Što sam kupio-veljača 2010.

Locked
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 05 Feb 2010, 19:50

Heljestrand, sedmodnevni set, wedge žileti:

Image

Poslije kupke u sodi bikarboni:

Image

Gem junior:

Image

Image

Old spice šalica, williams sapun, grupnjak:

Image
King
Naučnik brijač

Post by King » 14 Feb 2010, 15:51

Naniwa Super Stone 10k, u dolasku, slike kad stigne zajedno s performansama, no prema iskustvima korisnika jako dobar kamen, naime radi se i 12k no nisam ga htio naručiti jer Lyn Abrams kaže da se s njim dobije lošije polirana oštrica, ostavlja dublje brazde, nego 10k, zanimljivo, i ne samo s ovom vrstom kamena već to kaže za sve umjetno dobivene brusne kamene poviše 10k pa čak i za Shaptona 30k.
Nikada to ne bih pomislio, no ako on to kaže i sugerira ne želim eksperimentirati. Još jednom napominjem da je to kazao samo za umjetno dobiveno kamenje, ne za prirodne, da ne bi bilo zabune.
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 14 Feb 2010, 15:56

Reknotao sam si staru butterscotch simpson četkicu:

Image
King
Naučnik brijač

Post by King » 16 Feb 2010, 19:14

Thiers Issard Celebration French Nose, 5/8 Limited Edition britvu, cijena prava sitnica samo 370 USD
Jere
Kamisori

Post by Jere » 17 Feb 2010, 08:27

"A package was shipped to you on 02/16/2010 via U.S. Postal Service First-Class International to the following address:
This notice indicates that your package has been shipped!"

Merkur HD + Feather-i :D

Mojoj sreći nema kraja! :D
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 17 Feb 2010, 09:08

I ja sam jučer naručio Merkur Progress i Trumper's Violet sapun. Svi ih hvale pa da i ja probam (financirao sam se prodajom jedne britve na SRP-u).
Eh da, i naručio sam 2 old spice šalice, tao i kupujem ovaj sapun. Da jadne ne stoje prazne :lol: Još mi fali Mama bear Aged spice (po uzoru na old spice sapun).
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 20 Feb 2010, 20:06

2 old spice šalice iz prijelaza sa 50/60e godine:

Image

Image

Rezervirane za trumper violet soap i olp spice od mama bear.
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 24 Feb 2010, 23:22

Stigli trumper violet sapun i merkur progress. Upravo se obrijao njima i stvarno su vrhunski. Trumper ljubica sapun je vrhunski (čak mi se čini da pjeni bolje od Tabac-a, ali mi se i čini da možda više prlja četku, u smislu ostaje više taloga na njoj). Također, progress je brijač vrhunske izrade, i sviđa mi se što je to jedan od najtežih, ako ne i najteži, brijač kojeg sam držao u ruci. A uzeo sam sa običnom drškom.
Dosta priče, malo slika:

Image

Image

Image

[/list]
King
Naučnik brijač

Post by King » 24 Feb 2010, 23:34

Ma jesi ti to novo kupio :lol:
Trumper's je očito takav proizvođač i krema i sapuna, moja krema od ruže isto malo više prlja četku nego TOBS kreme.
Kad malo više testiraš taj sapun napiši osvrt, kako pjeni, miris, klizavost i sl.
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 25 Feb 2010, 07:47

Novo, novo :oops:
Kad ne mogu naći vintage adjustable slant :twisted:
Jere
Kamisori

Post by Jere » 25 Feb 2010, 11:22

[quote:e9ab632a2f="Jere"]"A package was shipped to you on 02/16/2010 via U.S. Postal Service First-Class International to the following address:

Mojoj sreći nema kraja! :D[/quote]

Ovo još nije stiglo. Dduše, odabrao sam jeftiniju poštarinu ali ne znam koliko je inače potrebno da paket stigne pa ako mi netko sa iskustvom može reći koliko je normalno čekati paket neka javi. :)

Hvala!

P.S. Dobio sam nekakav link preko kojeg se logiram na classicshaving.com sa kojega bi trebao skinuti nekakav dokument ali taj link ne radi. Slao sam mail adminu i dobio odgovor da je greška ispravljena ali i dalje to ne fukncionira. Što bi tamo moglo biti? :)

Pozdrav svima!
igegic
DE

Post by igegic » 25 Feb 2010, 11:28

Strpi se još koji dan, meni su iz Amerike paketi dolazili u rasponu od 2-3 tjedna :wink:
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 25 Feb 2010, 11:31

Za logiranje na classicu ne znam jer nisam kupovao od njih. Znam da će kig zato znati odgovor.

Što se tiče poštarine, računaj oko 2 tjedna. Ali može potrajati i do 4 tjedna. Rekordi su mi 5 dana :D i 70 dana :evil: Od kojih 70ak stvari koje sam naručivao, jedna mi je izgubljena, poslana oko prošle nove godine.
I o tome ovisi koliko će ti trebati- ako su praznici, ako je Europa zametena snijegom, ako štrajkaju piloti... sve to malo produljuje vrijeme puta.
U svakom slučaju, imaš fore 45 dana da pokreneš claim i zatražiš lovu nazad od paypala. Preporučio bih ti da oko 35. dana pošalješ selleru mail da ti ništa nije stiglo i kaj da radiš. Naravno, nadajmo se da to toga neće doći.

Evo meni stigao prekjučer paket iz Engleske koji je poslan 18.02.- i to smatram jako brzim! Ne brini, imaš još puno fore.
Jere
Kamisori

Post by Jere » 25 Feb 2010, 12:40

Obično stvari koje naručim sa Amazona i sličnih web dućana stižu unutar 2 tjedna bez obzira na najjeftiniju poštarinu. To mi čak i ne predstavlja neki problem. Više me brine ovaj dio priče:
Duje,
Your order from website www.classicshaving.com has been approved.
To download please follow the link below.

Your username is: xxxxxx
Your password is: xxxxxx
Title: Feather "High Stainless Platinum" Double-Edge Blades, 10-Pak
http://www.classicshaving.com/downloads/download.htm
I onda dobijem poruku na njihovim stranicama:
"Feather "High Stainless Platinum" Double-Edge Blades, 10-Pak - File not found. Please contact the site owner."
A kad kontaktiram "site owner-a" on kaže:
Hi Duje,

Thank you for the email. The link should be active now.

Thank you for your patronage,

Customer Service Team
ClassicShaving.com
I opet ćorak! :(

Neman pojma što bi tamo trebalo bit pa me zato malo brine da nije nekakav formular koji moram popuniti ili nešto slično.
King
Naučnik brijač

Post by King » 25 Feb 2010, 13:14

[quote:6f76100551="Jere"][quote:6f76100551="Jere"]"A package was shipped to you on 02/16/2010 via U.S. Postal Service First-Class International to the following address:

Mojoj sreći nema kraja! :D[/quote]

Ovo još nije stiglo. Dduše, odabrao sam jeftiniju poštarinu ali ne znam koliko je inače potrebno da paket stigne pa ako mi netko sa iskustvom može reći koliko je normalno čekati paket neka javi. :)

Hvala!

P.S. Dobio sam nekakav link preko kojeg se logiram na classicshaving.com sa kojega bi trebao skinuti nekakav dokument ali taj link ne radi. Slao sam mail adminu i dobio odgovor da je greška ispravljena ali i dalje to ne fukncionira. Što bi tamo moglo biti? :)

Pozdrav svima![/quote]

Po ovome što piše tvoj paket je poslan 16.02.2010.
USPS kaže da ovim načinom pošta stiže za 6-10 radnih dana (ne računaj subote i nedjelje), znači to bi trebalo stići negdje oko 02.03.2010 jer sigurno neće prije 10 radnih dana.
Ja inače koristim samo ovu bržu poštarinu jer preko nje dobijem tracking number pa mogu pratit status pošiljke i s njom dođe u roku od 5 dana bez obzira na subote i nedjelje.
Što se tiče ovog logiranja tu ti ne mogu pomoći jer ja plaćam direktno s karticom ne preko pay pala tako da nikad nešto slično nisam dobio od classicshaving.com
Ali još jednom kažem ne trebaš se brinuti jer paket je poslan i sigurno je unutra sve što si i naručio.
Locked

Return to “2010. g.”