Tupa britva nakon par brijanja

Sve o brijanju britvom
marn
Naučnik brijač

Tupa britva nakon par brijanja

Post by marn » 23 Oct 2017, 07:34

Živa istina je to za bradu. Priprema je isto jako bitna, mocenje brade, dobra pjena.. kod DE ako je oštra lamica možeš se obrijat i sa sapunom za prat ruke

Sent from my iPhone using Tapatalk
morr
Kamisori

Re: Tupa britva nakon par brijanja

Post by morr » 23 Oct 2017, 09:05

sapat wrote:Donio sam neki zaključak, možda i malo smiješan, ali meni se čini logičan. Puno lakše obrijem trodnevnu bradu, nego dvodnevnu. Mislim da je tu objašnjenje, a ja sam opet bio malo isforsirao brijanje britvom. Samo da što bolje usavršim tehniku brijanja, a nisam mislio na ono najvažnije kako mi lice "diše". Zaboravio sam uopće iz kojega sam razloga prešao na wetshaving.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Nije to uopće smiješno, dapače, što duža brada (ne sad 2 tjedna :skrbo ) i lakše ju je obrijati. Jedno vrijeme sam forsirao brijanje svaki dan i nikako nisam mogao dobiti zadovoljavajuće rezultate. Sad se brijem svakih 36 sati, ali svaka 2-3 dana bi mi bilo još lakše.
sapat
Britva

Re: Tupa britva nakon par brijanja

Post by sapat » 23 Oct 2017, 11:43

[/dailymotion]Ja na svakodnevno brijanje ne smijem ni pomisliti, a rijetka su brijanja kada se uspijem čestito obrijati u dva poteza. Jaka brada, suha koža plus boravak u klimatizarnom prostoru sa dodatkom fine prašine koja prolazi kroz dva filtera dobitna su kombinacija. :roll:
Post Reply

Return to “Brijanje britvom”