Što sam kupio - veljača 2020.

Mr. Q
DE

Re: Što sam kupio - veljača 2020.

Post by Mr. Q »

Niste to baš dobro balansirali kolega.. A s čim vi mislite jesti priloge?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

marn
mr. sc. brijanja

Post by marn »

korijen wrote:U apoteci nije bilo maski jer je prošao fašnik

al zato u jučer špara:

- 10 kila brašna (glatkog)
- 5 kila brašna (oštrog, za kolače, za jesti kad više ne bude kruha)
- 2 kile brašna crnog (da se nađe za crne dane)
- 3 kile šećera i isto tolko svinjske masti (plus još jednu za odmah jesti s domaćim kruhom)
- ulje al ne ono najjeftinije jestivo obavezno i 3-4 kile soli
- manistru, rižu, pelate (one jeftine) + konzerve svih boja, mrkve, mlijeko trajno, mlijeko trajno obrano, kilu maslaca i margarina malo više nego obično, sir neki tvrdi i salamu (zimsku naravno), paštete, krumpira koliko stane povrh i kapule sa strane još nagurao, juhe iz vrećice, celer, papar, crvenu papriku, krastavce kisele obavezno i majonezu (za tartar), slanine (ni masna ni nemasna), 2 čokolade za kuhanje i 6 onih koje se mogu jest sirove, 5 onih malih bočica bijelih tartufa (jedna za nas i 4 da možemo mijenjati za jaja kad ne bude jaja), bocu votke i ruma (sve za kolače :mrgreen: ) još par čokolada domaćih (za crne dane) i čips i vrećice za smeće, još paštete i šatro kajmak austrijski i kave za đezvu i neskafe i sreća da imamo doma parmezana, baš sam se vratio iz Milana.

:headband:
Vraca se stara garda na forum Image

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk

korijen
Student brijanja

Post by korijen »

Mr. Q wrote: 27 Feb 2020, 07:02 Niste to baš dobro balansirali kolega.. A s čim vi mislite jesti priloge? ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

istina, samo ja sam u paničnom strahu od gladi uzrokovane nestašicom bio orijentiran samo na namirnice koje mogu izdržati uvjete potpunog kolapsa svih oblika opskrbe pa tako i opskrbe strujom i pitkom vodom i prekidom internetske veze, kao i padom očekovanog prihoda iz turističkog sektora.

sada je gospodo NUŽNO ostati smiren i priseban kao i držati se teme na ovom podforumu te stoga pozivam sve na staloženo i racionalno ponašanje i prestanak prekomjernog gomilanja opreme za brijanje jer je tako jučer preporučio sam državni vrh.

Bit će Tabaca za sve.
pimple8
Naučnik brijač

Post by pimple8 »

Bas naprotiv, treba se opkrbiti, sto ako dodje apokalipsa, ko ce neobrijan izaci u potrazi za hranom?!?!
zigi
Kamisori

Post by zigi »

Da i ja prijavim zadnje dvije novotarije.
Samogardnja, folded horn sa fostex-om fe126en, jos razmisljam o finisu (lakiranje, furnir...) i Audio Epilog - Ice

Malo brijemooo...

Sent from my, using...

ImageImage
Praskaton
mr. sc. brijanja

Post by Praskaton »

Molim administratora da strogo kažnjava ovakve offtopic postove. Uz nalivpera, britve, pištolje, noževe, fotoaparate i bicikle, još mi samo zvučnici trebaju.... :skrbo
...a u biti trebaju mi.... :oops:
i pojačalo neko skromnije, ne mora biti Aurorasound, može i neki jeftini Denon..... :fp
korijen
Student brijanja

Post by korijen »

Praskaton wrote: 28 Feb 2020, 09:15 Molim administratora da strogo kažnjava ovakve offtopic postove. Uz nalivpera, britve, pištolje, noževe, fotoaparate i bicikle, još mi samo zvučnici trebaju.... :skrbo
...a u biti trebaju mi.... :oops:
i pojačalo neko skromnije, ne mora biti Aurorasound, može i neki jeftini Denon..... :fp

U svoju obranu bih samo htio reći da ja nisam bio nimalo off topic jer sam ja u Špara htio kupiti jednu-dvije kreme za brijanje, ali ih nije bilo jer je bila ludnica u dućanu. Ludnica.

Stoga molim adminisratora da me ne kazni strogo.
pimple8
Naučnik brijač

Post by pimple8 »

ja seljak nikad cuo za Audio Epilog ali cini se nesto skupo cim nema cijena na webu :)
Cestitam kolega :headband:

Moj vrhunac audio opreme su RedMI bluetooth earbuds. Ja ih zovem i jos ''wife cancelling'' slusalice.
Locked

Return to “2020.g.”