Što sam kupio - ožujak 2020.

davor_vfr
Student brijanja

Re: Što sam kupio - veljača 2020.

Post by davor_vfr »

zigi wrote: 28 Feb 2020, 06:54 Da i ja prijavim zadnje dvije novotarije.
Samogardnja, folded horn sa fostex-om fe126en, jos razmisljam o finisu (lakiranje, furnir...) i Audio Epilog - Ice

Malo brijemooo...

Sent from my, using...

ImageImage
Zigi kućo stara. Nisam znao da si sklon tome.... Predivne su hornice sa fostexom... vjerujem da se lijepo čuju. :headband:
Vidim i LP se vrti :smoke:
.
..
U slobodno vrijeme kujem britve, šijem stropove :smoke: :lol:
http://instagram.com/dmblade#
zigi
Kamisori

Re: Što sam kupio - veljača 2020.

Post by zigi »

@davor_vfr
Nisam mogao naci ono sto sam htio, ili mi je zapravo trebao neki projekt, a da sviraju bome sviraju. Nisu bas za sve, ali zato su mi ovi gore.
Gušti...

Sent from my, using...

Getriba94
Kamisori

Što sam kupio - ožujak 2020.

Post by Getriba94 »

Tražih je duže vrijeme pa naletila zigijeva maseto finest 30mm :thumbs:

Image
pimple8
Naučnik brijač

Re: Što sam kupio - ožujak 2020.

Post by pimple8 »

Ne nije ona izgubljena posiljka s maggarda nego nesto drugo.
Odlicni mirisi, jedva cekam probati.

Image

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Getriba94
Kamisori

Post by Getriba94 »

Rajske note ImageImage

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

pimple8
Naučnik brijač

Post by pimple8 »

Blind buy, nemam pojma kakve su ove lamice.
Image

Getriba94
Kamisori

Post by Getriba94 »

pimple8 wrote:Blind buy, nemam pojma kakve su ove lamice.
Image

Wizamet super iridium, isto izgleda print na lamici ko i polsilver, neki kazu da su iste a neki da nisu tesko je reci :)

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

korijen
Student brijanja

Post by korijen »

I, jel tko što sada naručuje izvana?

Logično bi bilo da se sada dostava čeka puno duže jer je pošta uvela nova opreznija pravila ponašanja za svoje radnike i pretpostavljam za korisnike. Plus u diskreciji poštara je da procjenjuje kada je 'sigurna' dostava.

I nije mi jasno da li bi sada svaki paket trebao proći kroz određeni period 'karence' od dva tjedna. Npr. ako trebaju putnici koji su bili vani dva tjedna čučati doma, zašto ne bi i pošiljka recimo wc papira iz Italije.
viktorhuis
DE

Post by viktorhuis »

ustvari, sve ide brže jer je to jedino kaj puštaju...robu.

Sent from my Y7 using Tapatalk

korijen
Student brijanja

Post by korijen »

u smislu: promet ljudi je stao?
al da, ima smisla. stvar koje se evropska zajednica za ugljen i čelik generalno boji je smanjen protok robe

jedino što bi sada jaako pažljivo trebalo odabrati corona free dućan.
smoking free sad i nije neka fora.
viktorhuis
DE

Post by viktorhuis »

tako je. promet roba funkcionira, poste rade, postari dostavljaju, dostavljacke sluzbe rade i moraju raditi jer dostave nisu zabranili. zatvorio sam firmu za izravnu maloprodaju ali webshop normalno funkcionira i ljudi kupuju, kao i ja robu izvana. ako zabrane pritok robe, dokazi do apsolutnog kolapsa, sto se nece desiti. lamice iz engleske sa connaughta su mi dosle doalovce za dva dana umjesto tjedan i pol...roba iz italije za tri dana umjesto tjedan ili nesto vise. za dezinfekciju se sam pobrines. :D

pimple8
Naučnik brijač

Post by pimple8 »

viktorhuis wrote: 20 Mar 2020, 07:42 tako je. promet roba funkcionira, poste rade, postari dostavljaju, dostavljacke sluzbe rade i moraju raditi jer dostave nisu zabranili. zatvorio sam firmu za izravnu maloprodaju ali webshop normalno funkcionira i ljudi kupuju, kao i ja robu izvana. ako zabrane pritok robe, dokazi do apsolutnog kolapsa, sto se nece desiti. lamice iz engleske sa connaughta su mi dosle doalovce za dva dana umjesto tjedan i pol...roba iz italije za tri dana umjesto tjedan ili nesto vise. za dezinfekciju se sam pobrines. :D

Avioni lete, tereti putuju da. Meni su evo stigla dva paketa iz USD u razmaku 1 dan, a naruceno je u razmaku od par dana.
Kamioni tj zemljani transport slabije, tj cekaju na granici dosta mi se cini.
Sto se tice krajnje pošte - radi, ALI. redovi u posti (bar kod mene) su ogromni. Penzici placaju rezije i dizu novac. Ni pin ne vide utipkat nego ga na glas govore djelatniku poste. Ljudi kaslju i ne pokrivaju usta. Iako je propisan razmak, uvijek se nadje neko tko se zalijepi iza ledja. Ugl ici u postu je rizik.

S druge strane, postari (opet bar kod mene) ne dostavljaju. Srecom pratim tracking, jer nikakvog papirica ni postara vidio nisam, a kuci sam cijeli tjedan. Lako za ovo, ali imam jedan paketic iz Kanade koji nemam tracking broj. AKo mi ne donese, necu ni znati je li stiglo. Jedino da idem u postu svaki dan pitat jel doslo :)
http://prntscr.com/rjg9mg
viktorhuis
DE

Post by viktorhuis »

jebiga...ne znam kaj da velim, jucer bas pricao tu sa postarom, nema stajanja...tko ce ga znat vise
pimple8
Naučnik brijač

Post by pimple8 »

viktorhuis wrote: 20 Mar 2020, 09:47 jebiga...ne znam kaj da velim, jucer bas pricao tu sa postarom, nema stajanja...tko ce ga znat vise
Ma nema, ja sam bio u posti prije neki dan i pitao za paket posto mi ''nije uspio uruciti'' da mi ga daju, nisu ga imali je rje ''kod postara''.
Ja sam pitao jel dostavljaju s obzirom na sve, a ona kaze: ''dostavljaju, a hoce li vama vas dostaviti to ja ne znam'' :D
I drugi dan mi je opet isto znaci pisalo, da nije uspio dostaviti, iako niejdan dan nije bilo papirica. pa sam isao tamo opet i pokupio.

Ne krivim nikoga u ovoj situaciji, i postari riskiraju svasta i nije im lako.
Kad smo na toj temi, dugo vec nisam pogledao Poštara s Kevin Costnerom. Dugo opcenito nisam pogledao nista. Sad mi je prilika :D
viktorhuis
DE

Post by viktorhuis »

pimple8 wrote: 20 Mar 2020, 11:09
viktorhuis wrote: 20 Mar 2020, 09:47 jebiga...ne znam kaj da velim, jucer bas pricao tu sa postarom, nema stajanja...tko ce ga znat vise
Ma nema, ja sam bio u posti prije neki dan i pitao za paket posto mi ''nije uspio uruciti'' da mi ga daju, nisu ga imali je rje ''kod postara''.
Ja sam pitao jel dostavljaju s obzirom na sve, a ona kaze: ''dostavljaju, a hoce li vama vas dostaviti to ja ne znam'' :D
I drugi dan mi je opet isto znaci pisalo, da nije uspio dostaviti, iako niejdan dan nije bilo papirica. pa sam isao tamo opet i pokupio.

Ne krivim nikoga u ovoj situaciji, i postari riskiraju svasta i nije im lako.
Kad smo na toj temi, dugo vec nisam pogledao Poštara s Kevin Costnerom. Dugo opcenito nisam pogledao nista. Sad mi je prilika :D
''dostavljaju, a hoce li vama vas dostaviti to ja ne znam'' ahahahhahahaha...eeeeee....tako ti i treba kad pljuješ po poštaru! :skrbo meni je moj napola razvalio sandučić u zgradi, samo da ugura paketiće....žena pizdi, a meni potajno drago...platio bi mu pivu da ga vidim :skrbo
Locked

Return to “2020.g.”