Kaj je sa Tabacom?

Post Reply
viktorhuis
DE

Kaj je sa Tabacom?

Post by viktorhuis »

Uopće ga nema. Ok...ima sve osim sapuna.
Ne mogu nigdje naći u niti jednom Mülleru, a krema je očaj. Ni refill...ni stick, a sapun u zdjeli nema ionako već jako dugo.
Što je najgore, ni na Tabac webshopu službenom nije dostupno.
Znam da su imali problema sa sapunom, pa bile reformulacija koja je ispala sasvim u redu...ali jel moguće da ga prestaju proizvoditi ili slično?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Praskaton
mr. sc. brijanja

Re: Kaj je sa Tabacom?

Post by Praskaton »

Kolega molim Vas nemojte se zezati sa ovakvim stvarima :shock: !
Što ako stvarno nestane Tabaca? Što kada za 7 godina potrošimo sadašnje zalihe?
Je li sv. Ivan u Otkrivenju spominjao što nestanak Tabaca?
Ajme meni...... :cry:
viktorhuis
DE

Post by viktorhuis »

Praskaton wrote:Kolega molim Vas nemojte se zezati sa ovakvim stvarima :shock: !
Što ako stvarno nestane Tabaca? Što kada za 7 godina potrošimo sadašnje zalihe?
Je li sv. Ivan u Otkrivenju spominjao što nestanak Tabaca?
Ajme meni...... :cry:
Vjerujte mi, kolega, srce me steže...ali evo, jučer sam slučajno u malom, neuglednom Mulleru u sklopu Konzuma našao dva (riječima: dva) ševing sticka...i to je to. Neprijateljske sile djeluju, gamad kojoj je droga oduzela mirisne pupoljke pa ne osjećaju kvalitetu, sigurno radi na tome da se taj dar bogova makne sa polica! Srećom, ako ne bude Tabaca, konja za trku imamo...Arko je uvijek dostupan te može svojim izdašnim miomirisom osujetiti sve napade ovih svirepih mrzitelja kvalitete!
Ma, vjerojatno nije prestanak proizvodnje nego su obožavatelji pohrlili hrpimice, pred nadolazeće blagdane, oduševiti svoje (starije) ukućane sapunima tog vrhunskog proizvođača...te je shodno tome nastala sveopća nestašica istih. Što mene dovodi u neugodnu situaciju jer imam zalihu od samo dva i pol sticka....a to mi je dovoljno za samo dvije godine uz ostale sapune!
Sve me to čini pomalo nervoznim....a blagdani dolaze....Isus ovoono....

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
mario_tm
DE

Post by mario_tm »

Znači do toga je došlo. Ošli Oliver i Aki, sad i Tabac.
Ostalo mi je onog original od ovčje masti, pri dnu zdjelice , možda za 300-400 brijanja.
Dragovode
DE

Post by Dragovode »

Danas sam dobio službeni odgovor od Müller Hr na moj upit o Tabac sapunu za brijanje. Nažalost, neće ga više biti u njihovoj ponudi. Tko je jamio,jamio je.
terlisimo
DE

Post by terlisimo »

Dragovode wrote: 25 Jan 2024, 15:20 Nažalost, neće ga više biti u njihovoj ponudi.

Well sheeeeeeeeit.

Imam još jedan i to je to. A niš, od sada tabac jednom mjesečno :)

Što vam je dobro osim Tabaca?

Tabac mi je 10/10, Proraso bijeli 9/10, sve ostalo što sam probao (muhle, dr harris, trumper, l'occitane) mi je tak-tak, ni super ni loše.
tom12
BIC

Post by tom12 »

Biti će naručivanje izvana, ako ga nisu prestali proizvoditi. :dunno
Praskaton
mr. sc. brijanja

Post by Praskaton »

terlisimo wrote: 26 Jan 2024, 04:00
Dragovode wrote: 25 Jan 2024, 15:20 Nažalost, neće ga više biti u njihovoj ponudi.

Well sheeeeeeeeit.

Imam još jedan i to je to. A niš, od sada tabac jednom mjesečno :)

Što vam je dobro osim Tabaca?

Tabac mi je 10/10, Proraso bijeli 9/10, sve ostalo što sam probao (muhle, dr harris, trumper, l'occitane) mi je tak-tak, ni super ni loše.
Ima masa jako dobrih sapuna. Tabac je odličan sapun, vjerojatno sa najboljim omjerom cijene i kvalitete, ali daleko do toga da je nezamjenjiv. Glavna prednost mu i je bila to što je bio dobavljiv u svakom Mulleru za zbilja dobru cijenu.
Međutim, Muhle sapuni ili Gloddach sapuni su barem jednako dobri i i jednako povoljni. Saponificio Verasino su bitno skuplji, ali i bolji sapuni, tako da svakako ima alternative....
terlisimo
DE

Post by terlisimo »

tom12 wrote: 26 Jan 2024, 23:09 Biti će naručivanje izvana, ako ga nisu prestali proizvoditi. :dunno
Aaaa ok, samo ga Muller nece drzati, krivo sam pretpostavio.

Praskaton wrote: 29 Jan 2024, 08:20 Saponificio Verasino su bitno skuplji, ali i bolji sapuni, tako da svakako ima alternative....
Ovo izgleda fora, možeš li molim te preporučiti još koju kvalitetniju marku? Dugo nisam isprobavao nešto novo.

S obzirom na to koliko sapun traje, cijena mi se ne čini kao bitan faktor.
Praskaton
mr. sc. brijanja

Post by Praskaton »

terlisimo wrote: 04 Feb 2024, 20:43
tom12 wrote: 26 Jan 2024, 23:09 Biti će naručivanje izvana, ako ga nisu prestali proizvoditi. :dunno
Aaaa ok, samo ga Muller nece drzati, krivo sam pretpostavio.

Praskaton wrote: 29 Jan 2024, 08:20 Saponificio Verasino su bitno skuplji, ali i bolji sapuni, tako da svakako ima alternative....
Ovo izgleda fora, možeš li molim te preporučiti još koju kvalitetniju marku? Dugo nisam isprobavao nešto novo.

S obzirom na to koliko sapun traje, cijena mi se ne čini kao bitan faktor.
Nemoj mene da preporučujem alternative Tabacu, već je ovo što sam napisao blasfemija....
Ima tu mlađe ekipe (barem ih je nekad bilo) koji su neusporedivo upućeniji u sapune od mene. Preporučam da prosurfaš malo stare postove. Ima tamo vrhunskih recenzija.
terlisimo
DE

Post by terlisimo »

Praskaton wrote: 06 Feb 2024, 14:24
Nemoj mene da preporučujem alternative Tabacu, već je ovo što sam napisao blasfemija....

Gotovo, već si ugazio. Stigao mi Saponifico Varesino jučer :)
viktorhuis
DE

Post by viktorhuis »

Praskaton wrote:
Ima masa jako dobrih sapuna. Tabac je odličan sapun, vjerojatno sa najboljim omjerom cijene i kvalitete, ali daleko do toga da je nezamjenjiv. Glavna prednost mu i je bila to što je bio dobavljiv u svakom Mulleru za zbilja dobru cijenu.
Međutim, Muhle sapuni ili Gloddach sapuni su barem jednako dobri i i jednako povoljni. Saponificio Verasino su bitno skuplji, ali i bolji sapuni, tako da svakako ima alternative....
Blasphemy! Kako se uopće usuđuješ uspoređivati....taj miris Tabaca, to je neponovljivo i daje drugu dimenziju sapunjanja lica dok te aroma draška u nosu...kakav varesino, kakvi bakarači. Image

Sent from my moto g54 5G using Tapatalk

sapat
Kamisori

Post by sapat »

Neka se I Muller opametio

Sent from my iPhone using Tapatalk
mario_tm
DE

Post by mario_tm »

Ja sam ga prije desetak dana naručio u notinu. Skup s teglicom.
🫡
Post Reply

Return to “Sapuni za brijanje”