Problemi sa Maguire's Barbershopom

Post Reply
umagez
BIC

Problemi sa Maguire's Barbershopom

Post by umagez » 28 Feb 2014, 10:04

Bok ljudi,
da li je itko naručivao nešto u zadnje vrijeme sa njihove stranice, jer ja sam napravio jednu narudžbu
prije točno 7 dana ali još uvijek kada odem na order status mi piše: This order is marked as Awaiting Fulfillment
naravno sa PayPala je skinut novac odmah. Pisao sam im šta uopće to znači i kada će se status promjeniti da je pošiljka poslana, al nikakav odgovor od njih nisam dobio.
Pa me zanima da li je itko imao sličnih iskustva sa njima i koji je vaš savjet šta napraviti.

Hvala
mgros
DE

Re: Problemi sa Maguire's Barbershopom

Post by mgros » 28 Feb 2014, 10:20

U prošlosti su imali dosta problema. Zatim je bilo sve OK, pa opet problemi. Doduše ja sam naručivao od njih i došla mi je roba nakon nekog vremena. Za cijelo to vrijeme mi je pisalo isto kao i tebi. Slao sam im nekoliko mailova li ni na jedan se nisu udustojili odgovorili. MIslim da je još netko na forumu dobio od njih robu bez problema.
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 28 Feb 2014, 10:42

Slicno se i meni dogodilo sa rasiermesser-online.de
Navj. Trenutno nemaju to sto si narucio na stanju (mozda tako i posluju da nemaju nista na lageru), pa ces malo duze cekati- u mom slucaju oko mj. dana. Na tebi je oces cekati ili traziti refund, ako se oni ne jave mozes kontaktirati i paypal direktno i oni ce ti dati povrat love.
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 28 Feb 2014, 10:50

Pusti taj status i čekaj pošiljku već koliko je predviđeno! Ne možeš reagirati nakon samo tjedan dana. Potrebno je barem 20 dana pa se onda postavljaju upiti. Inače jedino ne volim naručivati preko interneta zbog tog iščekivanja jer ubrzo postajem nestrpljiv. Ergo, potrebno je strpjeti se!
mgros
DE

Post by mgros » 28 Feb 2014, 10:54

Da, ja sam naprosto na kraju odlučio čekati pa da vidim što će se dogoditi, moje došlo :D
umagez
BIC

Post by umagez » 28 Feb 2014, 10:56

A niš onda čekam i dalje, a naručio sam među ostalim i Ogallala Bay Rum jer ga baš iz razloga što se dosta čeka nisam naručivao iz US i poprilično visokog shippinga a kad ono opet šipak :D
Slice
mr. sc. brijanja

Post by Slice » 28 Feb 2014, 11:15

umagez wrote:A niš onda čekam i dalje, a naručio sam među ostalim i Ogallala Bay Rum jer ga baš iz razloga što se dosta čeka nisam naručivao iz US i poprilično visokog shippinga a kad ono opet šipak :D
Da te "utješim"... Ogallala ti nije ništa posebno, bolji ti je Pitralon Classic! Jedino bih plakao zbog Dominice! :D
Ma vjerujem da će ti stići, smo se strpi!
marn
Naučnik brijač

Post by marn » 28 Feb 2014, 12:22

Problem je samo ako dobavljac nema to sto si narucio, onda ducan ceka dobavljaca, a ti ducan.. No vjerujem da to kod tebe nije slucaj, pa se samo jos strpi koji tjedan.. To ne odgovaranje na mail mi svejedno ide na k.. Pogledaj u junk-mail eventualno
Post Reply

Return to “Brijački net/web/PayPal/carina/dostava...”