Brijački snobizam

korijen
Student brijanja

Re: Brijački snobizam

Post by korijen »

Praskaton wrote: 02 Sep 2021, 19:53
Adept wrote: 02 Sep 2021, 18:14 Nego, korijen, molim te, koji je ono kozmetički uradak na tvojemu dlanu :shock:
Pa lijepo je čovjek napisao da se radi o kineskom govnu.... 😋

Da, ovo što je rekao ovaj gospodin iznad. :gimme5

Jedino nisam uz govno dobio infrmaciju da li se radi o pravom originalnom kineskom govnu ili se radi o kineskoj kopiji govna.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept »

Onda je kopija 😉
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn »

Mozda je kineska kopija govna nekog renomiranog europskog proizvodaca

Sent from my iPhone using Tapatalk
Praskaton
mr. sc. brijanja

Post by Praskaton »

marn wrote: 03 Sep 2021, 09:26 Mozda je kineska kopija govna nekog renomiranog europskog proizvodaca

:klap :klap :ROFL :ROFL
Pa ja sam također skeptičan da bi plemeniti kolega Korijen kupio neku običnu kopiju govna. Mora to biti nešto bolje. Ili je to samo neko entry level govno, čisto da ima dok se ne ufura u priču pa nabavi pravo originalno europsko ili japansko govno sa potpisom ....
korijen
Student brijanja

Post by korijen »

Gospodo, govno je govno.

Priznajem, obzirom da sam snob, volio bih da je ovo moje govno malo veće.
Adept
Steven Hawking brijanja

Post by Adept »

Mislim, vel'čina je bitna :lol:
Praskaton
mr. sc. brijanja

Post by Praskaton »

korijen wrote: 03 Sep 2021, 10:37 Gospodo, govno je govno.
Ma prodaj ti tu priču nekom drugom. Priznaj (najprije sebi) da ti je neugodno što si stavio fotografiju jeftine kineske kopije govna. Mislim, reći, "govno je govno". Pa gdje bi stigli da svi tako razmišljaju?
Pa po tome je i (čisto teoretski, naravno da nije) sapun sapun. Pa ti ovom ishitrenom tvrdnjom potkopavaš cijeli naš sustav vrijednosti. Jesi svjestan da se ti jednom ovakvom izjavom degradiraš na razinu moje žene kada kaže da se može pisati i sa kemijskom olovkom Erste banke, da mi Pelikan M800 uopće ne treba. Pa po tebi i takvima kao ti bi ispalo da se ljudi sasvim dobro mogu obrijati i Nivea kremom!!!!! PA jesi ti normalan???
Da govno je govno..... :fp

Još je Strikan u Velom mistu spremao govna od kraljevskog psića prepoznajući potencijal, a ti bubneš da je govno govno.... :badboy
Da znaš da si me razočarao, duboko si me razočarao.
Last edited by Praskaton on 03 Sep 2021, 11:12, edited 1 time in total.
007
Naučnik brijač

Post by 007 »

marn wrote:Mozda je kineska kopija govna nekog renomiranog europskog proizvodaca

Da malo zakompliciram priču. Možda nije kopija, nego samo homage Pieru Manzoniju (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Artist%27s_Shit)? Tu onda već govorimo o ozbiljnjoj umjetnosti...

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk

I'm sorry to have kept you waiting, but I'm afraid my walk has become rather sillier recently.
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn »

007 wrote:
marn wrote:Mozda je kineska kopija govna nekog renomiranog europskog proizvodaca

Da malo zakompliciram priču. Možda nije kopija, nego samo homage Pieru Manzoniju (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Artist%27s_Shit)? Tu onda već govorimo o ozbiljnjoj umjetnosti...

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk
E ovo je vec primjer umjetnickog izrugivanja snobizmu. Svaka cast! Rekao bi Ciro: prava avangarda

korijen
Student brijanja

Post by korijen »

Praskaton wrote: 03 Sep 2021, 11:07
korijen wrote: 03 Sep 2021, 10:37 Gospodo, govno je govno.
Ma prodaj ti tu priču nekom drugom. Priznaj (najprije sebi) da ti je neugodno što si stavio fotografiju jeftine kineske kopije govna. Mislim, reći, "govno je govno". Pa gdje bi stigli da svi tako razmišljaju?
Pa po tome je i (čisto teoretski, naravno da nije) sapun sapun. Pa ti ovom ishitrenom tvrdnjom potkopavaš cijeli naš sustav vrijednosti. Jesi svjestan da se ti jednom ovakvom izjavom degradiraš na razinu moje žene kada kaže da se može pisati i sa kemijskom olovkom Erste banke, da mi Pelikan M800 uopće ne treba. Pa po tebi i takvima kao ti bi ispalo da se ljudi sasvim dobro mogu obrijati i Nivea kremom!!!!! PA jesi ti normalan???
Da govno je govno..... :fp

Još je Strikan u Velom mistu spremao govna od kraljevskog psića prepoznajući potencijal, a ti bubneš da je govno govno.... :badboy
Da znaš da si me razočarao, duboko si me razočarao.
:-)

Jako mi je žao što sam te razočarao. Nije mi to bila namjera i ispravit ću svoju izjavu. Parafrazirat ću jednu prelijepu izjavu sljedećom; govno je govno je govno.

Donekle se doduše ipak slažem s tobom da svaki sapun ne mora nužno biti sapun. Ima sapuna koji su govno. Jedino, nije baš lako naći govna koja su sapun.

Ideja o govnima koja su konzervirana u maloj seriji mi je skroz ok. Svaki put kad dođem u dućan podsjetim se koliko se govana i na koje sve načine može konzervirati. Nikad doduše nisam do sada vidio konzervu na kojoj stvarno i piše da je govno.
Post Reply

Return to “Brijački aktivizam, promišljanja&modus vivendi, moto/brijačica/brijač dana, početci, razni AD-ovi...”