L'Occitane Cade (nova formulacija)

micky
BIC

Re: L'Occitane Cade (nova formulacija)

Post by micky »

Probaj to isto samo sa destiliranom vodom pa javi kakvi su rezultati. Inace i meni je ovo najgori sapun koji imam i u svemu se slazem sto si naveo, muku sam mucio uvek sa tom penom koja nestane i vazdusasta je, ali eto probaj sa destiliranom vodom mislim da to dosta utice.
Praskaton
mr. sc. brijanja

Post by Praskaton »

Kolega, zahvaljujem na dobronamjernom savjetu. Međutim, prije nego odlučim koristiti destiliranu vodu da bi dobio upotrebljivu pjenu za brijanje pribjeći ću jednom drugom rješenju. To je rješenje mnogo efikasnije od destilirane vode, a svodi se na to da otvorim prozor kupaone i katapultiram sapun u valu preko puta.... :mrgreen:
Bio je nekoć davno na ovom forumu kolega koji je koristio destiliranu vodu za brijanje....
Meni je to ipak malo previše.....
cybershaver
Kamisori

Post by cybershaver »

Praskaton wrote:Kolega, zahvaljujem na dobronamjernom savjetu. Međutim, prije nego odlučim koristiti destiliranu vodu da bi dobio upotrebljivu pjenu za brijanje pribjeći ću jednom drugom rješenju. To je rješenje mnogo efikasnije od destilirane vode, a svodi se na to da otvorim prozor kupaone i katapultiram sapun u valu preko puta.... :mrgreen:
Bio je nekoć davno na ovom forumu kolega koji je koristio destiliranu vodu za brijanje....
Drugaciji odgovor od tebe nisam ni ocekivao, cak samo sam cekao da ga napises, al da se razumimo, potpuno se slazem sa tvojim misljenjem Image

Poslano sa mog M2101K6G koristeći Tapatalk

Točionik je izvor života.
Praskaton
mr. sc. brijanja

Post by Praskaton »

cybershaver wrote: 10 Mar 2023, 13:21
Praskaton wrote:Kolega, zahvaljujem na dobronamjernom savjetu. Međutim, prije nego odlučim koristiti destiliranu vodu da bi dobio upotrebljivu pjenu za brijanje pribjeći ću jednom drugom rješenju. To je rješenje mnogo efikasnije od destilirane vode, a svodi se na to da otvorim prozor kupaone i katapultiram sapun u valu preko puta.... :mrgreen:
Drugaciji odgovor od tebe nisam ni ocekivao, cak samo sam cekao da ga napises, al da se razumimo, potpuno se slazem sa tvojim misljenjem Image

Ako Cyber gospođa može napraviti sapun od kojeg prosječna budala može bez problema napraviti fantastičnu pjenu (a ja znam barem tri prosječne budale koje su radile pjenu od tog sapuna :roll: :skrbo ), onda nabijem na kitu i L'Occitane i njihovu destiliranu vodu....
Btw, mogla bi gospođa zamutiti nešto... :roll: .
micky
BIC

Post by micky »

Praskaton wrote: 09 Mar 2023, 18:02 To je rješenje mnogo efikasnije od destilirane vode, a svodi se na to da otvorim prozor kupaone i katapultiram sapun u valu preko puta.... :mrgreen:
:ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL
Sasvim se slazem, mada ja moj nisam jos bacio ali nisam ga takao par godina, ne mogu zivce trositi pored toliko boljih sapuna koje imam.
cybershaver
Kamisori

Post by cybershaver »

Praskaton wrote:
cybershaver wrote: 10 Mar 2023, 13:21

Ako Cyber gospođa može napraviti sapun od kojeg prosječna budala može bez problema napraviti fantastičnu pjenu (a ja znam barem tri prosječne budale koje su radile pjenu od tog sapuna :roll: :skrbo ), onda nabijem na kitu i L'Occitane i njihovu destiliranu vodu....
Btw, mogla bi gospođa zamutiti nešto... :roll: .
U ime Cyberzene se zahvaljujem na pohvali Image
Prije nekih godinu, dvi, mozda i vise je napravila novu turu sapuna i to je bilo popraceno i oglaseno tu na forumu, ali je interes bio ravan nuli, tako da ja sada imam cijelozivotnu zalihu vrlo dobrog sapuna sa mirisom gradela Image

Točionik je izvor života.
Post Reply

Return to “Sapuni za brijanje”