Kafa u kaviću ili kod kuće

Post Reply
zigi
Kamisori

Re: Kafa u kaviću ili kod kuće

Post by zigi »

Znaci usisava a ima i parno ciscenje

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

MaxMagnus
DE

Post by MaxMagnus »

Netko ovdje je u temi spomenuo Šparovu kavu....sad ne znam jesam li prvi put tu čuo za nju ovdje ili drugdje,ali mislim da he bilo baš na našem forumu. A tko je taj,paaaaaa....prije ili poslije brijanja,skuhajte kavicu i škicnite temu pa ćete saznati tko to je 😎

E PA FALA MU ZA CIJELU OVU I SLJEDEĆIH SEDAM VEJČNOSTI!

Došao sam ja u Šparinjosa,našao Despar Classic,na ciglici je oznaka da je kava mljevena za kafetijeru,dao sam bez imalo grižnje savjesti tih smješnih 18kn za ciglicu,došao doma,skuhao...ukratko,od tad mi je to glavna kava!
#1 a sve ostalo spada DEBELO VAN one izreke "prvi se pamte".
Sve ostalo nije na prvom mjestu,dakle tu su samo zato da #1 ima bar neku konkurenciju.
Za tu lovu - nađi bolju kavu za kafetijeru,čitaoče,I dare you - I double dare you i neću sad do kraja citirati kaj veli Samuel L. Jackson,jer nema potrebe za time.
Ni u džezvi nije loša uopće!

Prvu šalicu sam žvajznul uz jednu cigaretu,odmah je kafetijerica dobila zapovjed da ponovno izvrši misiju i dok se kuhala izvadil sam omot iz smeća da vidim o čem se tu radi.
Veli,kava je proizvedena u tvornici iz Italije...jbt pa baš divno.
Tolko divno da sam isprobal još neke druge proizvode brendirane kao Špar.
Kao primjer bih izdvojio Šparov kulen....neću reći da je najbolji koji sam probao aliiii....za 22 kn nađi 30 deka boljeg 😎
To je bio primjer,dakle nije off topic 😉
Ta šparova kavica se fakat nema kaj sramit. Ima aromu,ima snagu,ima sve i svašta po cjeni od "fakat niš za frtal kile".
Dakle,koga zanima - preporučam!
marn
mr. sc. brijanja

Post by marn »

Ja koristim sparovu za nespreso aparate, isto mrak

Sent from my iPhone using Tapatalk
mario_tm
DE

Post by mario_tm »

Prejahao sam dosta tih aparata za kavu. Ovaj mi se pokazao dosad najbolji za espresso. Ujutro volim macchiato pa je tu i Jura milk frother kojeg nema na fotki.
Što se tiče kave, šaram. Lavazza je najčešće u mlincu a ponekad i prijatelja nažicam pola kile etiopije. Prži i radi najbolju kavu u Lošinju. Image

Poslano sa mog SM-G770F koristeći Tapatalk

Post Reply

Return to “Hrana i piće...”