...volimo se dobro družiti - GTG članova "Brijačnice"

MRKI
Student brijanja

Re: ...volimo se dobro družiti - GTG članova "Brijačnice"

Post by MRKI » 20 Sep 2015, 11:45

Glavno da se dobro namaže sa Žuja pre e post losionom i sve klizi...
I refuse to join any club that would have me as a member.
Groucho Marx
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 20 Sep 2015, 13:13

Jesi vidijo a? A smijali ste mi se! Sljedeći vikend će me pustiti van pa bi vam se mogao pridružiti....
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 20 Sep 2015, 14:00

Praskaton wrote:Jesi vidijo a? A smijali ste mi se! Sljedeći vikend će me pustiti van pa bi vam se mogao pridružiti....
Nema šta - imao si pravo :lol
I više si nego dobrodošao na kafe!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 19 Feb 2016, 15:02

Pošto se obično tebe Praske čeka kako vlašku mladu ćo moj, ti me nazovi i reci kada moremo na kafe. Sada je vikend i ja sam doma, Mirko je isto za, alora samo se tebe čeka :badboy
cybershaver
Kamisori

Post by cybershaver » 19 Feb 2016, 23:00

Praske vidim ja Adept te oce po guzi :ROFL
Točionik je izvor života.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 19 Feb 2016, 23:01

Ma pusti ga... nikad neznaš sa njim :skrbo
Praskaton
Naučnik brijač

Post by Praskaton » 27 Apr 2016, 19:41

Upravo smo završili jedno iznimno ugodno druženje ispod Arene. Kolega Olly oduševio, Mirko odličan, a čak je i Adept bio relativno podnošljiv... :lol:
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 28 Apr 2016, 08:24

Poštovani forumaši,
Zadovoljstvo mi je obznaniti kako je jučer održan prvi međunarodni GTG foruma „Brijačnica“ !
Naime, pošto je cijenjeni kolega Olly sa obitelji odlučio provesti par dana odmora na moru, dogovorili smo jedan mali GTG. Nazočila je cijela pulska središnjica pošto su Prasketa, uz posredovanje moje malenkosti, doktori pustili sa odjela specijane psihijatrije, ali tek nakon što sam u bolnici potpisao papire i osigurao oružanu pratnju...
Sjeli smo si malo i vrlo ugodno popričali o jako puno stvari koje su varirale od našeg hobija, preko šaha pa sve do uzgoja pčela. Za kolegu Ollyja imam samo riječi pohvale i ovim mu se putem još jednom zahvaljujem na malom znaku pažnje – naime, kolega Olly nam je svakome poklonio po jedan Haslingerov sapun za brijanje (kolege Praskaton i Mirko su uzeli sapune od meda, ako se ne varam, dok sam ja uzeo sapun od nevena - fotke danas tijekom dana).
Nešto oko uru i pol vremena druženja prošlo je izuzetno brzo, toliko brzo da nismo ni približno stigli pokriti sve teme koje smo htjeli.
Kolega Olly je jedan renesansni tip čovjeka širokih svjetonazora i različitih područja interesa sa kojim se vrlo otvoreno i opušteno može razgovarati o uistinu gotovo svemu. Izuzetno mi je drago da smo se i osobno upoznali!
Žao mi je samo što se nitko nije sjetio ovjekovječiti druženje uz jednu fotku, ali to je nešto što ćemo slijedeći put obavezno ispraviti.
Kolegi Ollyju ovim putem želim puno sunčanih sati na moru te ugodan i miran obiteljski odmor uz nadu kako će biti još prilika za nastavak onoga što bi moglo izrasti u jedno lijepo prijateljstvo!
olly
Student brijanja

Post by olly » 11 May 2016, 21:18

Izvinjavam se zbog kasnog odgovora, ali bio sam danima okupiran svime i svačime.

I meni je bilo u posebno zadovoljstvo sjesti i popričati sa super ljudima, koji pokreću ovaj forum i koji su svaki posebno super osobe. Bilo mi je u čast upoznati vas, @Adept i @Praskaton, a @mirka sam imao prilike upoznati već prije i moram mu javno zahvaliti jer mi stalno pravi usluge. Hvala ti, @mirko, iskreno!

I meni je sat vremena prošao prebrzo i ja sam taj krivac koji je na brzinu zaključio druženje ispod Arene. Žao mi je zbog toga, ali dan je za nas bio već dug, žena i kći čekale su me strpljivo, približavala se je večera u hotelu i nije mi preostalo ništa drugo nego da odem. Da, bilo je prekratko, tema je bilo mnogo, bilo bi ih bez problema još više jer nas sve zanimaju slične stvari i razgovori se u takvim slučajevima mogu razvuć još i još.

Zahvaljujem i ja tebi, @Adept, na poklonu, s kojim si 'zadel žebljico na glavico', kao što bi rekli mi u Sloveniji. Poklonio mi je @Adept naime bočicu Bello Bay Rum aftershava i kao što je već sam negdje napisao, tog mirisa se čovjek jednostavno ne može nasititi. Vječan je! Hvala!!! Čak mi se više sviđa nego Bello Bay Rum Lime, kojeg sam sam nabavio. Ali tako je to s tim mirisima - možeš ti pročitati stotine reviewa, ali dok ti to ne pomirišeš, ne znaš, što je pravo za tebe. Usput - mislim, da se Bello Bay Rum može sasvim dostojno nositi sa Krampert's Bay Rum, kojeg mnogi označavaju kao najbolji Bay Rum općenito!

Hvala vam, dečki, još jednom na odličnom druženju i sigurno ćemo to još ponoviti!

I, da, fotka bi trebala biti! Ispravit ćemo to!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 11 May 2016, 21:35

Živ ti nama bijo Olly :cheers2
olly
Student brijanja

Post by olly » 11 May 2016, 21:40

:cheers2
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 23 May 2016, 15:42

Agrameri kad ćemo na cugu ko može?
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
olly
Student brijanja

Post by olly » 23 May 2016, 15:49

Hej, @naftas, dobrodošao ponovno među nama!!!
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept » 23 May 2016, 17:27

naftas wrote:Agrameri kad ćemo na cugu ko može?
Prosim lepo to ovjekovječiti fotografijama :cheers2
naftas
Student brijanja

Post by naftas » 23 May 2016, 19:33

Kako stvari stoje bit će samo selfiji.
You were critically hit for no damage. The bruise looks nice and scars will make a nice party talk!
Post Reply

Return to “GTG članova foruma "Brijačnica"”