dm036 britva

Popravak i prepravak britvi
Praskaton
mr. sc. brijanja

Re: dm036 britva

Post by Praskaton »

marn wrote: 29 Nov 2022, 19:33 Jako mi se sviđa, vuče mi na one Thiers britve što su izranjale iz podruma tvornice “navodno”
To je netočna informacija. Blankovi su nađeni na tavanu a ne u podrumu :skrbo . U podrumu su nađeni mehanizmi za Omega satove za njihovu seriju sa NOS mehanizmima :cheers2

Inače i meni su se jako sviđale te "staro-nove" Thiers Issard britve. E sad, ako se dobro sjećam, većina je ipak bila od branda "Hospital" odnosno "Le grelot"...
marn
mr. sc. brijanja

dm036 britva

Post by marn »

Da, tocno. Ovo je Pierre Thiers serija, jako limitirna. Grelotica je mozda bila malo veca skatula
Inace i te Omege koje spominjes su mi odlicne kakva god muljaza bila u potanju
perpetum
Britva

Post by perpetum »

Top !

Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk

Praskaton
mr. sc. brijanja

Post by Praskaton »

marn wrote: 30 Nov 2022, 16:33
Inace i te Omege koje spominjes su mi odlicne kakva god muljaza bila u potanju
I meni se sviđaju. Koja su nam sve sranja iz Omege ponudili, a mi ih popušili, priča sa ovim starim mehanizmima i nije tako strašna..... :D
Inače, za normalne članove ove zajebnice, koji nisu inficirani i satovima, radi se o tome da su u Omegi "našli" određeni broj starih mehanizama pa su sa tim starim mehanizmima opremili super limitiranu seriju satova koja košta duplo više od onih sa novim mehanizmima. Recimo, kao da u Volkswagenu nađu 50 starih motora od golfova dvica iz 1985. godine i onda ih montiraju na nove golfove i prodaju po 50000€ komad....
Post Reply

Return to “Britve”