc. brijanja

Postby Slice » 09 Mar 2014, 18:30

marn wrote:Da ne otvaram novu temu, s obzirom da za koji dan nece vise bit aktualno...
Jel 'ko gledao Mirkeca protiv Bonjaskog, sta vam se cini? Po meni su ga pokrali suci, al ipak je to samo revijalni mec i to oprostajni za Remia.. Da je bio regularni mec dali bi pobjedu Mirkecu ili pustili jos 4. rundu.
Enivej, navlakusa borba da Arena ne zjapi prazna

Inače pratim borbe i takvu, meni iznenađujuću odluku, do sada nisam imao prilike vidjeti. Očito je da je naš borac dominirao, ali bodovno stanje je bodovno stanje tako da je odluka školska i po pravilima.

marn
Naučnik brijač

Postby marn » 09 Mar 2014, 20:23

Ma to brojanje udaraca je unistilo i amaterski boks.. Al dobro, po meni je i Mirku poklonjeno dosta toga u prethodnim borbama u Zagrebu, pa moze i Remyu za oprostaj. Svi sad najvise komentiraju Remyeve suze zbog zvizduka publike. To mislim da je greska organizatora, a i Filipovica, trebalo je nakon zvizdanja pozvati publiku da pozdrave sampiona.

Slice
mr. sc. brijanja

Postby Slice » 09 Mar 2014, 21:10

Treba imati u vidu da je Mirko radio "čišćenje," što nije dozvoljeno u K-1, zbog čega je bio bodovno sankcioniran. Najbolje bi bilo da su dali četvrtu rundu jer je ovako ostalo nedorečeno i na kraju su svi bili nezadovoljni.

korijen
Student brijanja

Postby korijen » 09 Mar 2014, 21:32

Jel Filipović još u SDPU?

marn
Naučnik brijač

Postby marn » 09 Mar 2014, 22:29

Slice wrote:Treba imati u vidu da je Mirko radio "čišćenje," što nije dozvoljeno u K-1, zbog čega je bio bodovno sankcioniran. Najbolje bi bilo da su dali četvrtu rundu jer je ovako ostalo nedorečeno i na kraju su svi bili nezadovoljni.

Nisam ziher jel dozvoljeno, al mislim da je. Opomenu je dobio zbog onog hrvackog hvata i okreta, malo mu je proradio MMA instinkt.. Ma dobili su sigurno ok lovu za malo jaci sparing..
A to sa SDP-om mu je isto bila spica karijere! :lol:

papagioro
Shaveta

Postby papagioro » 07 Apr 2014, 20:11

Plivam 2-3 puta tjedno. Subotom pomažem djeci za poduku i hallwick.
Bez problema slobodni stil u 2 km otplivam 44min.

adex
Mach III

Postby adex » 09 Apr 2014, 20:20

trcim,vezbam kuci prirucno,volim da igram fudbal kada se sastavi ekipa,a volim da gledam,sada ajmo bayern :D

naftas
Student brijanja

Postby naftas » 26 Jul 2014, 11:02

Je li netko čuo za školu trčanja? Jučer mi je draga spomenula da joj se to čini zanimljivo. I ja, trdi, kaki jesam odmah nazovem to porezom na budale. Sad si nešto mislim o tome i to mi izgleda kao definitivni porez na budale! Pa barem je trčanje poznato kao najjeftiniji sport, a posebno kad živiš na 5 minuta od Maksimira.

Jedina, sitna prednost te škole je nekakva grupna motivacija, ali to stvarno moraš biti trut nad trutovima.

Šta vi mislite?

Slice
mr. sc. brijanja

Postby Slice » 26 Jul 2014, 11:28

Zbog toga što živim blizu nasipa, često vidim veće grupe ljudi i žena ( :mrgreen: ) kako se spremaju trčati nasipom. Pri tome razgovaraju, smiju se i, naravno, trče. Inače jako volim hodati pa znam ići do mosta i onda oko cijelog Jaruna pa im se mičem s puta dok trče nasipom... Ne znam jesu li oni u nekom klubu ili "školi trčanja," ali mislim da su takve aktivnosti itekako korisne. U svakom se slučaju moguće zbližiti s ljudima, družiti se i činiti dobro tijelu! Ergo naftas, ne budi prčmoljac, nego daj zeleno svjetlo! :mrgreen: :thumbs:

Return to “Sport i zdravlje”