Bavite li se sportom?

Post Reply
naftas
Student brijanja

Re: Bavite li se sportom?

Post by naftas » 26 Jul 2014, 11:40

Slice wrote:Zbog toga što živim blizu nasipa, često vidim veće grupe ljudi i žena ( :mrgreen: ) kako se spremaju trčati nasipom. Pri tome razgovaraju, smiju se i, naravno, trče. Inače jako volim hodati pa znam ići do mosta i onda oko cijelog Jaruna pa im se mičem s puta dok trče nasipom... Ne znam jesu li oni u nekom klubu ili "školi trčanja," ali mislim da su takve aktivnosti itekako korisne. U svakom se slučaju moguće zbližiti s ljudima, družiti se i činiti dobro tijelu! Ergo naftas, ne budi prčmoljac, nego daj zeleno svjetlo! :mrgreen: :thumbs:
Joj, daj ne drišči tu, nego se priduži toj ljepše-spolnoj grupaciji i zmrdaj nešto. Poslije je možeš i obrijati, ali ne zaboravi na destiliranu vodu.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 26 Jul 2014, 11:43

naftas wrote:Joj, daj ne drišči tu, nego se priduži toj ljepše-spolnoj grupaciji i zmrdaj nešto. Poslije je možeš i obrijati, ali ne zaboravi na destiliranu vodu.
:D :thumbs:
Majest
Britva

Post by Majest » 26 Jul 2014, 15:06

Koja cifra je u pitanju? Ima li neki cilj u glavi kaj hoce postic time ili cisto radi druzenja? Mislim da nije lose, prvo kao i sam kazes, grupna motivacija. Kad si sam u pocetku si sav nabrijan, svaki dan trcanje, kupis tenisice, kupis obleku jer se vidis u tome i super ti je. Nakon 2-3 tjedna ti se vise ne da i odustanes, osim ako nemas veliku volju i zelju rekreirati se. Naucis pravilnije trcati, tu mislim na zagrijavanje, istezanje i disanje prilikom trcanja koje im valjda objasne. :)
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 26 Jul 2014, 16:36

Majest wrote:Koja cifra je u pitanju? Ima li neki cilj u glavi kaj hoce postic time ili cisto radi druzenja? Mislim da nije lose, prvo kao i sam kazes, grupna motivacija. Kad si sam u pocetku si sav nabrijan, svaki dan trcanje, kupis tenisice, kupis obleku jer se vidis u tome i super ti je. Nakon 2-3 tjedna ti se vise ne da i odustanes, osim ako nemas veliku volju i zelju rekreirati se. Naucis pravilnije trcati, tu mislim na zagrijavanje, istezanje i disanje prilikom trcanja koje im valjda objasne. :)
150-200 kn. Prvi put objasne osnove, a sve nakon toga je održavanje laganog tempa da ne bi gubili mušterije. Ipak, marketing im je nevjerojatan, kad toliko ljudi uspije nasjesti. Treneri se mijenjaju, ali se zapravo rotiraju po nekoliko različitih škola, a polaznicima prodaju priče o pozitivnoj konkurenciji. Pa nije to Real Madrid! Samo malo dobre volje i slijed one stare "U zdravom tijelu, zdrav duh".

Za tu cifru se možeš 7-8 puta najesti u bilo kojem planinarskom domu na Sljemenu (koje mi je isto pod nosom i redovito sam gore), pa taman da ideš solo, da jebe rak raka srest ćeš nekog usput i eto ti društva.

U dvije riječi - BEDASTOĆA ŽEŠĆA!
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Majest
Britva

Post by Majest » 26 Jul 2014, 18:33

naftas wrote: 150-200 kn. Prvi put objasne osnove, a sve nakon toga je održavanje laganog tempa da ne bi gubili mušterije. Ipak, marketing im je nevjerojatan, kad toliko ljudi uspije nasjesti. Treneri se mijenjaju, ali se zapravo rotiraju po nekoliko različitih škola, a polaznicima prodaju priče o pozitivnoj konkurenciji. Pa nije to Real Madrid! Samo malo dobre volje i slijed one stare "U zdravom tijelu, zdrav duh".

Za tu cifru se možeš 7-8 puta najesti u bilo kojem planinarskom domu na Sljemenu (koje mi je isto pod nosom i redovito sam gore), pa taman da ideš solo, da jebe rak raka srest ćeš nekog usput i eto ti društva.

U dvije riječi - BEDASTOĆA ŽEŠĆA!
Previše, bolje se počastit par puta na Sljemenu :thumbs:
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn » 27 Jul 2014, 19:07

Ili u Fife Majest
mgros
DE

Post by mgros » 28 Jul 2014, 09:45

S obzirom da sam se prije puno godina bavio atletikom mislim da je ovo super stvar sa motivacijskog djela. Ono što sam primijetio ekipi je uglavnom teško trčati samima i vrlo brzo padne motivacija. Meni naprotiv paše kada sam sam. Marketing je za 5 ali u tome je i svrha. Ljudi će se družiti, naučiti neke osnove itd. Sa stanovišta trenažnog procesa o tom potom. No što mislim da je u svakom slučaju pozitivbo naučiti ljude pravilnom trčanju. Gledam svoje klince to je katastrofa. U školi niti p od pravilnog trčanja :-(
Last edited by mgros on 13 Sep 2014, 07:04, edited 1 time in total.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 28 Jul 2014, 11:15

mgros wrote:U školi niti p od pravilnog tračanja :-(
Pa pusti djecu, budu kad dođe vrijeme naučili tračati od nekih ženki! :mrgreen:
mgros
DE

Post by mgros » 28 Jul 2014, 14:31

hehe :cekic: mislil sam na trčanje, ali dobro ispalo
lutherus
Britva

Post by lutherus » 12 Sep 2014, 12:03

Bavim se mačevanjem. Ali ne francusko, zaštićeno ko Lički medved, već pravo mačevanje, njemačka škola.
I povremeno atletikom. Trčim za ženama, neće nijedna da stane :cekic:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 12 Sep 2014, 16:35

lutherus wrote:Bavim se mačevanjem. Ali ne francusko, zaštićeno ko Lički medved, već pravo mačevanje, njemačka škola.
I povremeno atletikom. Trčim za ženama, neće nijedna da stane :cekic:
Kakvo je to njemačko mačevanje?
Ja volim gledati mačevanje.
lutherus
Britva

Post by lutherus » 12 Sep 2014, 16:41

Srednjo-europsko mačevanje, dugi mač, njemačka škola

Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 12 Sep 2014, 16:43

OK :thumbs:
lutherus
Britva

Post by lutherus » 12 Sep 2014, 16:54

Malo ekstremnije od olimpijskog. Mi imamo prave mačeve :P
MRKI
Student brijanja

Post by MRKI » 13 Sep 2014, 02:35

A bosansko čakijanje? Imaju prave noževe! :smoke:

http://www.youtube.com/watch?v=oxhYqKeHrxE
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
Post Reply

Return to “Sport i zdravlje”