Što sam kupio-ožujak 2010.

Jere
Kamisori

Post by Jere » 05 Mar 2010, 11:49

Još ništa nije stiglo pa ne javljam što sam kupio nego dijelim svoju frustraciju u nadi da će mi biti lakše čekati idući tjedan. :(
Evo 13 radnih dana je prošlo, a od mog Merkura HD ni traga ni glasa. :( Čak mi ni sa classicshaving.com nisu odgovorili što se krije iz famoznog downloada koji je meni nedostupan. :(
King
Naučnik brijač

Post by King » 05 Mar 2010, 11:56

[quote:f6fc18f568="Jere"]Još ništa nije stiglo pa ne javljam što sam kupio nego dijelim svoju frustraciju u nadi da će mi biti lakše čekati idući tjedan. :(
Evo 13 radnih dana je prošlo, a od mog Merkura HD ni traga ni glasa. :( Čak mi ni sa classicshaving.com nisu odgovorili što se krije iz famoznog downloada koji je meni nedostupan. :([/quote]

Čudno mi ja malo to da nije stiglo, iako i ja čekam neki paket iz Engleske i isto kasni već par dana.
Moguće zbog ove oluje koja je bila prošli tjedan u Europi, nemam pojma da li to utječe.
Pokušaj danas opet poslat mail classicshaving.com i kaži im kako nisi dobio nikakav odgovor u vezi onog logiranja, kao ni paket za koji USPS kaže da stiže u roku 6-10 radnih dana (naravno obavezno navedi broj narudžbe koji si dobio u mailu nakon što si napravio narudžbu kako bi im bilo lakše znati o čemu se radi).
Vidim na stranicama classicshaving.com da nešto rade na telefonskim linijama možda i to ima nekog utjecaja zašto ti nisu odgovorili na mail.
Računaj da oni otvaraju u 8 sati ujutro, a kod nas je to 17 sati.
S obzirom da sam i ja nestrpljiv kad se o čekanju paketa radi uvijek odaberem onu bržu poštarinu, nešto je skuplja, ali ima tracking i stiže za 5 dana
Jere
Kamisori

Post by Jere » 05 Mar 2010, 12:06

Ne znam koliko ima veze sa vremenskim prilikama jer mi je jedan paket iz SAD-a poslan 22.02. također USPS-om stigao jučer. Isto je išao jeftinijom varijantom.
Ništa, idem bacit jedan upit mada nije da se nešto zabrinjavam nego me nestrpljenje ubija. :D
Zadnjih tjedan dana se ne brijem kako treba nego samo jedan prolaz kako bi ima nesto brade ukoliko sutradan stigne paket i tako cili tjedan. :(
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 05 Mar 2010, 12:16

Jere wrote:Ne znam koliko ima veze sa vremenskim prilikama jer mi je jedan paket iz SAD-a poslan 22.02. također USPS-om stigao jučer. Isto je išao jeftinijom varijantom.
Ništa, idem bacit jedan upit mada nije da se nešto zabrinjavam nego me nestrpljenje ubija. :D
Zadnjih tjedan dana se ne brijem kako treba nego samo jedan prolaz kako bi ima nesto brade ukoliko sutradan stigne paket i tako cili tjedan. :(
Pravilo je- kad već digneš od svega ruke, i pomiriš se sa sudbinom, pričekaš još tjedan dva i paket ti stiže :lol:
Jere
Kamisori

Post by Jere » 05 Mar 2010, 12:18

Onda službeno ovdje izjavljujem da dižem ruke od svega!! :D
Anonymous

Post by Anonymous » 05 Mar 2010, 12:45

Možete mislit koje je moje nestrpljenje da se vidim s kigom drugi tjedan u Crikvi! :)
King
Naučnik brijač

Post by King » 05 Mar 2010, 12:59

[quote:206295e0d2="Jere"]Ne znam koliko ima veze sa vremenskim prilikama jer mi je jedan paket iz SAD-a poslan 22.02. također USPS-om stigao jučer. Isto je išao jeftinijom varijantom.
Zadnjih tjedan dana se ne brijem kako treba nego samo jedan prolaz kako bi ima nesto brade ukoliko sutradan stigne paket i tako cili tjedan. :([/quote]

Aj, bar će ti se koža lijepo obnovit :lol:
napoleon
Student brijanja

Post by napoleon » 05 Mar 2010, 13:00

Jere wrote:Onda službeno ovdje izjavljujem da dižem ruke od svega!! :D
Nije to tako jednostavno. Moraš stvarno proći fazu očaja tako da ti poslije postane svejedno.

1. PORICANJE I IZOLACIJA - Ma nije mi se ništa zagubilo u pošti, to su profesionalci.

2. LJUTNJA - Pička im materina neradnička, kaj ne mogu jedan jebeni paket prenijet preko oceana, nije da trebaju prenijeti Kip Slobode!!! :x :x

3. POKUŠAJ PREGOVARANJA - Možda je oluja u Europi zaustavila promet. Štrajk Lufthanse, bude sad brzo stigla.

4. DEPRESIJA - Više nikad neću naručivati ništa preko interneta. Jeber i brijače i brijanje i sve ostalo- puštam bradu.

5. PRIHVAĆANJE - Ok. Izgubilo se. nije kraj svijeta.

6. Stizanje paketa.

Još imaš puno faza za proć :lol:
King
Naučnik brijač

Post by King » 05 Mar 2010, 13:05

[quote:f642f6ef23="Jere"]Onda službeno ovdje izjavljujem da dižem ruke od svega!! :D[/quote]

A, možda je to sve skupa i stiglo no prilikom carinjenja carinik je također bio zaljubljenik u klasično brijanje i sad se on lijepo svako jutro fino brije sa Merkurom HD i Featherima.
Jer po nekom novom propisu sve to skupa se ne smije uvoziti :idea:
Jere
Kamisori

Post by Jere » 05 Mar 2010, 13:10

napoleon i kig: puno vam hvala! zahvaljujući vašim zadnjim postovima već sam došao na točku 4. :D
King
Naučnik brijač

Post by King » 05 Mar 2010, 13:19

[quote:3bf1a61555="Jere"]napoleon i kig: puno vam hvala! zahvaljujući vašim zadnjim postovima već sam došao na točku 4. :D[/quote]

A ne znam što da ti još kažem, osim da classicshaving.com i USPS-u uz mail priložiš i sliku one "stvari" kojom se briješ pa se možda smiluju i malo požure s dostavom :lol:
A pošalji i našoj pošti jer meni paket iz Los Angelesa do ZG dođe za tri dana, a onda mu treba još tri od ZG do Crikvenice.
King
Naučnik brijač

Post by King » 09 Mar 2010, 01:05

[quote:a7d6ee7381="Jere"]napoleon i kig: puno vam hvala! zahvaljujući vašim zadnjim postovima već sam došao na točku 4. :D[/quote]

Jere, jel stiglo.
Pokušaj nazvat na 051/525-729 poštanska carinarnica, to ti je u RI kad ideš od željezničkog 150 m prema Opatiji.
Naime moj paket je stigao iz Engleske 01.03 i ležao tamo bez veze sve do danas, naime nitko me nije obavijestio da je stiglo jer su navodno imali puno posla :evil: , kako mi je danas već bilo pun k...c svega jer mi Englez tvrdi da je posalo 23.02 i da je već trebalo biti tu slučajno sam se sjetio nazvat njih i pitat da li je možda stiglo.
Znači ako ti paket nije stigao doma velika je šansa da tamo leži i čeka da doneseš račun (mail od classicshaving.com) kako bi ti mogli naplatit carinu ili pak oslobodit od plaćanja.
Jere
Kamisori

Post by Jere » 09 Mar 2010, 09:04

Upravo sam nazvao navedeni broj i izrazito ljubazna gospođa mi je rekla da moga paketa još nema. :(
Isto tako mi je neslužbeno rekla da su amerikanci promijenili rutu i da sada neki paketi znaju ići preko francuske, a da od tamo šalju cca svako 2 tjedna i da se to zna jako odužit, a da zadnje vrijeme ima dosta korisnika koji se žale da paketi dugo putuju.

Još jednom napominjem da je gospođa bila zaista vrlo ljubazna i strpljivo mi je sve objasnila tako da sam, između ostaloga, ostao vrlo ugodno iznenađen. Na žalost, ne znam joj ime da je poimence mogu pohvaliti.
mnemic
Mach III

Post by mnemic » 09 Mar 2010, 12:23

kupio tj naručio jučer semogue 830 sa vintage scent, četka koju imam je pre floppy i ne dela dobro sa sapunima.

ova mi se čini ok, ionako sam htio kad-tad uzeti boar četku.

skoro sam uzeo simpsons chubby ch1 :lol: al reko zajebi ne dam tolke pare :D
King
Naučnik brijač

Post by King » 09 Mar 2010, 12:32

[quote:cc4aefbdac="mnemic"]kupio tj naručio jučer semogue 830 sa vintage scent, četka koju imam je pre floppy i ne dela dobro sa sapunima.

ova mi se čini ok, ionako sam htio kad-tad uzeti boar četku.

skoro sam uzeo simpsons chubby ch1 :lol: al reko zajebi ne dam tolke pare :D[/quote]

Odakle šalje ovaj vintage scent?
Locked

Return to “2010. g.”